Парфюмни размисли и страсти - 186

  • 66 712
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 849
Къде ако не тук да споделя  Laughing
Говоря по телефона преди малко, водя важен служебен разговор и изведнъж ме лъхва на Ambre Narguile  Crazy Въртя се като шугава, сама съм в стаята.. започвам да душа наоколо - разни блотери по бюрото, телефона, нищо и нищо.. докато не локализирах виновника току-що - бамбукови пръчици с парфюмно масло. Странно как пък не ми е направило впечатление като аромат като го слагах вчера, а чак днес като престоя  Rolling Eyes
Тъй, казах си, да ходя сега спокойно да продължавам на тръстиката  bowuu

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 12:57 от Elitsa_z

# 721
  • Мнения: 625
Михаела, аз много харесвам Ирисовата Прада, и това лято мисля пак да я подновя. При мен е доста трайна, и я усещам почти цял ден Peace Откъде мислиш да я купуваш?  bouquet

Поста не е към мен,но ще си позволя да те питам .Ти лятото ли носиш ирисовата прада?Така съжалявам,че тогава не взех нея  ooooh!

# 722
  • Мнения: 5 080
Ти до кои брандове сведе своя избор?  Hug
Profumum Roma и ТФ - върхът в класацията ми. Първият стои много мазно и съответно безумно трайно Heart Eyes Недостатък е 100 мл. разфасовка Mr. Green Други любови са ми Килиън, Монтал и Бонд 9 (с малка въпросителна).
Обожавам и няколко Шанела, а мрънканията ми за Коко Ноар са оглушили и французите и те съвсем елегантно в отговор ми предлагат това http://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Coco-Noir-Extrait-27496.html (Атти, подписът ти може съвсем правомерно да стои на дъното на това бутилче. Естествено като ръкопис със злато). Ще ми е интересно, ако някоя дама го е тествала, да сподели в темата.

Скрит текст:
Петя, всички от Collection Extraordinaire бяха (може и все още да са) на много хубава цена в БЗ/Дъглас...Толкова ниска е и в един от сайтовете.

# 723
  • Мнения: 31 208
Бяха ама миналия месец и приключи промоцията.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
L’Homme Ideal Guerlain for men също усещам много приятна лавандула и се спуках да я търся във фрагрантиката ама тц. Днес напръскана с Chloe Love Story, че тук е много пролетно  Crazy , а на ръката  ТМ Womanity Le Gout du Parfum  Twisted Evil голям кеф и като гледам тези смокини на кутията , ааа искам.
Да ви попитам до каква степен топлината влияе на парфюмите и тоалетните води?
Бях писала в друга тема, че в един магазин шишетата са поставени върху самите лампи или така изглеждаше . Всяко едно което пипнеш беше топло и аромата доста различен от това което знам .

# 725
  • Мнения: 31 208
Влияе страшно много. Почти всички тъмни парфюми в БЗ са с променен цвят и потъмняват все повече. Има и направо развалени стари тестери.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Мерси Денси, значи проблема не е в моя нос. Всеки път като пробвам Шалимар  , ами смело мога да кажа , че тестера не става и мирише ужасно там и в  Дъглас.

# 727
  • Мнения: 8 463
Точно заради развален тестер първата ми проба на  Chloe love беше кошмарна. Добре, че опитах и втори и трети път преди да стигна до извода, че това е чудесен класически, нежен парфюм. Иначе щях да си живея с мисълта, че става дума за адски противен аромат.

# 728
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Веси, сподели как се държи Chloe Love Story в пролетно време като днешното?  Laughing

Траен ли е? И също така стои ли близо до кожата?

# 729
  • София
  • Мнения: 2 379
Не съм Веси  Blush Но имам това Клое и не е кой знае колко трайно, стои близо до кожата . Но пък е толкова хубаво, че се преживява  Grinning

# 730
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дам, аз съм го тествала доста и ми е в wish lista. Точно защото на мен седи близо да кожата питах  Laughing

Благодаря за отзива.   bouquet

# 731
  • София
  • Мнения: 3 857
Лу,ако моето мнение въобще има значение,но при мен също стои близо до кожата,но да си призная не виждам кой знае каква разлика с Chloe Love - не съм правила паралелен тест,пръснах се с новото в The Mall, а пък второто помирисах вкъщи,че го имам.Но още в мола съжалих,че съм го тествала на кожа преди на блотер,защото и от него ме заболя главата.По принцип мен от всичките Love ме боли главата и ужасно ме дразнят,някога само от рекламите го купих от Англия и чат-пат пръскам като готвя риба  Tired

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 18:19 от veka

# 732
  • София
  • Мнения: 1 500
Михаела, аз много харесвам Ирисовата Прада, и това лято мисля пак да я подновя. При мен е доста трайна, и я усещам почти цял ден Peace Откъде мислиш да я купуваш?  bouquet

Бисквитка, не знам от къде ще я взема, защото още не съм сигурна, че я искам заради нетрайността при мен. Но много ми харесва, ще я помисля още.  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 2 379
veka, двете Клое нямат нищо общо  Simple Smile Love е по-хубаво лично за мен, учудвам се че някой го намира за главоболен , за мен е разкошен , женствен и нежен  Heart Eyes Ще го купя края на лятото и като паднат малко температурите ще го пръскам с кеф  Heart Eyes Колкото хора, толкова и мнения    bouquet Щом и Клое Нарцис има фенове и онзи парфюм с "аромат" на сперма  Sick Laughing

# 734
  • Vienna
  • Мнения: 28
Здравейте,
днес ми пристигна Ваниловата орхидея, пробвах я веднага и я нося вече половин ден. Очаквах много по-натрапчив и силен аромат, но на кожата ми седи доста нежно. В началото много силно се усещаше ванилията, след това като се разви парфюма намаля. Харесва ми, но продължавам да търся някаква бомба, нещо силно и запомнящо се. Приемам предложения  Mr. Green Засега смятам да опитам Градската кралица и Лейди Отмъщение.

Общи условия

Активация на акаунт