Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 208
  • 936
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Добро утро! Peace
Честито на всички имащи повод и празнуващи   bouquet Hug

Айде да се втурваме в новата дъъълга/6 дневна работна седмица  Crossing Arms Искам почивка начи!

# 16
  • Мнения: 4 841
Никулден и осми декември са психологическата граница, след която започвам да се приготвям за Коледа и Нова Година. Преди това няма шанс - нито за подаръци, нито за украси, нито за някакво планиране.
В тази връзка - искам да поръчам шоколадчета с щампиран монограм върху шоколада и индивидуални пожелания върху опаковката. В интернет ми излизат много фирми, със сравнително сходни цени, но ме интересува ако някой е ползвал такава услуга, да ме насочи към "изпитани" хора. В смисъл, шоколада да е (относително) хубав, и да мога да поръчам и уточня всичко през интернет, без да се налага ходене дотам. За София става въпрос.

Осми декември (подобно на почти всички празници) ми харесва много като символика, но ме отблъсква като изпълнение.
 Според информация от приятел, Боровец е осеян с неадекватно движещи се студенти и разгологъзени студентки на прага на измръзването още от петък вечер  Confused Приятелят ни е от ПСС, и казва, че около осми декември способността на пияните студенти да се поставят в рискови ситуации достига такива нива, че чуждоземните кандидати за наградите "Дарвин" са просто смешни аматьори.

Лека седмица на всички!

# 17
  • Мнения: 7 690
искам да поръчам шоколадчета с щампиран монограм върху шоколада и индивидуални пожелания върху опаковката. В интернет ми излизат много фирми, със сравнително сходни цени, но ме интересува ако някой е ползвал такава услуга, да ме насочи към "изпитани" хора. В смисъл, шоколада да е (относително) хубав, и да мога да поръчам и уточня всичко през интернет, без да се налага ходене дотам. За София става въпрос.


Страхотно звучи! Можеш ли да ми дадеш имената на фирмите, които откри? Само за София ли са?

# 18
  • Мнения: 7 201
Добро утро и благодаря за новата тема.  bouquet
Честит празник на всички студенти/бивши и настоящи/!
Скрит текст:

Вчера украсихме и нашата елха - съвсем малка и символична е, но създава настроение.

Успешна седмица и много късмет за всички!

# 19
  • Мнения: 456
Честит празник настоящи, бивши и бъдещи студенти. Аз съм от бившите де , но ми минава грешната мисъл да уча още, нещо което след последния държавен се заклех да не си причинявам Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 08:44 от lothen

# 20
  • Мнения: 4 841
искам да поръчам шоколадчета с щампиран монограм върху шоколада и индивидуални пожелания върху опаковката. В интернет ми излизат много фирми, със сравнително сходни цени, но ме интересува ако някой е ползвал такава услуга, да ме насочи към "изпитани" хора. В смисъл, шоколада да е (относително) хубав, и да мога да поръчам и уточня всичко през интернет, без да се налага ходене дотам. За София става въпрос.


Страхотно звучи! Можеш ли да ми дадеш имената на фирмите, които откри? Само за София ли са?

Виждала съм такива шоколадчета на живо, много е оригинално. Иначе фирмите откривам със стандартно Гугъл търсене, но имената им не ми говорят нищо, а на сайтове само трудно се доверявам... Би трябвало да я има услугата и за други градове, или най-малкото да може човек да си поръча с доставка до друг град.
Не знам точно кое как, нали затова питам, ако някой е минал по този път, да препоръча и даде съвет  Wink

# 21
  • Мнения: 2 136
Честит празник.
Аз последните 2 години учих. В петък ще ни раздават дипломите, така че освен бивша съм и настояща студентка все още. И ми се промъква и на мен мисълта септември да уча отново. На 45 години дали не е малко късно  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 841
На 45 години дали не е малко късно  newsm78

Никога не е късно  Peace Напротив - точно след 45-50 години непрекъснатото учене е задължително. Препоръчва се да се учат стихотворения, да се решават логически задачи, изобщо - паметта да се "тренира", за да не губи форма. Аз отдавна замислям един докторат, но чакам да стана на 45  Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте в новата тема!
Уикенда не съм ви чела. В събота нямах време заради празнична суетня, а в неделя - заради болест. В неделя още от сутринта усетих, че хич няма да ме бъде, но нали си бях запланувала купуване на рокля за Снежанка, част от подаръците и посещение на благотворителния базар в Интерекспо център и стиснах зъби, събрах воля и излязохме всички - баткото на роботика, дребните - при баба, а ние със съпруга - в мола за подаръци. Дори успях и на база да отида, но почти нищо не можах да видя и опитам - тълпите и блъсканицата бяха огромнейши, а на мен ми стана съвсем зле. Едвам си взехме децата от баба им и когато се прибрахме вкъщи имах чувството че ще умра. Това цистита е отвратително нещо Tired
Намрънках ви се и сега отивам малко да полегна. Добре че днес вкъщи е жената, която ми помага в домакинството, та ще наглежда и дребосъчко.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Добро утро и от мен.

Честит празник на всички студенти и който го празнува като бивш такъв - също честито. Имам много хубави спомени от тези празници, както и колоритен снимков материал.  Mr. Green

И също така да ви пожелая успешна дълга седмица. (Нашата фирма я разпускат след 19-ти и чак на 5 януари сме на работа. И въпреки че в събота се отработва 31-ви декември, ще дойдем в офиса, че да покажем на шефа колко сме благородни.  Mr. Green)

# 25
  • Мнения: 8 952
Добро утро!
Честит празник на студентите, ако има такива тук.

В събота се поозорих и вместо да си почина следобеда, излъсках цялата къща. Подредихме и коледната украса.  Simple Smile За сметка на това в неделя мързелувах. Нещо, което не ми се случва често.

Вече започва да ми става празнично, още повече, че в петък имаме годишнина от сватбата. Само дето не мога да измисля какво да взема за подарък на мъжа ми.  Rolling Eyes newsm78 За 16 години брак и 20 заедно човек започва да се изчерпва.  Whistling

Onna-bugeisha , цистита е ужас наистина! Пийвай повече течности, вземи си нещо с червена боровинка - Имунобор Уро примерно. Има и едни други много ефикасни - Цистон на Хималая. Топлите нагревки също вършат добра работа.

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Честит 8-ми декември на всички настоящи и бивши студенти   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 892
Честит 8ми март, уважаеми другарки приятелки!

Каталясах! Прочетох ви, ш'зема после и да попиша.

# 28
  • Мнения: 7 690
Честит 8ми март, уважаеми другарки приятелки!

Каталясах! Прочетох ви, ш'зема после и да попиша.

И календара свери  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 23 096
Грешката е вярна. Другарке Антигона, млада сте, затова Ви е простено.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт