Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 836
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Благодаря  на всички за споделеното   bouquet
 (да се надяваме че три седмици ще стигнат, че няма кой да чака един месец, малко късно се сетих)


Има цяла група за обезкосмяването и може да намериш доста информация
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=516

# 736
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Момичета, ето снимка преди и веднага след поставяне на хиалурон в устните Малко се чудех дали да кача тази, но ето. После може да кача и снимка от тези дни Wink

Сложих само в горната, долната изглежда малко по-набъбнала заради обезболяващото.
Изчезнаха синините, всичко спадна. След като започнах да се мажа с кремове, вече не се и забелва кожата. Морето ми се отрази добре, макар че се криех от слънцето през повечето време и не съм ги излагала на пряка светлина. Мисля да повторя след няколко месеца.  Laughing

Много добре се е получило, седи естествено, хващаме яд, че отложих. Заради морето го направих, да съм спокойна.

# 737
  • Vienna
  • Мнения: 519
Pink Bubbles, дай снимки и след ок 2-3 седмици след поставянето.
Така, веднага след процедурата е подлъгващо малко....Мерси!

# 738
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Аз си сложих импланти преди да родя.Раждането не ми повлиява по никакъв начин на бюста, може би защото не ми е рязан мускула отдолу.

Не става ли огромен по време на бременността, не пречи ли на кърменето... Simple Smile

# 739
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Само една процедура ли ще правиш?

Две. Ежентуално после една мейдинна във Франция (уф тук хич не е на мода, а триагълник цял ужассс Mr. Green) и после една по Коледа. След това ще видим.

mariaki благодаря

За импланти и аз се ослушвам. На мен през първата бременност станаха огрооомни (аз бях със скромните 70 Б и го докарах до 75 Д). Ходих на една консултация и лекаря директно започва тук правим тва тук така , хаиде готово, след една седмица на масата. Направо ме стресна, нищо не разбрах какво точно прави, какво използва... а уж супер реномиран. Ще търся друг.

# 740
  • Мнения: 300
Момичета, ето снимка преди и веднага след поставяне на хиалурон в устните Малко се чудех дали да кача тази, но ето. После може да кача и снимка от тези дни Wink

Сложих само в горната, долната изглежда малко по-набъбнала заради обезболяващото.
Изчезнаха синините, всичко спадна. След като започнах да се мажа с кремове, вече не се и забелва кожата. Морето ми се отрази добре, макар че се криех от слънцето през повечето време и не съм ги излагала на пряка светлина. Мисля да повторя след няколко месеца.  Laughing

Леле, много хубави са станали.  Искам и аз такива, ама дали ще стане при мен, че моята уста е по-разлята. Забравих да питам, пипала ли си бръчките около устата?

# 741
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте, момичета ....
до сега единствено съм следвала темата с интерес, но вече съм решена да направя една интервенция, моля за съвет, а ако някой може да даде мнение за  Д-р Димитър Александров /Comfort Implant/ ще съм признателна.

Аз лично бих искала да направя скули , но не успях да намеря никъде мнение и/или коментар за работата  му. Моля, ако някоя от Вас вече е била при този лекар да сподели мнение за работа му... Благодаря  smile3547 smile3547 smile3547

не го познавам, но мога да те посъветвам да ходиш при него за импланти, защото е зъболекар, а за филъри да ходиш при естетичен дерматолог

# 742
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
madame, кой лекар те консултора за гърдите?

# 743
  • Мнения: leet
Благодаря ви,момичета за отговорите.Много ще се радвам ако се включи някой,който вече е минал по този път.Тъй като съм от Варна,консултации ще направя тук.Спряла съм се на Естетик клуб,Скин лайн и Pearlskin.Това ще стане септември.До тогава ще събирам мнения,препоръки,съвети
Аз съм с филър Redensity II под очите . Имах доста големи торбички под очите около 2-3 месеца след поставянето, което е възможен страничен ефект. постави ми го пластичен хирург с доста голям опит в поставяне на филъри в тази зона, таке че не мога да виня лекарят. От това което прочетох, опитността на лекаря е от изключителна важност, както и филърът да е одобрен за поставяне под очите. Мисля, че освен Redensity II , само един от филърите на Restyline е одобрен от ФДА за тази зона.
Говорих с лекарят ми миналата седмица за евентуално повторно поставяне и той ми каза, че вече поставя само Витал под очите, именно заради тези торбички които ми се получиха. Въпреки, че производителят дава възможност 1 на 1000 за този страничен ефект, според него е доста по често

# 744
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета ....
до сега единствено съм следвала темата с интерес, но вече съм решена да направя една интервенция, моля за съвет, а ако някой може да даде мнение за  Д-р Димитър Александров /Comfort Implant/ ще съм признателна.

Аз лично бих искала да направя скули , но не успях да намеря никъде мнение и/или коментар за работата  му. Моля, ако някоя от Вас вече е била при този лекар да сподели мнение за работа му... Благодаря  smile3547 smile3547 smile3547


не го познавам, но мога да те посъветвам да ходиш при него за импланти, защото е зъболекар, а за филъри да ходиш при естетичен дерматолог

Благодаря за съвета, Ели, аз също мислих върху това. Да факт, че е стоматолог, но от 2 години слага ботокс и филъри, а цената му е просто примамваща затова и реших да питам тук има ли момичета които да са ползвали услугите му. Просто не знам как да постъпя  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 745
  • Мнения: 282
Момичета, ето снимка преди и веднага след поставяне на хиалурон в устните Малко се чудех дали да кача тази, но ето. После може да кача и снимка от тези дни Wink

Сложих само в горната, долната изглежда малко по-набъбнала заради обезболяващото.
Изчезнаха синините, всичко спадна. След като започнах да се мажа с кремове, вече не се и забелва кожата. Морето ми се отрази добре, макар че се криех от слънцето през повечето време и не съм ги излагала на пряка светлина. Мисля да повторя след няколко месеца.  Laughing

Браво, много сладко е станало   bouquet
Какъв филър ползвахте?

Извинявай за късния отговор, не съм видяла в потока от постове Wink
Сложихме хиалуроника.

# 746
  • Мнения: 300
Още съм в период на проучване, разбрах, че не всички работят с качествени материали,  но  открих тази промоция и бих се възползвала от нея защото парите също са фактор при мен.
http://www.ofertomat.bg/Seksapilni-ustni-ili-izglagdane-na-brych … ystems-p3791.html
Какво ще ме посъветвате?  newsm78

# 747
  • Мнения: 282
Още съм в период на проучване, разбрах, че не всички работят с качествени материали,  но  открих тази промоция и бих се възползвала от нея защото парите също са фактор при мен.
http://www.ofertomat.bg/Seksapilni-ustni-ili-izglagdane-na-brych … ystems-p3791.html
Какво ще ме посъветвате?  newsm78
За изглаждането на бръчки в Скин Системс нямам преки наблюдения, но виждаш какъв е резултатът от устните. Препоръчвам с две ръце Wink

# 748
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
madame, кой лекар те консултора за гърдите?
  Извинявай късно видях въпроса. Във франция е лекаря.
За епилацията последно направих в Лазер център.  Много добро обслужване за резултатите ще видим

# 749
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
madame, кой лекар те консултора за гърдите?
  Извинявай късно видях въпроса. Във франция е лекаря.
За епилацията последно направих в Лазер център.  Много добро обслужване за резултатите ще видим

Общи условия

Активация на акаунт