Празници вълшебни наближават и втората черта ни подаряват! - Тема 97

  • 24 904
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 206
Ванеситка, има ли опция да ме махнеш от списъка на първата страничка? Благодаря ти!

Защооо какво е станало ? Добре ли си  Sad

# 691
  • София
  • Мнения: 544
Skeeter давам нови дати :
О някъде около 04.01.2015 г. , дата тест или лелка 17.01.2015 г.  Hug Hug Благодаря скейтърче

Есенче какво става ?
net_net къде се затри ?

Гуш за всички останали  Hug Hug

# 692
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Есенче, защо така  Hug Hug

# 693
  • Мнения: 184
Dessyy90, mishleloooo89 момичета, честита голяма радост. Пожелавам ви лека, безпроблемна бременост и здрави бебчета  Hug Hug
Dessyy90 не се панирай допълнително и не се шашкай, стискам палци и всичко ще е наред.

Знаех си, че така ще стане, отварям форума и гледам 47 нови отговора, мисля си, със сигурност има поне едни  EFP

стикайте малко палци и на мен, аз мисля, че имах много ползотворен уикенд  luvbed  luvbed

знам, че е рано за каквито и да било признаци, ама почвам да си въобразявам някакви неща  smile3534  от миналата седмица си взех Неофолик Мета и всеки ден пия  Wink

момичтеа, пожелавам ви страхотен ден, аз след работа ще ходя за подаръци сигурно, кой като мен е оставил всичко за последния момент  pliok

# 694
  • Мнения: 1 234
Есенче какво става мила?  Sad Може и на ЛС ако ти се говори и споделя с някой  spoko

# 695
  • София
  • Мнения: 148
Здравейте. Благодаря, че ме мислите Hug  bouquet
Не съм писала, защото имах ужасно много работа преди празниците, но вече официално съм в почивка до януари.
Като цяло реших да си изчакам прегледа, който е днес по-късно следобяд и да не ходя по рано при доки, защото 48 часа след чхг 177 имах 463 (предните 2 резултата бяха правени в друга лаборатория, тези са от Цибалаб).Сметнах, че трябва да спра с това чхг, защото страшно много се изтормозих с предните резултати и е възможно само да си вредя. Може да ми стиснете по едно палче, довечера ще вляза да ви пиша как е минал прегледа.
Сега се връщам да ви изчета, че прегледах само набързо.
Мишле, честито!
Деси, честито и на теб. Стискам палци за едно тлъсто ЧХГ

# 696
  • Мнения: 4 097
Ванеситка, махни ме, моля, от списъка на първа страница

# 697
  • Мнения: 3 595
Julcy! Много се радвам, че намина да пишеш! Стискам всички палци за прегледа!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Есенче, Атланта Sad Надявам се всичко е наред!

Билянита - слагам веднага новите дати в списъчето!

# 698
  • София
  • Мнения: 548
Julcy, да знаеш че всички ще те мислим и ще стискаме силно палци всичко да е наред следобед и да ни се похвалиш след прегледа fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 699
  • Мнения: 1 943
минавам да кажа едно здрасти само. При мен всичко е наред, предпразнична суетня голяма се заформила Simple Smile

Джулси, стискам палчета всичко да е наред Simple Smile
Поздравления за чертичките на Деси и Мишлето Simple Smile

Есенче, Атланта, прегръдки Simple Smile

# 700
  • Мнения: 21 298
Джулси,стискам палци мила!

Деси и на теб !

  bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 544

julsi стискам как да не стискам , всичките налични палци са притиснати  Hug Hug
skeeter  Благодаря , дано това ми е последното списъче с дати  Hug Hug

Гуш

# 702
  • Мнения: 1 391
Не се тревожете, момичета! Да речем, че не искам да фигурирам в списъци! Wink

# 703
  • Мнения: 4 097
Момичета, при нас, живот и здраве, бебето ще дойде след година, година и нещо и няма смисъл да стоя в списъка, а и в темата.
Така че успех и стиснати палци за всички  Hug

# 704
  • Мнения: 524
Privet rsdvam se 4e ste se setili za men.blagodarq.
ne sam vi 4ela  nadqvam se 4e ste dobre vsi4 ki.
pri men se otlaga bebeto za malko ili mnogo neznam mm e re6il da si tarsi nova rabota za koeto go podkrepqm na 100% ta zatova.
vanesitka maxnime ot spisaka nadqvam se da se zapi6a naprVo v 6tastliviq.


Общи условия

Активация на акаунт