Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 91 155
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 789
Бързо сменяй пароли в Пейпал!!!
Това не е сайтът на Пейпал, опитват се да ти откраднат данните. Виж си адреса в браузъра какво пише - escol.com

# 46
  • Мнения: 740
dontcheva1973 Ако си платила от наличност от картата, то парите автоматично ще се върнат там до няколко дни нужни за осчетоводяване на транзакциите.  Peace

# 47
  • Мнения: 7
Момичета,преди малко започнах да си правя регистрацията и стигнах до стъпката с потвърждението,по имейла.Вече 15 мин. нищо не съм получила.Това нормално ли е?До колко време го изпращат?

# 48
  • на брега
  • Мнения: 1 145
Момичета,преди малко започнах да си правя регистрацията и стигнах до стъпката с потвърждението,по имейла.Вече 15 мин. нищо не съм получила.Това нормално ли е?До колко време го изпращат?

Провери за всеки случай папка СПАМ в пощата си. Може да е там.  Peace

# 49
  • Мнения: 7
да,проверявам и там,но е празна.

# 50
  • Мнения: 303
Здравейте, спечелих диспут в Paypal, минаха вече 2 седмици,а парите ми ги няма отразени. Пишеше, че им трябват 5 работни дни за да ми ги върнат. Трябва ли да предприема нещо или да си чакам.

# 51
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Пиши им и пак според мен...че може да затворят диспута  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 303
Писах им на два мейла, но получавам някакви автоматични отговори.

# 53
  • Мнения: 14
При плащане от пейпал към ибей, например, пейпал взимат ли някаква такса?

# 54
  • Мнения: 5 789
При плащане от пейпал към ибей, например, пейпал взимат ли някаква такса?

На купувача - не. На продавача /получателя на парите/ - да.

Писах им на два мейла, но получавам някакви автоматични отговори.

Ако диспутът все още е отворен, не са ви върнали пари все още.
Ако диспутът е затворен, парите ви са минали през акаунта и са отишли в картата.
Търсете в трансакциите си, около датата на която е минало плащането на стоката, за която водите диспут. Трябва да има ред Refund from ... и след него Transfer to Credit card - а срещу него евентуално да пише Completed или Pending.

# 55
  • Мнения: 303
Благодаря, явно са ги върнали, пише reversed и после пише converted to credit card -completed.

# 56
  • Мнения: 18
Здравейте,
Може ли да ми кажете, ако платя в евро/70Е/ в немския eBay, на какъв курс /приблизително/ще бъдат превалутирани през Пей пал? Чета, че може да се избегне високия курс чрез избиране на опция при плащането. Правите ли го и голяма ли е разликата в курса? Благодаря!

# 57
  • Мнения: 5 789
Благодаря, явно са ги върнали, пише reversed и после пише converted to credit card -completed.

Значи 3-4 дни след плащането си ги търсете в извлечението по кредитната карта.

Здравейте,
Може ли да ми кажете, ако платя в евро/70Е/ в немския eBay, на какъв курс /приблизително/ще бъдат превалутирани през Пей пал? Чета, че може да се избегне високия курс чрез избиране на опция при плащането. Правите ли го и голяма ли е разликата в курса? Благодаря!

Курсът на Пейпал е по-висок от този на вашата банка. Ако вашата банка обменя еврото по около 1.95 лв/евро, то Пейпал го обменя за около 2.05 лв/евро.
Правя го автоматично, защото ми е маркирана опция да плащам във валутата на фактурата, т.е плащам в евро по курса на моята банка.

# 58
  • София...........
  • Мнения: 1 062
Моля за помощ?
Картата , която до сега използвах изтече и имам нова с различен номер. Понеже в ПП не ми дава да сменя номера новата карта я регистрирах като втора и и дадох да е primary. Когато се опитвам да изтрия старата ми дава това съобщение:
Removing this card will prevent you from sending credit card payments after you reach your account Sending Limit.

Как да го разбирам това съобщение? Означава ли, че новата карта отново трябва да верифицирам?

Благодаря   bouquet

# 59
  • Мнения: 1 162
Моля за помощ?
Картата , която до сега използвах изтече и имам нова с различен номер. Понеже в ПП не ми дава да сменя номера новата карта я регистрирах като втора и и дадох да е primary. Когато се опитвам да изтрия старата ми дава това съобщение:
Removing this card will prevent you from sending credit card payments after you reach your account Sending Limit.

Как да го разбирам това съобщение? Означава ли, че новата карта отново трябва да верифицирам?

Благодаря   bouquet
да, трябва да се верифицира и тя.

Общи условия

Активация на акаунт