БИГ Brother All Stars 2014г. - ФИНАЛ - 5

  • 20 976
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мисля, че победител ще е пиянката Тодор, а искам да е Христо.
И аз.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
С риск да ме обявят за неосъществена даскалица.  Joy
Много сте любопитни.  smile3534

# 16
  • Мнения: 8 544
И аз съм убедена ,че Катерина ще спечели,грам не се е променила.Ние видяхме през цялото време продуцентите я държаха в страни ,чат пат я пускаха как клюкари с "писателката".А тя си е скандалджиика и определено не си затваря устата...
Човек на нейните години няма как да се промени.Просто беше стиснала зъби заради хонорара и / или обещана победа и избута този месец.
Тодор ще си отиде първи,после Китаеца и ще остане Катерина..............развълнувана ,разбира се от "обичта " на хората.

# 17
  • Мнения: 222
Мисля, че победител ще е пиянката Тодор, а искам да е Христо.
И аз.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
С риск да ме обявят за неосъществена даскалица.  Joy
Много сте любопитни.  smile3534

хихихихи Вързах се,да му се не види Crossing Arms Mr. Green

# 18
  • Мнения: 222
Само да не са нацепения батка от Поморие и Талибана с неосъзнатата си сексуална ориентация Mr. Green

Аз съм за Катето Peace
ама мен Тушев не ме пита Wink

Той Тушков ако ни питаше,ние целият му сезон щяхме да "оправим" Mr. Green Ама нейсе,кучета ни яли нас Wink

# 19
  • Мнения: 3 031
Официално - Катето, лични предпочитания - Христо. Като цяло ми е безразлично кой ще бъде, но ми се иска да не е Китаеца. От една страна разбирам, че се толерира, или пък се крие, но поне се говори за хомосексуалността, защото ние като нация по отношение на този въпрос сме като "тъмни балкански субекти" - вярваме в мачовщината на българите от времето на гларусите Sunglasses От друга страна, в тази връзка бих адмирирала Наско Месечков - защото просто си призна /и честно казано не ме е интересувало изобщо/, докато етюдите на Китаеца ми дойдоха в повече... ОК, ПР акция с Азис, след това свалянето на Калина, след това полиграфа /мисля, че той много добре е знаел, че не е истински и затова си призна изневярата, т.е. номера с Калинчето не проработи, но... я ме вижте къв съм е..ч Shocked/ Много елементарно, Уотсън, много...

По принцип харесвам Катето, и мога да разбера /от личен опит, щото доближавам нейната възраст Rolling Eyes/, че с годините, с нещата, които ти се случват - с теб, или около теб - започваш да се променяш малко или много. Пак може в душата си да бъдеш купонджийка, бохемка, ама това са някакви реминисценции от миналото, реалността си е една. Единственото, което ми се струва неадекватно, е ходенето й по пижама, жилетчици, без грим - както някой беше казал - лелята, бабката /макар че е далече от това/ от квартала. Не може преди 5 или 6-7 г. да си правиш фотосесии във Плейбой май беше /няма лошо/, и сега изведнъж - ни грим, ни нищо - за мен това е преиграване и то заради зрителите.

Христо... не съм му особен фен, но съвсем субективно, толкова се чувствам уморена като жена да бъда движещата и отговорна сила на семейството, че май отивам към момента - може и да слугувам в кухнята, ама някой друг да бъде "главата"... Тази приказка, че жената е шията... вярна е, ама вече имам шипове от управлението на главата, хаха Sunglasses

# 20
  • Мнения: 7 119
Не гласувах, защото от останалите никой не спечели моите симпатии напълно, съжалявам.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това ми напомни на някого. Пипи, ти да не си Петя?

# 22
  • Мнения: 3 498
Смятам, че Катето ще спечели. Изненадващо за мен, Христо по някакъв начин ми стана симпатичен. Не съм гледала предишния формат, в който е участвал; сега беше ново лице за мен. Чета, че обсъждате и него, и жена му по-скоро в негативен аспект, но от това, което видях, той ме подразни най-малко. Не изключвам вероятността и Тодор Славков да спечелил.

# 23
  • Мнения: 7 119
Това ми напомни на някого. Пипи, ти да не си Петя?

СмЕтам да те оставя в неведение по тоя въпрос.  Mr. Green

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
 разкрита си   Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 5 499
Моята фаворитка Петя отпадна, така че ми е все едно. Но, честно казано, коментарите тук са по-интересни от самото предаване, така че, очаквам включване, дами и господа!  bouquet

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 15 486
  И аз тук!Благодаря за темата, Маме! smile3525

# 28
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Благодаря за темата!!!
Предаването не ме заинтригува, но темата...винаги!

# 29
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Аз съм за Катето,страхотна е!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт