Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 155
  • 936
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Честит 8ми март, уважаеми другарки приятелки!
Много сладка грешка. Simple Smile

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Айде да се втурваме в новата дъъълга/6 дневна работна седмица  Crossing Arms Искам почивка начи!
Ние сме до петък, а в събота го пишем семинар. Ще съчетаем с банкетчето. Нямам търпение да свършва тази седмица и да разпусна в края ѝ, ще пътуваме до морето, ние все там си правим новогодишните празнувания от работа. Та, ще видя и Бургас, и един друг град.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 036
Уф, два пъти си публикувах един пост, заради тъпото зареждане на форума...

# 33
  • Мнения: 7 690
Грешката е вярна. Другарке Антигона, млада сте, затова Ви е простено.  Laughing

Аз съм по друг  Mr. Green Ще ме засрамите значи  Crossing Arms

# 34
  • София
  • Мнения: 23 036
Честит 8ми март, уважаеми другарки приятелки!
Много сладка грешка. Simple Smile
Абе вие младите моми, не сте ли чували някои от бисерите на другаря Тодор Живков?!  Whistling

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хах, сетих се и аз кой я направи пръв тази грешка. Онзи с  полупроводниците и целите проводници.

# 36
  • Мнения: 7 690
Чували сме, ама отде акъл да ги помним всичките  Grinning Разяснете, моля, на неинформираните млади  Flutter

# 37
  • Мнения: 4 841
Грешката е вярна. Другарке Антигона, млада сте, затова Ви е простено.  Laughing

Ей такива дребни нещица понякога издават колко сме... древни  Sunglasses  
Все повече шеги и "ключови" думи от "едно време" стават неразбираеми за младите. Наскоро обяснявах на един младок на 24 какво е "да те юркат по устав" - страхувам се, че не ме разбра  Embarassed

# 38
  • Мнения: 7 201
Абе, хич не съм млада вече, ама старост нерадост нямам спомен за тази грешка.

# 39
# 40
  • Мнения: 14 989
Добро утро!
Честит празник на всички студенти и на всички, които го празнуват. С годините аз лично престанах да го чувствам като празник, но явно си е мой проблем.

# 41
  • Мнения: 11 571
Честит 8-ми декември.
Весел празник на всички студенти - бивши, настоящи и бъдещи.

Аз лично празника откакто съм завършила не го празнувам. Но за сметка на това, моите родители и до ден днешен го отбелязват  Mr. Green

Линка с кухненските роботи много ми хареса, особено в частта с намаленията. Само, ако може някой да ми каже, кой от моделите може да реже на малки кубчета  Whistling

http://magprom.net/kuhnenski-roboti

# 42
  • Мнения: 7 690

 hahaha Joy
Еехх, човек се учи докато е жив  Mr. Green А "да те юркат по устав"?

# 43
  • Мнения: 4 841
А "да те юркат по устав"?

Много е дълго, и със сигурност ще доскучее на аудиторията, най-добре хвани някой словоохотливец, който обича да разказва за казармата  Laughing Ако нямаш подръка, като имам повече врече ще ти пиша на лични  Wink

# 44
  • Мнения: 10 410
Привет, привет, понеделнишки Simple Smile Честит празник на всички, които празнуват!
И ние сме с украсена елха, чорапи, лампички, въобще много готино стана. И каре за масата си взех, със пошивка на камбанки и свещи. Супер доволна съм  Laughing Всъщност и аз нямах още коледен дух, но като извадихме всичко и украсихме, стана готино и коледно. Чак ми се доиска да направя и канелени сладки, но беше вече 20:00 часа и се отказах от среднощни изпълнения. Предпочетох да легна пред телевизора  Simple Smile Подаръци още не съм взела, нищичко, освен 3 шолокадови фигурги на Дядо Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт