БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 981
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 5 750
Корнелия има ли веждички?! Joy Joy

# 661
  • Мнения: 5 710
А Ицо мисли, че ако излезе ще ги провали ли?

# 662
  • София
  • Мнения: 7 904
Еее, поставиха Христо в много гадна ситуация.

# 663
  • Мнения: 1 869
А Ицо мисли, че ако излезе ще ги провали ли?
Да.

Дано да е успешна мисията му, човека се разплака все пак.

# 664
  • Мнения: 16 463
Е, ква е тая коса, бреее:))))

# 665
  • Мнения: 5 710
Е, той няма да излезе никога.

Корнелия е умопомрачителна

# 666
  • Мнения: 16 463
Дъщерята на Христо много прилича на него, той ги обича така се усеща.

# 667
  • Мнения: 5 710
Дъщерята на Христо много прилича на него, той ги обича така се усеща.

Той е .. българи от старо време. Патриархат страшен, думата му е закон, но много ги обича и се грижи за тях. От сто километра се вижда.

# 668
  • София
  • Мнения: 5 915
Корнелия има ли веждички?! Joy Joy
От няколко години насам, гледам възможно най-грозните нарисувани вежди, в най-неестествената възможна  форма... някои все едно са цапнати от Пикасо или Дали...  ooooh! ooooh! ooooh!

А притежателките им на всичко отгоре си ги харесват, моля те....  Joy Joy ooooh!

# 669
  • Мнения: 16 463
Оф, това е толкова нагласено с Китаеца, че нЕам нерви да го гледам чак!

# 670
  • Мнения: 1 319
A Петя как се вживява само..!!!

# 671
  • София
  • Мнения: 5 915
Оф, това е толкова нагласено с Китаеца, че нЕам нерви да го гледам чак!

 Joy Произвеждат го във мачо...  Joy  С мъже - не! С жени-да!...  #Crazy #Crazy #Crazy

И мислят, че някой ще им/му повярва....  #Crazy ooooh!

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
Не е честно така да манипулират ники. пфуу!!

# 673
  • Мнения: 6 582
Айде сега, Китайчето го изкараха жертва  ooooh!  Не мога да го съжаля, въпреки целия драматизъм .

# 674
  • Мнения: 3 154
това не е полиграф, а порнограф бате   ...  някой не каза ли, че Китаеца ще спечели?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт