Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 14 (Финал)

• 68 810
  • 2 330
  •   1
Отговори

Анкета

Кой СМЯТАТЕ, че ще е победителят в Survivor Камбоджа?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 2 325
  • София
Ами победител в Сървайвър си е престижно, а и са интересни повечето му изказвания. Не говори шаблонни неща. Беше голям любимец и на старозагорските фенове, докато бе в Берое, да не казвам един от най-любимите футболисти изобщо в историята на славното Берое.
Забрави, снима се и в сериал дори. Simple Smile
''Ягодова луна'' по Нова.

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 23:25 от Diavolo

# 2 326
  • Berlin
Аз нямам против Ваня, даже му симпатизирах по време на предаването, но пък сега не гледам телевизия.😄 Мисля, че жена му го бута насам-натам и затова е навсякъде. Тя нали май се изявява гримьор.

# 2 327
Ами победител в Сървайвър си е престижно, а и са интересни повечето му изказвания. Не говори шаблонни неща. Беше голям любимец и на старозагорските фенове, докато бе в Берое, да не казвам един от най-любимите футболисти изобщо в историята на славното Берое.
Забрави, снима се и в сериал дори. Simple Smile
''Ягодова луна'' по Нова.

Mхм... той един мислител, братко. Направо не е спирал да цитира Достоевски и Шекспир. Записваш ли си мислите му или ?
А това, че бил един от най-любимите футболисти в историята на Берое беше шега, нали ? В смисъл, да сравняваш някакъв тотално незапомнещ се чуждестранен футболист с играчи като Петко Петков и великият Петър Жеков е долу-горе като да сравняваш Божинката с Ицо.
Колкото до печеленето на Сървайвър, ми то и аз да имах за съюзник някаква тотално неуравновесена малоумна нимфетка, която да изкарва от равновесие всичко живо и аз щях да стигна до финала. Той почти през цялото време се криеше. Колко игри спечели ? 4 или 5 ? Тук в тая тема, даже имаше хора, които да го сравняват и с Николай Мартинов, което е повече от комично.

Както и да е... Нищо добро не чака тази държава !

# 2 328
Мисля, че жена му го бута насам-натам и затова е навсякъде.
Има логика, мисловната дейност, и на нея не й беше силата. Една от най-неадекватните участници в цялата история на БГ Сървайвър беше...

# 2 329
  • София
Не, не е шега. Интересувам се от футбол, знам и мнението на ултрасите на Берое към Ваня. Ест. че никой не го сравнява с Жеков.
И с Ники Мартинов не знам какви са тези сравнение, като те са много различни като стил на игра и поведение. Не може да става и дума за сравнение.
Ваня игра умно и правилно и си изигра страхотно картите. Да, Йори му помогна много, но и това е майсторлък, да накараш такъв чешит като нея да ти стане фен номер 1 вътре. Иначе на игрите не блестеше, но и не бе необходимо. Спечели баш в края, когато му трябваше с повече или по-малко шанс. Но в Стрвайвър социалната игра е най-важна от всички реалити формати.

# 2 330
Пич, Ваня Джаферович беше най-незаслуженият шампион на Сървайвър изобщо в историята на българският формат. Дори и Жоро Кехайов си имаше някакви симпатизанти, въпреки, че аз си държах за Кирил Харалампиев. Ясно е, че стана шампион, понеже всичко живо беше направо намразило Ива Пранджева и той взе победата след наказателен вот, но...
Докато в последният сезон, станахме свидетели на уникалното съвпадение в подредбата на участниците. Например в сезонът беше най-добрата приятелка на съпругата на Джаферович, говорим за Дамяна. Янита от сезон 3, която е кума на сватбата на Евгения и Ваня Джаферович, също беше там. Освен това Силвия Димитрова и Евгения също са много близки приятелки ? Какво правим ? Я ми кажи, какъв е шансът от продукцията да вземат, да нацелят точно Дамяна (оная, дето се изджаска с Гара Дембеле), при положение, че кастинга за шоуто по думите на Владо Карамазов е от 120 000 човека ?! То голямо съвпадение, бе ?! Ти сериозно ли вярваш на всичко това !? Освен това, не помня кои двама участника, дори са живеели няколко седмици заедно, преди да заминат в Камбоджа. Съвсем отделен въпросът е какъв е този сезон, в който играчите се скъсваха от плюскане на пържени мекици и кюфтета, като дори Доктора напълня, което беше уникално комично.
Това ли е образът на великият сървайвър ? Абсолютно през цялото време мишкуваше, нито веднъж не изрази някаква позиция (единствено, когато Йорданка беше около него) и т.н. Той дори не лаеше с нея, а само пригласяше. И в кои игри пък е бил някаква сила ? От тримата финалисти, той е с най-малко спечелени игри. Мисля, че са около 4 или 5. Митака само в последните дни спечели точно толкова, за какво говорим. Занев дори няма смисъл да го споменаваме. Ония минаваше през противниците като съветски танк...
Единствено Митко запази човешкия си образ до края. Беше сам сред всички останали. Със сигурност му е било тежко, но се държа мъжки и достойно. Жалко, че не можа да спечели...

Общи условия

Активация на акаунт