Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 199
  • 936
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 6 604
Към херпеса на устата добавям и разранен нос.  Sick
Но след малко излизаме на кафе с приятелка.  Party Да стряскам хората с външния си вид. hahaha Времето е ужасно. Мъгливо и студено. #Cussing out
П.п . Ще ям Макдоналдс.  Mr. Green

# 856
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
олимпиада по математика днес. На някой да му говори нещо  Rolling Eyes
newsm78 Моят син трябваше да е на пробен математически изпит от 10ч. днес. Да не е същото? Кой клас е девойката? Знам,че днес се провеждат такива изпити за 4,5,6 клас (ако не бъркам класовете).
За ПЧМГ "Питагор" иде реч.

А олимпиада имаше вчера, ама каква-незнам. Варицелата "ни обърка" плановете много щедро  Whistling

# 857
  • Мнения: 10 499
GeNa, Благодаря  Hug
Мамче, кашкавала и аз го правих, много ни беше вървежен лятото Simple Smile Бързо става и е вкусен  Peace

# 858
  • Бургас
  • Мнения: 7 304
Бърди,аз правих Чили кон Карне. Много го харесваме у нас. Ето рецептата:

Скрит текст:
Необходими Продукти

кайма - 300 г чушки - 1 брой червени чушки - 1 брой зелени люти чушки - 1 брой лук - 1 глава чесън - 5 - 6 ск ;.боб - 250 г червен или смес от няколко вида боб ;царевица - 125 г консервирана, отцедена домати - 500 мл доматен сос ;вино - 60 мл червено ;сол,черен пипер - на вкус; къри - 1/2 ч.л. кимион - около 1 ч.л. чили - 1/2 ч.л., по желание или на вкус

Нарежете на ситно лука, чесъна и чушките и ги запържете в дълбок съд. Добавете каймата, кимиона и разбърквайте, докато се запържи, след което прибавете боба и доматения сос.

Долейте виното ималко гореща вода и задушавайте под капак за 15-тина минути. По желание добавете сос Табаско. Идва ред да добавите царевицата, след което задушавайте за още 5 минути или до пълното омекване на боба. Накрая готовото Чили кон Карне се отема от котлона и се поръсва с накълцан магданоз.

# 859
  • Мнения: 12 979
Бърдс, имам и джинджифил корен, сега ще запаря и от него и за меда знам, слагам, като е поизстинал чая. Сега че изям два лимона с медец. Възможно ли е от настинката да задържа вода? Днес съм 2 кила нагоре, щях да припадна, като видях! А не съм яла нещо нередно вчера, тренирах даже. Какво е това чудо, напарво ми писна! Казах ли ви, че всички дето ще слаби и високи не мога да ви понасям Mr. Green и тая кльоща Мерида, Макдоналдс щяла да яде, възмутена съм! Аз от слата зеле и от гадно месо на скара вия вече. Едно прегрешение имам само, пустия му шоколад Embarassed ако не си хапна едно 50-60 грама на ден съм адски нещастна. Сега се чувствам дебела, за кво ми тярбваше да се тегля, за каквоооо?!

# 860
  • Мнения: 4 785
За 2 дена съм 3 кг. надолу, но това не съветвам никой да го прави, макар че дънките са ми супер сега. Само здравословно отслабване с редовно и разнообразно хранене и спорт де  Wink Само малко да се поосвободя и си подовявам картата, за да не се чудя какво да обличам по партитата.

И да си кажа, суровите бонбони с кокос и сладко кондензирано мляко, покрити с бял шоколад станаха много вкусни. Течният шоколад обаче беше с повече какао, защото слушах наставленията на мъжа ми, следващият път ще го намаля, но все пак стана много вкусен и бърз, сега пробвах малко Wink

А кой ще се похвали с такива домашни любимци, които скапват коледната украса?  Twisted Evil

# 861
  • София
  • Мнения: 23 079
Здравейте!

О, на кулинарна тема ли сте. Честно, дори драмата на Дари ми е по приятна от рецептите и готварските разговори.  Joy
И за да съм в тон все пак - взехме си готово ядене от топлия щанд във Фантастико (лазаня, картофени топчета, цаца и пилешки шницели).

Днес съм абдикирала от всичко и всички. Затворена съм в спалнята, книжката е до мен, телевизорът е на Дискавъри и с едно око гледам Аукционни войни.  Grinning

# 862
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Бърдс, имам и джинджифил корен, сега ще запаря и от него и за меда знам, слагам, като е поизстинал чая.
Не го запарвай, стържеш джинджифила, омесваш с меда и ядеш. Много е добро за кашлица, ама люти (децата не го искат).


Аз днес не готвя, купих наденица и пържоли от Била и ги опекох. Всеки си избра какво иска да яде.

# 863
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Мамче, и аз давам глас "за" кашкавала, много е вкусен.
Във Виена ходихме на гръцки ресторант. Там ядохме пиле в сметанов сос с метакса и снощи ми пратиха рецептата.
За днес - руло "Стефани". Ама първо кафето, че още спя. Който си ляга сутринта, така ще е  Grinning.
Тук е дъждовно, значи точно време за мързелуване или за любими занимания.

# 864
  • Мнения: 12 979
Пууу, Янтро, много гадно това! Изтекоха ми очите и се изпотих.

# 865
  • Мнения: 7 201
След толкова добри отзиви за кашкавала, няма как да не обера овациите довечера. bowuu

Днес съм абдикирала от всичко и всички. Затворена съм в спалнята, книжката е до мен, телевизорът е на Дискавъри и с едно око гледам Аукционни войни.  Grinning
Тоне, пропусна форума. Май ще ти трябват повече от две очи. Grinning

# 866
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Пууу, Янтро, много гадно това! Изтекоха ми очите и се изпотих.
Така е, ама действа, нали? Огън!

# 867
  • София
  • Мнения: 23 079
Тоне, пропусна форума. Май ще ти трябват повече от две очи. Grinning
Мамче, не съм го пропуснала, понеже абдикирам и от него до утре сутрин.  Grinning Не мога, такава заетост ме е налегнала, че кое по-напред!

# 868
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А кой ще се похвали с такива домашни любимци, които скапват коледната украса?  Twisted Evil
Аз  Mr. Green Моята "коза" не спря да яде сламените играчки, които така услужливо съм й осигурила  ooooh!.До Коледа мисля, че елхата ще е останала на голо  Laughing
 Ама и аз съм една възпитателка,карам й се, наказвам я, пък после я черпя с пилешко мИсо от супата на детето  Whistling

# 869
  • Мнения: 11 665
олимпиада по математика днес. На някой да му говори нещо  Rolling Eyes
newsm78 Моят син трябваше да е на пробен математически изпит от 10ч. днес. Да не е същото? Кой клас е девойката? Знам,че днес се провеждат такива изпити за 4,5,6 клас (ако не бъркам класовете).
За ПЧМГ "Питагор" иде реч.

А олимпиада имаше вчера, ама каква-незнам. Варицелата "ни обърка" плановете много щедро  Whistling

В четвърти клас е девойката, ама едва ли е пробен изпит. То при нас няма и за къде да ги пробват - има всичко на всичко две читави училища до 7 клас  Mr. Green

Бързо оздравяване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт