Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 14 (Финал)

  • 85 089
  • 2 494
  •   1
Отговори

Анкета

Кой СМЯТАТЕ, че ще е победителят в Survivor Камбоджа?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 2 325
  • София
  • Мнения: 27 020
Ами победител в Сървайвър си е престижно, а и са интересни повечето му изказвания. Не говори шаблонни неща. Беше голям любимец и на старозагорските фенове, докато бе в Берое, да не казвам един от най-любимите футболисти изобщо в историята на славното Берое.
Забрави, снима се и в сериал дори. Simple Smile
''Ягодова луна'' по Нова.

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 23:25 от Diavolo

# 2 326
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Аз нямам против Ваня, даже му симпатизирах по време на предаването, но пък сега не гледам телевизия.😄 Мисля, че жена му го бута насам-натам и затова е навсякъде. Тя нали май се изявява гримьор.

# 2 327
  • Мнения: 217
Ами победител в Сървайвър си е престижно, а и са интересни повечето му изказвания. Не говори шаблонни неща. Беше голям любимец и на старозагорските фенове, докато бе в Берое, да не казвам един от най-любимите футболисти изобщо в историята на славното Берое.
Забрави, снима се и в сериал дори. Simple Smile
''Ягодова луна'' по Нова.

Mхм... той един мислител, братко. Направо не е спирал да цитира Достоевски и Шекспир. Записваш ли си мислите му или ?
А това, че бил един от най-любимите футболисти в историята на Берое беше шега, нали ? В смисъл, да сравняваш някакъв тотално незапомнещ се чуждестранен футболист с играчи като Петко Петков и великият Петър Жеков е долу-горе като да сравняваш Божинката с Ицо.
Колкото до печеленето на Сървайвър, ми то и аз да имах за съюзник някаква тотално неуравновесена малоумна нимфетка, която да изкарва от равновесие всичко живо и аз щях да стигна до финала. Той почти през цялото време се криеше. Колко игри спечели ? 4 или 5 ? Тук в тая тема, даже имаше хора, които да го сравняват и с Николай Мартинов, което е повече от комично.

Както и да е... Нищо добро не чака тази държава !

# 2 328
  • Мнения: 217
Мисля, че жена му го бута насам-натам и затова е навсякъде.
Има логика, мисловната дейност, и на нея не й беше силата. Една от най-неадекватните участници в цялата история на БГ Сървайвър беше...

# 2 329
  • София
  • Мнения: 27 020
Не, не е шега. Интересувам се от футбол, знам и мнението на ултрасите на Берое към Ваня. Ест. че никой не го сравнява с Жеков.
И с Ники Мартинов не знам какви са тези сравнение, като те са много различни като стил на игра и поведение. Не може да става и дума за сравнение.
Ваня игра умно и правилно и си изигра страхотно картите. Да, Йори му помогна много, но и това е майсторлък, да накараш такъв чешит като нея да ти стане фен номер 1 вътре. Иначе на игрите не блестеше, но и не бе необходимо. Спечели баш в края, когато му трябваше с повече или по-малко шанс. Но в Стрвайвър социалната игра е най-важна от всички реалити формати.

# 2 330
  • Мнения: 217
Пич, Ваня Джаферович беше най-незаслуженият шампион на Сървайвър изобщо в историята на българският формат. Дори и Жоро Кехайов си имаше някакви симпатизанти, въпреки, че аз си държах за Кирил Харалампиев. Ясно е, че стана шампион, понеже всичко живо беше направо намразило Ива Пранджева и той взе победата след наказателен вот, но...
Докато в последният сезон, станахме свидетели на уникалното съвпадение в подредбата на участниците. Например в сезонът беше най-добрата приятелка на съпругата на Джаферович, говорим за Дамяна. Янита от сезон 3, която е кума на сватбата на Евгения и Ваня Джаферович, също беше там. Освен това Силвия Димитрова и Евгения също са много близки приятелки ? Какво правим ? Я ми кажи, какъв е шансът от продукцията да вземат, да нацелят точно Дамяна (оная, дето се изджаска с Гара Дембеле), при положение, че кастинга за шоуто по думите на Владо Карамазов е от 120 000 човека ?! То голямо съвпадение, бе ?! Ти сериозно ли вярваш на всичко това !? Освен това, не помня кои двама участника, дори са живеели няколко седмици заедно, преди да заминат в Камбоджа. Съвсем отделен въпросът е какъв е този сезон, в който играчите се скъсваха от плюскане на пържени мекици и кюфтета, като дори Доктора напълня, което беше уникално комично.
Това ли е образът на великият сървайвър ? Абсолютно през цялото време мишкуваше, нито веднъж не изрази някаква позиция (единствено, когато Йорданка беше около него) и т.н. Той дори не лаеше с нея, а само пригласяше. И в кои игри пък е бил някаква сила ? От тримата финалисти, той е с най-малко спечелени игри. Мисля, че са около 4 или 5. Митака само в последните дни спечели точно толкова, за какво говорим. Занев дори няма смисъл да го споменаваме. Ония минаваше през противниците като съветски танк...
Единствено Митко запази човешкия си образ до края. Беше сам сред всички останали. Със сигурност му е било тежко, но се държа мъжки и достойно. Жалко, че не можа да спечели...

# 2 331
  • Мнения: 684
Защо спряха формата - знае ли се.

# 2 332
  • София
  • Мнения: 27 020
Много е скъп за нашия пазар.
А и след скандалите от последния Сървайвър, всички се омаскариха и никой не иска да рискува.
БТВ си държи на Фермата, а и формата се гледа сериозно, хората свикнаха вече с него и си го чакат.
Нова измислиха Игри на волята. Което ми е като братчед на Сървайвър. Но е много по-евтин продукт и с отличен рейтинг.
Е, кой да рискува?
Жалко наистина, но това е положението.

# 2 333
  • София
  • Мнения: 6 010
Какви са били скандалите от последния сезон?

Аз лично съм гледала по един сезон и на Фермата и на Игри на волята и за мен те не струват и 1/10 от стойността за зрителя на Сървайвър. Но естествено като става дума за пари това е положението.

# 2 334
  • Мнения: 13 679
Не почина ли там един човек! Колко още смърт трябва да гледаме!

# 2 335
  • Мнения: 3 674
Докато Фермата върви, според мен няма да има Сървайвър. А и не им ли изтече лицензът вече? Милошев беше обявил на финала, че ще има шести сезон, но ми се върти, че лицензът е петгодишен. И въпреки че нашият Сървайвър е много побългарен, все пак ми се иска да го има.

# 2 336
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Не почина ли там един човек! Колко още смърт трябва да гледаме!
Това беше инцидент и не е било предвидено. Ще кажеш, че нарочно са ни го показали.. 🙄

Нямат пари и загубиха лиценза след 5-годишно прекъсване. Това е причината. Игри на волята си е като Сървайвър от Али експрес, но е някаква утеха. 🤷🏼♀

# 2 337
  • София
  • Мнения: 27 020
Е, скандали си имаше и то какви. Смъртта на Ненчо не бе в последния сезон.
Значи предварителното подковаване на 1/3 от участниците от страна на Агонцев. Събирания, далавери, да си делят наградата и т.н. Всичко си се доказа, че ги е събирал в София.
После и в хода на самия сезон се опита със същата тактика пред Ваня, но последния го накова.
Агонцева пък нагло и скандално излъга/прецака опонент напълно умишлено и се правеше на пет за шест.
Отвратително/гнусно държане спрямо Димитър, храна не му даваха дори (постфактум се разбра, че извън заснетото Ваня му е дал да яде).
И победите на Занев за да бие рекорда на Ники Мартинов били доста нагласени и продукцивта му помагала. Това също много се ширеше тогава и много се пишеше.

# 2 338
  • Мнения: 1 422
Това за Занев не го знаех аз.
Интересно, че той не ми е останал като някакъв кой знае какъв играч, за разлика от Мартинов, който иначе ми е супер неприятен. Няма как да му се отрече обаче, че е най-добрия български участник, а и изобщо един от топ-съвайвърите в шоуто изобщо. Това е поне от мойте наблюдения, при доста изгледани сезони от държавите, които го правят. Въпреки, че той е по-олдскуул играч, не знам в съвременния стил игра как би се вписал.

# 2 339
  • Мнения: 3 674
И аз не знаех за Занев. Чуваха се някакви клюки, че жена от екипа му снасяла за ходовете на опонентите, но за нагласени игри не съм разбрала. Харесваше ми Занев с какъв хъс и устрем се хвърляше във всяка игра, но в социалната игра не го биваше много. И все пак той поне се опита да играе и социалната игра, за разлика от Ники Мартинов, който физически ги утрепа, ама изкара играта на самотен остров, доколкото си спомням след толкова години. В социалната игра в нашия Сървайвър определено печели Ваня, който може и да е тръгнал с роднини и приятели, но все пак си подреди пешките по най-правилния начин и обра фигурите на всички.

Общи условия

Активация на акаунт