БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 939
  • 1 024
  •   2
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 387
За темата   bouquet

Само 1 ли ще напусне днес къщата? Предполагам, че ще е Пламена.

# 47
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Цитат на: Бона
link=topic=813655.msg29659247#msg29659247 date=1417989151
Подкрепям Петя, не знам защо, може би, защото е основното действащо лице
 - за зла участ, и защото май не се движи по сценарий, болна или луда,
но й идва естествено. Не одобрявам никого от тези участници, но все пак,
 любопитно ми е кого ще изтикат до заветното първо място.
И аз така. Подозирам, че Еврото ще спечели...Блякс.

# 48
  • Мнения: 235
От феновете на Петя съм  bowuu

# 49
  • Мнения: 9 455

15 бона заплата?  Crazy Crazy  Аре стига, де.  Stop
Цитат
Самият той обаче се оправдавал с изключителната си натовареност и бил категоричен, че е нормално за 3-часово, а често и по-дълго живо предаване, човек да сбърка няколко пъти.

Прочети цялата статия тук: Ники Кънчев напуска "Биг Брадър" - Поглед Инфо

Ами като е толкова натоварен, да се откаже от някой от ангажимените си и да си върши качествено работата, за която получава толкова много пари. /ако тази цифра  е истинска, разбира се./

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 496
Според астроложката на ББ ще си тръгне Пламена-и Гала допълни-"те и зрителите така мислят"

# 51
  • София
  • Мнения: 7 904
Според астроложката на ББ ще си тръгне Пламена-и Гала допълни-"те и зрителите така мислят"
И продуцентите също  Laughing

# 52
  • Мнения: 7 849
И аз мисля, че Пламена ще я изкарат. Но не искам и да си помисля Петя как остава на финал, Twisted Evil

# 53
  • Мнения: X
Не разбирам защо някои от вас отхвърлят възможността човек да си промени характера с напредване възрастта. Аз лично много съм се променила сравнено с младостта ми . Пък и като кажете еди какво си е факт.... все едно сте светили.

Защото това виждаме  Peace

София не е чак толкова голям град, като се позавъртиш все можеш да намериш някой от първо лице да ти разкаже нещо  Wink

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 496
http://vbox7.com/play:39bd255a67
Участията на Петя от миналото са били доста през м.декември

# 55
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Ако Петя спечели, трябва да обещае, че ще остави автомобила до някой контейнер за горките бедни. Защото нали те звездите от богаташките къщи си имат всичко.

Сега ще очакваме втори сезон на "Богатите също плачат"

# 56
  • Мнения: 9 041
Ако Петя спечели, трябва да обещае, че ще остави автомобила до някой контейнер за горките бедни. Защото нали те звездите от богаташките къщи си имат всичко.

Сега ще очакваме втори сезон на "Богатите също плачат"
Това пък защо..............Жената си го е отработила

# 57
  • Мнения: 9 455
Започна излъчването по Диема, но пак е без звук. Мизерници!  Да си го гледат, аз пантомима ако искам, ще намеря по-качествена.

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нашите заслужават да им отнемат лиценза за формата. Пълна порнография е!  ooooh! ooooh!

Трагедия: Буюклиева половин час не може да сложи една мрежичка на главата.  Whistling

Пламена е побесняла нещо заради Буюклиева.

Катето - Снежанка, останалите - джуджета.  Laughing Буюклиева - джуджето Мързеливко.  hahaha

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 15:04 от smileys

# 59
  • София
  • Мнения: 7 904
Облечени са в костюми, Пламена се възмущава на капризите на Петя.

Общи условия

Активация на акаунт