Весела и успешна нова седмица 06.03-12.03

  • 2 415
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Пета  почивай си и пази бебчетата

Пазя ги, иска ли питане newsm47

# 16
  • Мнения: 3 010
.................., която 3 години е чакала да забременее, след всичките изследвания, които е правила, накрая пак е станало случайно....

Леа, няма нищо случайно на тоя свят  Hug

# 17
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка момичета и стиснати палци на всички които се нуждаят.

Пета, това сигурно е твоята седмичка и неслучайно си пуснала ти седмичната темичка Laughing

Ва, и аz съм уморила доста циклами (и коледни zвеzди)  Embarassed

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Пета, това сигурно е твоята седмичка и неслучайно си пуснала ти седмичната темичка Laughing

А не, моята седмичка е другата ако успея да устискам дотогава Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 320
Тази седмица започнах стимулации с Меногон, другата, живот и здраве, ще правим ново инсе. Обаче...мъжът от снощи е болен с температура, ужасно съм притеснена, не зная дали беше правилно да продължа със стимулацията или трябваше да се откажа. Дано да се оправи.
От друга страна пустия десен яйчник продължава да бълва фоликули, а левият е изпаднал в зимен сън. Ох!
Давайте съвети как да излекувам бързо мъжа.

# 20
  • Мнения: 1 419
Давайте съвети как да излекувам бързо мъжа.
Много лимони и лИбоФФ  Grinning

# 21
  • Мнения: 856
Момиче, миналата седмица бях болна и пих 3 дни Колдрекс на всеки 4 часа и витамин Ц допълнително. След това бях като чисто нова, въпреки че имах настройка да се влача поне 1 седмица.
Ва, сигурно вече си прочела доста за цикламите, но едно от най-важните неща е да не се преполиват и водата задължително да се сипва само в подложката. Трябда да и осигуриш и период на покои след цъфтежа. Аз имах една, която беше разкошна и цъфтеше с по 30 цвята едновременно, но я подарих преди да се приберем.
PetaPraynig

# 22
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета. Много ми е напрегната седмицата и на всичко отгоре съм в емоционална дупка.
Стискам, колкото сили имам палци на Лали и Пета. Praynig
Момиче, мъжа ти трябва непременно да свали температурата. Давай му Парацетамол. На мен ми помага и то бързо.
Ва, казват, че трябва да им говориш на цветята, освен всичко останало, което полагаш като грижи. Мен хич не ме бива в отглеждането въпреки желанието ми.
Леа, не се отчайвай миличка. И аз често си мисля такива неща, но отшумяват. Вярно е само това, че всичко се подрежда с времето. Не, че ние сме уцелили момента, а той нас.

# 23
  • Мнения: 133
Сабрина, а какво обяснение ти даде лекарката, че тоз месец няма да те гледа на УЗ? А снимка поне направена ли е и спермограма?
 Rolling Eyes


Всичко е направено и е както трябва,мъжа ми не е имал никога нищо,а аз аз имам  спонтанен аборт.
Никакво обяснение не ми даде!
Може бизащото няма проблем!!
Незнам,просто съм се шашнала от всичко прочетено!!!!!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 957
Приятна седмица и от мен. Специално стискам палци за Пета и не ги пускам до другата седмица, докато не се види Биг Фат Позитив.
Иначе нещо ми го няма настроението и се чувствам леко отнесена, и безразлична. Може би се  опитвам да маскирам очакването. Кой знае! newsm78
 В момента съм в Ebay треска  Shocked
Голям майтап стана. Бях си поръчала  20 теста за бременност от Англия, които две седмици не дойдоха. Писах на продавачката и тя ми обеща да ги прати отново. Аз пък си поръчах в знак на доверието и, че не я лъжа, че не съм ги получила още  20 теста за ову  и 20 за бременност. И най-накрая взеха, че всичките (и старата и новата поръчка и тези, които ми ги пусна отново) пристигнаха. И сега съм зарината с тестова, ама не ми се тества и туй то! Ако взема, че забременея ще има да подарявам тестове всякакви.
Ама кво се отнесох пак!

# 25
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА !!!
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ, УСМИХНАТИ, ОБИЧАНИ
   bouquet

# 26
  • Мнения: 388
Честит празник момичета!
Желая Ви много любов и много бебчета!
Пета и Лали това е вашият месец ! Пазете се! Praynig
Много, много stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy
бебета да дойдат!
С целувки

# 27
  • Мнения: 7 716
Пета не е успяла. Cry

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 204
ААААААААААААААААААААААААА Пета  Hug Hug Hug Hug, много, много съжалявам! Cry Cry  Не се предавай!

# 29
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам миличка Пета Sad

Общи условия

Активация на акаунт