БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 995
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 334
Сега...може и да ми се смеете, но Петя ми се издигна в очите тази вечер. След толкова ритане и плюене по нея, да се изправи и да отвърне на удара...ето така се прави. Вярно, не беше красиво, но явно толкова си може. Освен всичко, успя и да открие главният виновник и да се насочи срещу него, само срещу него, в опит да отхапе главата на змията  Laughing  А че Катето настройва пешките срещу Петя е повече от ясно. Не можа да и прости шегата или "шегата" с лицемерието, щото си е чистата истина.

Напротив, радвам се, че има хора с различна гледна точка, които смело излагат мнението си...Имам предвид различна от насочената от ББ манипулация, която всякога е една евтина стръв за стадото...

# 361
  • Мнения: X
Аз пък не мога да я причисля към актрисите Катето. За мен тя е някаква бутафория. В интерес на истината в НЛО- то най-добре й се получаваше, защото използваше реалния си комедиен образ, но за сериозни роли в никакъв случай. Не искам изобщо да я слагам до Коканова или до която й да е голяма бг актриса, безспорно не й там мястото. Успяла е да направи някакво име безспорно, но в никакъв случай не е на високия небосклон. Щом изобщо водим този спор каква е Еврото- актриса, манекенка, водеща, реалити звезда, значи и образът й не е толкова категоричен. И тук бих казала, че Петя Буюклиева е поне ясно определена- певица. Имала е своето звездно време, но е била категорична звезда пък макар и за кратко. Както казах не искам да ги меря, не симпатизиран нито на една от двете.

# 362
  • Мнения: X
Сега...може и да ми се смеете, но Петя ми се издигна в очите тази вечер. След толкова ритане и плюене по нея, да се изправи и да отвърне на удара...ето така се прави. Вярно, не беше красиво, но явно толкова си може. Освен всичко, успя и да открие главният виновник и да се насочи срещу него, само срещу него, в опит да отхапе главата на змията  Laughing  А че Катето настройва пешките срещу Петя е повече от ясно. Не можа да и прости шегата или "шегата" с лицемерието, щото си е чистата истина.

Напротив, радвам се, че има хора с различна гледна точка, които смело излагат мнението си...Имам предвид различна от насочената от ББ манипулация, която всякога е една евтина стръв за стадото...

Както написах, Еврото попадна на компания този сезон- половината са й приятели. Тя и в предния, и в този прави едно и също- обгражда се от групичка на своя страна и започва да ги настройва срещу някой. В предния й сезон, имаше доста силни образи и тя срещна по-силна съпротива в лицето на Венета и Христина. Тогава си показа пълния потенциал. Сега има само една Петя и за щастие на Еврото, тя е нападана от всички, което на нея й улеснява работата. Сега Петя нападна Еврото и последната активизира бойната дружинка.

# 363
  • Мнения: 334
Аз пък не мога да я причисля към актрисите Катето. За мен тя е някаква бутафория....
... Не искам изобщо да я слагам до Коканова или до която й да е голяма бг актриса, безспорно не й там мястото....

И за мен е така...Истинските актьори не могат да съществуват без театъра например, а не без тв предавания...Синът ѝ и той се мъчи като тв водещ...Що за мода е това сред дипломирани актьори?...Да изядеш хляба на един журналист... Simple Smile...Всъщност, Катето няма диплома за актьорка, Mr. Green... не си е дала зор дори да поучи... Mr. Green...Участвала е в един филм, който има късмета да бъде обявен за № 1 в бг кино, но не заради нея, а заради плеядата любими актьори там, режисьор, сюжет...И дотам...И дори и в този филм, тя играе доста изкуствено, сякаш рецитира, мъчи се...Но и тя тогава е била просто една млада манекенка...Тя наистина е по-известна със слуховете за нея около по-разкрепостеното ѝ поведение по пиянски купони, отколкото с "творчеството" си... Mr. Green

...Аз съм я чувала да обяснява по тв-то, че едва ли не самата ѝ поява по купоните, внасяла друг нюанс за простосмърните, които били длъжни да плащат за веселбите им, предвид звездната им компания... ooooh!...Беше си повярвала много и вживяла в ролята на голяма звезда, която добре си купонясваше на аванта покрай това...доскоро!!!...И все се чудех, при един филм само, откъде такова самочувствие на звезда?!...Аз друг филм с нея не съм гледала, а обичам бг кино, и съм изгледала доста...Но както и да е...

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 12:42 от Karinche

# 364
  • Мнения: 10 997
Абе за мен Анджелина Джоли не е никаква актриса а популярна заради известния си татко , скандалните изяви вечно надрусана и т.н. изцепки После срещна Брад разведе го и после почна да чисти имидж да осиновява деца и... ей я днес Посланник стана жена за пример дрън дрън.
Нито е хубава Холивуд има къде по по от нея нито талант има ...примерно  МЕрил Стрийп е талантлива актриса Джоли е бутафория.

Цитат на: [color=red
eve# [/color]link=topic=813655.msg29674863#msg29674863 date=1418160920]
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Знам,че има един филм,но честно казано не мога да се сетя кой.Не съм и гледала предаването.
Казвам,че е по- известна с това какво прави в свободното си време.
А пък друг е въпросът,че ми е страшно фалшива,а пък като реши да се смее..

Най - забавно ми е като се изхвърли някоя ССФ, ей така да омаловажи известните хора ..да ги принижи до тяхното ниво Катето Евро има над 20 филма.. и да столична бохемка е !

Не се заблуждавайте колата , ще вземе брадата !

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 01:08 от pinko

# 365
  • Мнения: 334

Както написах, Еврото попадна на компания този сезон- половината са й приятели. Тя и в предния, и в този прави едно и също- обгражда се от групичка на своя страна и започва да ги настройва срещу някой. В предния й сезон, имаше доста силни образи и тя срещна по-силна съпротива в лицето на Венета и Христина. Тогава си показа пълния потенциал. Сега има само една Петя и за щастие на Еврото, тя е нападана от всички, което на нея й улеснява работата. Сега Петя нападна Еврото и последната активизира бойната дружинка.

Много точен анализ...Това ѝ е маниерът на действие всякога...Нарочва някой и го пуска на компанията, а тя отстрани само дърпа конците...Нали тя разприказва Петя относно "великите" тайни за колегите ѝ?...Пускаше ѝ фитили... Mr. Green...А приятелката ѝ Калина се възмути на глас, при условие, че тя пък е увековечила в "бестселъра" си креватните истории на доста народ, които едва ли искат да бъдат прочетени?!...Тя откъде им знае тези интимни подробности чак, да не е присъствала в леглата им?...И с какво право ще печели и пари, и известност, на гърба на интимния живот на други хора?...И при всичко това взе, че се възмути от Петя...

...Пълна пародия, двоен морал, двойни стандарти...Важното е Петя да е черната, а останалите бели и добри...И стадото вярва, то нали и затова е стадо...?!

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 12:49 от Karinche

# 366
# 367
  • Мнения: 235

Цитат на: [color=red
eve# [/color]link=topic=813655.msg29674863#msg29674863 date=1418160920]
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Знам,че има един филм,но честно казано не мога да се сетя кой.Не съм и гледала предаването.
Казвам,че е по- известна с това какво прави в свободното си време.
А пък друг е въпросът,че ми е страшно фалшива,а пък като реши да се смее..

Най - забавно ми е като се изхвърли някоя ССФ, ей така да омаловажи известните хора ..да ги принижи до тяхното ниво Катето Евро има над 20 филма.. и да столична бохемка е !



Цък не съм ССФ и да ти стане още по-забавно
Петя на финал newsm36

# 368
  • Мнения: 728
Нямам претенции по отношение на известност/ неизвестност на участниците, гледам какво ще ми покажат като поведение, дали са позитивни, искрени, естествени. Това дали някой е по- известен от друг нека си го мерят на професионалното поприще, а не в реалити предаване. Даже би ми било по- приятно да гледам по- малко популярни личности, нагледах се на едни и същи хора, обикалящи от телевизия в телевизия, от предаване в предаване.

Този сезон нямам фаворит, единствено Христо се държи нормално и адекватно се включва с коментари по дадена ситуация, изразява свободно мнение. Не е типажът мъж, който принципно харесвам, но на фона на другите, и на това, което показаха като държание/ мнение нямам против той да спечели тази година. Петя, че е има някакви проблеми/ отклонения- има ги, но през повечето време и симпатизирах, смях се с нейните безумни реакции, определено направи цялото шоу, " изнесе" предаването, ако се гледа на него като развлекателно шоу "с наети актьори срещу заплащане"- за положения труд и усилия в тази посока , няма да имам против и тя да спечели.

# 369
  • Мнения: 1 306

И...?
Темата е "БИГ Brother All Stars 2014г", а не "Житие и битие на грешната Катерина Евро". И между другото снимката е от плаж, а не от нощно заведение, за да  в тон с "героичната" изцепка на Петер Бу.
Ако някой чак толкова живо се интересува от подобни...неща, ще се поразрови и ще си ги намери. В нета - жълто и пошло, колкото искаш.
Но не виждам никакъв смисъл в постването им в темата.
Всеки си има глава на раменете и отговаря за постъпките си, но само пред когото трябва.
Същата грозна история като с публикуването в темата за VIP-овете на папарашките снимки от известен таблоид на Йорданка Христова!

# 370
  • Мнения: 7 849
Гледах, гледах и к'во? Единият си показва мъжкото достойнсво, друг - цици. Кой к'вото има де'т се вика. Въпросът е при кой ще отиде наградата?

И моят отговор е... при Христо!

# 371
  • София
  • Мнения: 336


Темата е "БИГ Brother All Stars 2014г", а не "Житие и битие на грешната Катерина Евро.
Нещо май сте се объркали и коментирате бройки филми, бройки песни и т. н. , а останалите Христо, Калина , Тошко, Емо... Това са участници от различни формати и ги приемете като такива. Тук те са на едно състезание и следва да ги приемеме в тази им светлина, а не кой колко голям актьор или певица е.

# 372
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гледах, гледах и к'во? Единият си показва мъжкото достойнсво, друг - цици. Кой к'вото има де'т се вика. Въпросът е при кой ще отиде наградата?
...
Третата - празната глава. Кой каквото си има, но в случая - няма.
И аз съм за Христо.

# 373
  • Мнения: 6 582
Гледах, гледах и к'во? Единият си показва мъжкото достойнсво, друг - цици. Кой к'вото има де'т се вика. Въпросът е при кой ще отиде наградата?

И моят отговор е... при Христо!

+1

# 374
  • Мнения: 222
"Биг Брадър се разграничава от Петя Буюклиева" заглавие на публикация от днес Rolling Eyes  Ако се разграничавате,защо го излъчихте?

Позволявам си да копирам мнение на една жена в ФБ,което се припокрива на 100% с моето :

"Много двулично изказване от Нова телевизия, ако наистина се разграничава от Петя Буюклиева, можеше просто да не излъчва тези скандални твърдения, а не да гради евтин рейтинг. Явно равнището на тези, от които зависи това излъчване, не надминава с нищо това на Буюклиева. Отговорността за подронването на авторитета на родните звезди пада именно върху Нова ТВ и Биг Брадър!!!"

От всички 30 мнения,които изчетох,ТОВА БЕШЕ ЕДИНСТВЕНОТО ПОДОБНО #Crazy Всички останали просто изказват недоволството си от Петя Rolling Eyes  (която определено не защитам,нито оправдавам)

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 09:28 от ametista

Общи условия

Активация на акаунт