Празници вълшебни наближават и втората черта ни подаряват! - Тема 97

  • 24 896
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 1 025
EсенWink Hug

Атланта, от все сърце ти пожелавам това време да мине неусетно за теб и ТМ и за финал да имате най-сладкото и пухкаво  бебче  Hug

Ваня, успех на ТМ  fingerscrossed

# 706
  • Мнения: 206
Еее какво става с вас момичета много взехте да се отказвате  newsm78
Да не си мислите че списъка ви носи лош късмет много сте се притеснили ?
Не се отчайвате ! Рано или късно всичко ще си дойде на мястото и аз понякога се ядосвам на себе си че не мога да хвана Ицето но продължавам с опитите само дето съм спряла с тестове за О и от време на време гледам как е температурата карам го по спокойно и да видим до къде ще стигна този месец  Rolling Eyes
Гуууш на всички  Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 1 420
Да, наистина какво се ядосахте на списъчето Simple Smile шегувам се. Стискам палци и на всички успех с решенията, които са взели и с действията, които им се налага да предприемат. Аз за първи път съм в списъка, дано ми е на късмет.
Ох аз съм на работа, а така ми се спи- дали не е бременен симптом...ох по скоро отпускарски ама...
Хайде момичета, дано скоро пак има поне две щастливки  Hug

# 708
  • Мнения: 1 442
Привет момичета!  Hug
Надявам се, че не сте ме забравили..

Виждам, че има нови момичета - дано скоро минат в отчетните теми!!   bouquet Hug
Честито на виделите двете чертички!  Heart Eyes  bouquet

Ние сме добре, вече се подритваме.. Heart Eyes
Ето ви малко розов прашец!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 709
  • Мнения: 742
Sweety ஜ Чакай и след теб да посъбера, че и ти "понацапа" темичката   bouquet  newsm79 newsm75 newsm79 newsm75  newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75 newsm79

# 710
  • Мнения: 1 571
Ейй, Стопанче, благодаря за персоналния прашец  Hug
Благодаря, Ванеситка и Мечтичка!
Аз да се отчета- в понеделник съм на кардиолог, та няма да откажа по едни палчета.
Хубав ден на всички!   bouquet  Hug

# 711
  • Мнения: 4 696
Есенче, Атланта, Ваня , разбирам ви прекрасно, но дано всичко лошо скоро е зад гърба ни! Hug
Суити, честити ти ритничета!

# 712
  • Мнения: 284
Момичета здравейте,пускайте ги палците за кръвния,не направих,защото ми казаха че резултата ще излезе след НГ  #Crazy И аз се отказах Simple Smile Благодаря много за подкрепата

# 713
  • Мнения: 4 696
Деси, ми да и аз бих се отказала! Продължавай с пикливите в такъв случай и не се шашкай толкова!

# 714
  • Мнения: 21 282
Деси,и аз подкрепям мнението на бананарама  Hug

Голди ,стискаме палци !  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Атланта,Есенна,Ванче  Hug

# 715
  • Мнения: 184
Момичета имам въпрос, колко време след евентуалното оплождане се появява кафеникаво зацапване?  newsm78

# 716
  • Мнения: 4 696
Около седмица.

# 717
  • Мнения: 4 097
Соумейт, bananarama, Лисиче, благодаря и много  Hug

Голди, стискам палци.

# 718
  • Мнения: 184

ако моето е било евентуално в петък, днес имам някакво зацапване, това възможно ли е или е от нещо друго??? #Crazy  #Crazy

# 719
  • Мнения: 742
Sunny ако е имплантационно - О. ти е била по-рано от петъка Wink Имаш ли графика , за да се ориентираме ?

Общи условия

Активация на акаунт