БИГ Brother All Stars 2014г. - ФИНАЛ - 5

  • 22 285
  • 429
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Буюклиева в защита на Тодор: "След проваляне на мисията Тошко не пи 4 дни".

Ами, какво да пие, като ББ беше спрял алкохола?  Thinking

Хайдеееееееееее! Феновете на Буюклиева са гласували за Катето.  hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 15 914
Буюклиева в защита на Тодор: "След проваляне на мисията Тошко не пи 4 дни".

Ами, какво да пие, като ББ беше спрял алкохола?  Thinking

Хайдеееееееееее! Феновете на Буюклиева са гласували за Катето.  hahaha
И уж го спря до края на сезона, пък после пак им беше дал.

# 47
  • Мнения: 1 212
Той ББ постоянно прави така-казва едно ,а после прави друго. Например-еди кой си излиза завинаги,а после хоп същия този отново е вътре.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Единствено Петя ме радваше...Всички останали са ми някак скучни, престорени, прости и деградирали...

# 49
  • София
  • Мнения: 2 151
За Христо съм аз. По метода на изключването.

# 50
  • Мнения: 4 627
За Христо съм аз. По метода на изключването.
E, да, ама нали Маги Желязкова май каза - "за какво му е на един човек от Поморие наградата, той не е звезда "/за последната дума не съм сигурна, може и нещо друго да е било/.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 151
Каза го в подкрепа на та вярванията си, че не купува смс-и

# 52
  • Мнения: 567
За Христо съм аз. По метода на изключването.
E, да, ама нали Маги Желязкова май каза - "за какво му е на един човек от Поморие наградата, той не е звезда "/за последната дума не съм сигурна, може и нещо друго да е било/.


Маги Желязкова никога не може да бъде критерий за каквото и да е било. Освен за човек, който не може да се грижи, нито за душата си, нито за тялото си. Неслучайно е застаряваща, комплексирана, самотна, треторазрядна моделка.

# 53
  • Мнения: 9 855
Катя да печели, сега се дръжте, следва мотивацията ми: 1)постара се с всичките си сили да се изиграе баба светица и 2)да си возят бебето в новата кола Simple Smile. За такива играчи, такива мотивации.

# 54
  • Мнения: 4 627
Днес, при Гала, всички коментари бяха манипулативни - Катето и Тошко.... А никой не коментира колко изкуствено беше писмото от бъдещата /или настояща, не знам/ снаха на Катето - първо звучеше като че ли се чете, второ - бяха описани всички възможни добродетели на една жена - майка, свекърва, баба, готвачка,.... и направо щях да се просълзя от умиление  Sunglasses Би било възможно и много хубаво, но звучеше фалшиво, според мен.

# 55
  • Мнения: 5 435
Днес, при Гала, всички коментари бяха манипулативни - Катето и Тошко.... А никой не коментира колко изкуствено беше писмото от бъдещата /или настояща, не знам/ снаха на Катето - първо звучеше като че ли се чете, второ - бяха описани всички възможни добродетели на една жена - майка, свекърва, баба, готвачка,.... и направо щях да се просълзя от умиление  Sunglasses Би било възможно и много хубаво, но звучеше фалшиво, според мен.

+1. Личеше си,че жената рецитираше.

# 56
  • Мнения: 2 089
Единствено Петя ме радваше...Всички останали са ми някак скучни, престорени, прости и деградирали...

И моите впечатления са такива. Ако Петя беше на финал, щях дори да пусна смс за нея.
Гласувах за Тошко в личната класация, пък ако ще и да си свали гащите на сцената, ако спечели. НЕприлично ниското ниво, до което докараха любимото ми шоу, може би заслужава точно такъв неприличен жест.
Жалко, че довечера ще се празнува юбилей точно на финала на това ню-ню, което сътвориха Sad

# 57
  • Мнения: 11 606
От Пик - Скандал! Лъсна тайна сделка на Жени Калканджиева с "ВИП Брадър"

и Катето не са я пощадили -
Скрит текст:
Първо в ПИК и "Ретро"! Катето Евро спасява брат си от затвора с парите от "Биг Брадър"

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 17 379
Официално: Катето
Лична класация: Калина

# 59
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 211
Цитат
Катето - първо звучеше като че ли се чете, второ - бяха описани всички възможни добродетели на една жена - майка, свекърва, баба, готвачка,.... и направо щях да се просълзя от умиление  Cool Би било възможно и много хубаво, но звучеше фалшиво, според мен.

Съгласна съм, че беше натруфено и високопарно, но....моля ви, какво да прочете в ефир една бъдеща снаха? - "Здравей, дърт кукундрел"?
А думите на Корнелия да не би да не звучаха високопарно- още като му видяла гърба и сърцето й се скъсало от мъка по любимия... Joy
С изключение на Тодорчо, всички са пълен кьорфишек. Но той пък е безполезно пиянде. Така че от мен- игнор на всички.
Аз лично ще гледам другия финал- този на оцеляващите.(Не че там е по-малка каша newsm78)

Общи условия

Активация на акаунт