БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 981
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 287
Mirela__, престани с тия цици на Катето, след като не е забранено със закон да се пече по монокини значи може. Имаш ли идея колко жени се пекат по цици?!? Дай сега на всяка една от тях да търсим снимки  ooooh!

Искам обикновен ББ.

Десиславо, нищо не си разбрала от цялата работа. Ама грам!

# 721
  • Мнения: X
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

Добре, но защо. Всмисъл кой е Китаеца. Разбирам да е някой известен, защо цял един формат ще се върти около неговия имидж..

Както вече написах, мисля че той си е платил, за да участва с това условие да му оправят имиджа.
Не забелязвате ли, че почти няма предаване, в което да няма платен гост с цел самореклама- Диков, Папараци, последните години Горещо също беше така. Не предаванията канят гостите, а гостите си плащат, за да се покажат.

# 722
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не е така, лицензът за ББ се контролира отвън. Могат да влияят, да манипулират ( например Петя на фона на музика от Мъпетшоу = смешна, тъпа и нелепа Петя), но не могат да определят победител, да 'делят награда' и тн.
Не виждаш ли, че някои са с овчи разсъждения и изобщо не могат да стигнат до такава мисъл. Блеят си едно и също и никой не може да ги разубеди.

# 723
  • Мнения: 287
Няма! Ще слушате за на Катето циците, докато някой не ми се извини за обидното отношение!

# 724
  • Мнения: X
И аз смятам, че не могат да определят кой да е победител- поне не така директно. Истината е, че нещата са още по-елементарни, наистина има наши и ваши във формата. Екипът е доста непрофесионален и има пристрастия към определени участници, но аз не спирам да твърдя, че според мен Китаеца си е платил или поне се е лишил от хонорара си за тази услуга, която му правят.

# 725
  • Мнения: X
Няма! Ще слушате за на Катето циците, докато някой не ми се извини за обидното отношение!

 Tired

не си интересна

# 726
  • Мнения: 183
От нея значи Тошко "кожата"е прихванал да си показва карантиите

# 727
  • Мнения: 4 310
Няма! Ще слушате за на Катето циците, докато някой не ми се извини за обидното отношение!
ох, извинявай миличка че те наскърбихме newsm17 ти си проста чудесно.
умна, находчива и услужлива, с много бърз ум и пръсти постна картинката.
ВСИЧКИ ТЕ ОБИЧАМЕ!!!!!!! Цунки!

# 728
  • Мнения: 287
Някой път ще намеря най-интересния линк на света, но няма да го постна тук, щото някой друг също можело да го намери и да го сложи, ако било интересно. "БГ-МАММА логика"

# 729
  • Мнения: 287
Няма! Ще слушате за на Катето циците, докато някой не ми се извини за обидното отношение!
ох, извинявай миличка че те наскърбихме newsm17 ти си проста чудесно.
умна, находчива и услужлива, с много бърз ум и пръсти постна картинката.
ВСИЧКИ ТЕ ОБИЧАМЕ!!!!!!! Цунки!
Не съм поствала картинка, а линк за на който му е интересно!!!

# 730
  • София
  • Мнения: 9 400
Някой път ще намеря най-интересния линк на света, но няма да го постна тук, щото някой друг също можело да го намери и да го сложи, ако било интересно. "БГ-МАММА логика"

Ти на колко години си, на 13 ли?  Joy doh

# 731
  • Мнения: X

Не съм поствала картинка, а линк за на който му е интересно!!!

Ако не спреш, аз ще те докладвам на модератор за спам  Naughty

# 732
  • Мнения: 3 154
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

Добре, но защо. Всмисъл кой е Китаеца. Разбирам да е някой известен, защо цял един формат ще се върти около неговия имидж..

И аз това се питам... Не ми се вижда логично


Никакъв - притрябвал им е Китаеца ...   Правят му услугата, а той "печели" колата и я връща  ...  пито-платено  Peace    Какъв беше таралясника бтв?  20-30 хил. евро има ли? Там някъде е  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 7 904
След първите три издания на обикновения Барадър и след първия Вип такъв, всичко останало е нагласено. Не, че Здравко, Миро, тризначките или Константин са ми били фаворити, но по някак ми изглеждаше реално. От там нататък, яко манипулация на дейлита, вот нечуван  Joy, въртене на очи на водещия и все по абсурдни победители.

# 734
  • Мнения: 287

Не съм поствала картинка, а линк за на който му е интересно!!!

Ако не спреш, аз ще те докладвам на модератор за спам  Naughty

Докладвай, ако ти дава съвестта:)

Общи условия

Активация на акаунт