Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 255
  • 936
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами например как едно дете ядяло в час, госпожата му направила забележка да престане и то взело, та си метнало сандвича по нея Shocked Била цялата в кетчуп и майонеза, когато влязла разплакана в учителската. Сега детето е предложено за преместване в друго училище. Където, сигурна съм, вече ще бъде истински ангел!

# 496
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
 GeNa, и аз много се учудих на Ентерола. Thinking БиоГая колко дни да давам? На таблетки е. По 2 на ден, нали?
Изопринозин а е сироп. Peace И мисля да ѝ дам и тази вечер Ксизал аз, че се е поразпространил обривът, по-блед е, ама на по-голяма площ.

belinda, ужасно! Тези деца вече съвсем се самозабравиха в училище. По мое време не се осмеляваха дори в гимназията на такива неща. А не беше толкова отдавна.
И аз отсега съм се запритеснявала на каква среда ще попадне и само се моля да има повечко акъл и да не поддава на простотии. Или поне не съвсем недопустими такива. Щото, да си призная, и аз съм ги вършила едни не съвсем за разправяне.

# 497
  • Мнения: 4 785
Ами например как едно дете ядяло в час, госпожата му направила забележка да престане и то взело, та си метнало сандвича по нея Shocked Била цялата в кетчуп и майонеза, когато влязла разплакана в учителската. Сега детето е предложено за преместване в друго училище. Където, сигурна съм, вече ще бъде истински ангел!

Ужас, но още по наше време си беше ужас, хвърляха кошчета по учителка и какво ли не... и това в училища, които минават за добри  Confused

# 498
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В Ямбол водата била зле. А колко вода изпихме и сготвихме докато го установят...
Някой знае ли каква е опасността от завишен манган?

Ванини, всичко е наред, нали?

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 23 823
Ами например как едно дете ядяло в час, госпожата му направила забележка да престане и то взело, та си метнало сандвича по нея Shocked Била цялата в кетчуп и майонеза, когато влязла разплакана в учителската. Сега детето е предложено за преместване в друго училище. Където, сигурна съм, вече ще бъде истински ангел!
Просто прекрасно. Пфу.

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
БиоГая колко дни да давам? На таблетки е. По 2 на ден, нали?
newsm78 Поне една кутийка според мен, те са колко? 10 таблетки, ако не бъркам, значи 5 дена, ако даваш по 2/ден. Едва ли има сериозен риск от предозиране, ама да не те подведа, все пак  Rolling Eyes

# 501
  • HH
  • Мнения: 3 263
И аз не бях от най-примерните в училище. Но никога не съм си позволявала такива неща. Най-големия ми фал беше, когато казах на учителката по физика в 9 клас, че аз на нейно място няма да си тровя нервите с такива като нас, дори и милиони да ми плащат. Жената пък взела, че запомнила и на дипломирането ми намигна и ми каза, че никога няма да забрави какво съм и казала.

На мен продължава да ми е коледно. Моят кандидат приятел   Mr. Green си дойде от Барселона миналата седмица и ми е донесе 7-8 плода маракуя. Имат прекрасен аромат.

На Ванини желая всичко да е на ред, на болните да оздравяват.

Лиляна, с минерална вода не мога да си утоля жаждата. За готвене и през ум не ми е минавало да готвя с минерална вода.

ПП: Забелязвам, че се изразявам все по-лошо и глупаво на български. Започнала съм да си слагам глаголите в края на изреченията. А и английски говоря така от известно време. Ужас.

# 502
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да ви кажа, ако ви е много скофтено или просто така за настроение - пуснете си мистър Бийн. Четем с дъщеря ми една книга Мистър Бийн в града(тя се учи да чете на английски, ейц). Има рожден ден, отива на ресторант, вади картичка и я надписва до себе си и я оставя на масата подпряна. после се оглежда наоколо и съвсем случайно забелязва картичката и се радва като дете, че някой се е сетил за рождения му ден. Това е само една част, а иначе падаме по земята, като си му представим физиономиите. Много е сладък. И ме кара да се смея от сърце.

# 503
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене любимото ми е, като си приспива мечето с хипноза Joy

# 504
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добра вечер
И благодаря на честитките за голямата ми магарица
Ванини, запазвам си честито-то за след 10-ина месеца  Grinning

И при двете щерки ще има размяна на подаръци. Голямата да се оправя сама, на малката се е паднало едно момче от детската градина, та сутринта питах майка му за жокер. Трябва да измисля нещо за до 10лв, свързано със Спондж Боб  newsm78
Констанца ме изненада и за Коледа иска книги на Джон Грийн. "Вината в нашите звезди" я прочете и сега се е зарибила. Иска и "Игрите на глада" да чете. Брей, да му се не надява човек на туй дете.
belinda, от сега се настройвам психически за родтелската на Емма през януари. Големи скандали ще са заради втората ни госпожа. Сигурно в същия ден ще е и на Констанца, но там може и да пропусна, по-натам ще са важните, свързани с матурите. За сега Танти не е проблемна, смея да твърдя, че има акъл в главата си да преценява кой какъв е и как не трябва. Най-голямото й нарушение в у-ще е, че не ще и да чуе да носи униформата. Ами така е, като още от начало казаха, че не е задължителна, сега не мога да се карам с нея за това. Надявам се, всъщност ТРЯБВА, догодина да не е в същото училище.

# 505
  • Мнения: 11 573
За пореден път се убеждавам че списващите отдавна се уважават. Жалко е.

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 23 823
За пореден път се убеждавам че списващите отдавна се уважават. Жалко е.

Кое е жалкото?

# 507
  • Мнения: 7 690
За пореден път се убеждавам че списващите отдавна се уважават. Жалко е.

Кое е жалкото?


Да не е пропуснала "не"-то...

# 508
  • Мнения: 11 573
Имах днес РД, вчера даже бях писала.
Нали не съм вървежна, никой не ми обръща внимание като пиша моети си неща.

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 23 823
Имах днес РД, вчера даже бях писала.
Нали не съм вървежна, никой не ми обръща внимание като пиша моети си неща.

Е, и? И мен не ме уважават всички. Аз уважавам каквото реша и когато реша.

Общи условия

Активация на акаунт