Over the Rainbow - 2

  • 58 565
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 144
Не разбрах има ли фенки на Кейти Пери наоколо, но ето един брутален блайнд
http://www.crazydaysandnights.net/2015/07/blind-items-revealed-1-210.html
за мен най-интересната част не е за дрогата, а това изречение
Her image is tightly controlled and even interviews with her are micro managed far more than other artists of her stature. It is very rare she will ever agree to an interview that has not been planned out for weeks in advance.
Тейлър след kissgate правеше 3-4 месеца почти същото, ясно защо, никой не обича изненадки на това ниво.


Малко Кайлър близначки





още едно вдъхновение за турнето

и любимото ми


за десерт замазването в случай, че ще напише песен по въпроса

# 661
  • Мнения: 4 432
Аз харесвам КП Simple Smile И докато съм убедена, че това, което си цитирала ти е вярно, съм също толкова сигурна, че частта с наркотиците не е - не е като да имаш възможност да го контролираш  Rolling Eyes А тя никога досега не е имала изцепки, за разлика от 90% от А-листърите.
От друга страна като й погледна гаджетата се усъмнявам, че трезвен човек ще направи толкова дълга поредица от лоши избори. Crossing Arms

На Калвин новото парче е супер да ти го пуснат по радиото докато караш, но не виждам как ще стане голям хит. Тейлър няма как да го спаси.

# 662
  • Мнения: 9 144
Наркотиците могат да се контролират, до един момент, по-нататък си от другата страна и става страшно, интересното за блайнда е че и е сложено името, т.е. има изтекла информация, иначе щеше да остане анонимен

Ето два линка за Рейчъл и половинките и
http://dishnation.com/rachel-mcadams-jake-gyllenhaal-dating/
http://dishnation.com/rachel-mcadams-taylor-kitsch-dating-brunch-photo/
Става все по-забавно.

Отново препоръчвам да изгледате видеото, струва си 10-те минути време
На който му е любопитно ето как стават някои от манипулациите, най-интересното е накрая, но трябва да се чуе цялата лекция



А ето и една проста сметка защо Мария няма да се аутне поне още 20 години
http://blackbusinessnow.com/heres-why-serena-williams-earns-far- … -in-endorsements/


пп Лимончо пак не е отишъл в Loft-а след концерта, милия има си някакви лимити изтърпял е цели 2 часа да се прави на горд  Mr. Green

# 663
  • Мнения: 5 640

Слуховете са от това, че Джон не само е единственият мъж с който тя е правила секс, но и че е успял да я забремени и е трябвало да прави аборт,
Аз съм чела на няколко места тази версия, както и че аборта е бил доста тежко преживяване за нея и тотално се е отказала от хетеро секса.

# 664
  • Мнения: 9 144

Слуховете са от това, че Джон не само е единственият мъж с който тя е правила секс, но и че е успял да я забремени и е трябвало да прави аборт,
Аз съм чела на няколко места тази версия, както и че аборта е бил доста тежко преживяване за нея и тотално се е отказала от хетеро секса.

За мен тази версия звучи като преувеличена представа на хетеро хейтъри...  ooooh!
Гей-сексът не работи така, на база отвращение, в крайна сметка дори Дедженерис си призна, че е правила секс с двама мъже.

Освен това не мисля, че в този случай щеше да му се размине само с една песен, щеше да го хейти поне 3 албума  Joy


Някой днес е имал чувство за хумор

# 665
  • Мнения: 4 432
И Люси Дяковска доколкото знам смята, че се е отказала от мъжете, след като е била изнасилена като тийнейджърка. Не е толкова рядко срещано като явление, но не мисля, че при Тай е такъв случая Wink
BTW забелязвате ли колко лесно хетеро мъже са обвинявани, че са гей... и колко трудно хомо жени са изобличавани като такива. Това е един много интересен джендър предразсъдък според мен.

# 666
  • Мнения: 9 144
Така го интерпретират нашите неграмотници, не е твърдение на Люси.

BTW забелязвате ли колко лесно хетеро мъже са обвинявани, че са гей... и колко трудно хомо жени са изобличавани като такива. Това е един много интересен джендър предразсъдък според мен.
Не мисля, че лесно хетеромъже са обвинявани че са гей, не се сещам за нито един всъщност. Ще дадеш ли пример за някой несправедливо обвинен, ама сериозно обвинен, не само съчинения с всякаква липса на достоверност? Защото за жените съчиненията са много по-брутални.

Нито един Бътлър е хетеро, нито Харди, но вече никой не го споменава, явно са в графа етап който уж са надраснали, само дето на тях не им стиска като Кара или Анка да се изправят и да кажат, че сексуалността не е фаза.
Най-смешно беше как се опитаха да изкарат дори Люк Еванс би-, но той им се изсмя в лицата.

Зад повечето холивудски случаи има много истина, точно както е с Уентуърт или с Рики, просто не всички се аутват като Мат или Нийл.
Актьорите работят с едни и същи ПР екипи, всички схеми са разработени още от времето на Джеймс Дийн и Рок Хъдсън и параваненето, и годежите, и слуховете, и статиите.

От друга страна забелязвам, че повечето холивудки, които се аутват като бисексуални и след това се омъжват за мъже - Дрю Баримор, Ана Пакуин, Меган Фокс, Джоли, Джилиан Андерсън...
С жени са Синтия Никсън, Сафрон Бъроуз, Мария Бело...
И двата списъка могат да бъдат продължени, но първия е по-дълъг  Whistling
Евън Рейчъл Ууд направо ги редува женствен мъж, мъжкарана, женствен мъж, явно си има фикция по андрогинните...

Ще е интересно да видим как ще им вървят кариерите...
Особено на КейСтю, харесва ми как се насочи към Инди киното, там няма нужда от сложни ПР схеми в каквато в момента е Марго Роби

Така че ще е интересно да се следят кариерите на тези които са на близка възраст, едните аутнати, а другите по една или друга причина не.



пп Тай и Андрея снощи



ппп Хаха сега видях че това е пост #666  Twisted Evil

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 22:08 от Бумър

# 667
  • Мнения: 4 432
Точно това ми е мисълта и на мен - за един мъж е необходимо съвсем малко, за да му се сложи етикет "гей", докато при жените и като сами си признаят не им се вярва и ги обвиняват, че е "фаза".
И да, един простичък слух не може да се сравнява с неопровержими доказателства, но много хора не си правят труда да проучат инфото и вярват като прочетат нещо. Ето, например аз, бях убедена доскоро, че моят любимец Бруно Марс е гей, само заради някакъв жълт слух, който бях чела преди няколко години. А пък всички мои приятели, с които съм коментирала Тейлър са ми заявявали, че това нямало как да е истина...  Rolling Eyes

# 668
  • Мнения: 9 144
Предрасъдъците за двамата които цитираш е заради външността, не заради пола.
Забелязала съм го при тенисистките, почти никой от масата фенове не вярва, че Шарапова е гей, но смешното е, че също почти никой не вярва, че Скиавоне е бисексуална.
По презумция се смята, че хубавиците следва да са хетеро, а грозните гей и точка.
Двойния стандарт е с мъжете, в тениса има не по-малко гейове, отколкото при жените , но е достатъчно някой от момчетата да се снима с манекенка и вече е в безопасност.  Peace
Същото е и във футбола, последната двойка по наръчник са Швайни и Анка.
Там положението е същото като с Киара и Оливия Мън с техните американски футболисти

# 669
  • Мнения: 3 096
Бумър, сега ми хрумна да те питам - за теб Хозиър женствен мъж ли е?

По обсъжданата тема съм спорила с близък човек, хомофоб (както се оказа), който твърдеше, че гейовете са такива вследствие на малтретиране в детството. Според него - всички, което е абсурдно твърдение. Дори не знаеш какво да отговориш на такъв.

# 670
  • Мнения: 9 144
Бумър, сега ми хрумна да те питам - за теб Хозиър женствен мъж ли е?
Не.

От самото начало ми напомня на Джордж Харисън
Скрит текст:



Една Стела на Майли за разнообразие

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 22:53 от Бумър

# 671
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Аааах колко са натурални  Heart Eyes



П.П. За кой Крис Пайн говориш?  Thinking

За този, има ли друг?



Айрлъндчето е на път да си върне хетеросексуалността и кариерата
Май месец е била на рехабилитация и там е свалила височък младеж, вече не е руса

Така подредени изреченията, излиза че са я лекували от хомосексуализъм. Laughing Второто е като следствие на първото.
Играя си и аз с думите, за алкохолизъм са я лекували, а е на 19, чакам да скоро да намекнат, че залитането и по Ейнджъл е заради пристрастеностите и  Mr. Green



Покрай Кейтлин попаднах на статистика повече от 40% от транссекуалните в Щатите са правили опит за самоубийство.  Shocked
Минавала ми е през очите информация за голям процент опити за самоубийства сред тях. Интересно ми е причината, има ли я в статистиката? Склонна съм да вярвам, че малък процент от тях вземат информирано, осъзнато решение на тази голяма стъпка. Останалите "лекуват" всякакви дефицити по този начин, очевидно неуспешно.
Затова и шуменето около Кейтлин е малко нож с две остриета.
Мисля, че причината е ясна.
IMO шуменето е съвсем на място, обществото има нужда от информация, всеки път като се пусне гей-тема в Клю-то понякога загубвам ума и дума от липсата на елементарна грамотност при това от родители, които предават неграмотността и предрасъдъците си на децата си.

Я кажи на Тай кои са й били гаджетата жени, че ми стана интересно.

Скрит текст:
Цигуларката


Танцьорката


Актрисата


Манекенката

 Shocked оф аз за друг Крис си мислех  Joy Крис Прат  hahaha

Да ти кажа на Тайчето без Карли все едно едно и също момиче. Карли има леко по-друга физиономия.

# 672
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Бум, писала си по-горе за някой си Нийл.. за кой става дума  Embarassed

# 673
  • Мнения: 9 144
Нийл Патрик Харис




Лелелелеле намерих в любимия си сайт че са писали за Тайчето, а съм пропуснАла  Joy Joy Joy
http://www.parallelreality-bg.com/analizi/kratkianalizi/405-2012 … -01-18-40-35.html

Скрит текст:
Посвещението на Тайлър Суифт
 
„Ще ти дам последните думи!“

Тайлър Суифт спечели наградата за „Най-добър женски клип“ и се качи на сцената, за да изкаже благодарностите си. Кейни Уест изскочи сякаш отникъде, взе микрофона от ръката й и ни уведоми, че „някои от най-добрите клипове за всички времена са на Бионсе“. Тази сцена предизвика множество дискусии и спечели на Кейни титлата „тъпанар на годината“ плюс честта да бъде наречен „задник“ от президента на САЩ. Може би ще шокирам някого като кажа следното... това „неочаквано“ събитие беше... РЕЖИСИРАНО! Ето, казах го. Когато сте гледали някое скапано риалити-шоу, имали ли сте понякога вътрешното чувство, че цялото нещо минава по сценарий? Е, моето вътрешно чувство се претовари докато гледах тази сцена. Никой от участниците (дори Бионсе с физиономията си „не мога да повярвам, че това се случва“) не бе добър актьор. Освен това, следя кариерата на Кейни от началото й и съм запомнил един важен факт за него: единственото нещо, за което му пука на Кейни Уест, е Кейни Уест. Затова, ако трябваше да прави сцена за нещо, то щеше да бъде за това, че той не е спечелил. Не Бионсе. Той.
Тази сцена представляваше посвещението на Тайлър Суифт в това, което наричам „Кръг на избраните артисти“. Ученичката бива унижена пред равните си и й е казано, че не заслужава да бъде на същата сцена като Бионсе, кралицата на церемонията. Почти всички групи, братства и банди извършват процес на посвещаване с цел изпробване на характера и силата на новобранеца. Изпитанието на Суифт бе да види как Кейни проваля първото й награждаване изобщо и дори да й бъде казано, че не заслужава това признание. Рапърът е известен със скандалното си поведение по време на церемонии по награждаване и така се оказа идеалния кандидат, който да направи така, че всичко това да изглежда „неочаквано“.


Приемането на Тайлър Суифт в Обществото
 
„Може ли да опитаме отново“
След публичното унижение на Суифт, Бионсе, кралицата на церемонията, я извика на сцената, за да й позволи да „изживее момента си“. Тайлър се появи иззад кулисите (все едно бе чакала там) в червена рокля, доста близка до тази на Бионсе. Един читател на сайта забелязал, че когато двете певици се прегърнаха, на екрана зад тях се появи странно съобщение: „RDFO IL 40 PRO DEL ATO“. Нямам представа какво значи това, но то беше там. Ако разрешите загадката, моля, пратете коментар.
 
Това компютърна грешка ли е или кодирано послание?
Повторното извикване на Тайлър Суифт на сцената символизира факта, че тя вече е приета като равна на Бионсе и е станала една от „избраните“. Съвпадащите рокли също предават идеята за принадлежност към нова група. Тя е „преминала теста“ – изпитанието да бъдеш унижен – и вече може да бере плодовете на членството си в групата.

# 674
  • Мнения: 4 432
НПХ е невероятен, а и има супер симпатично семейство.
Сега ще прочета за Тейлър, а междувременно исках да питам - Швайни ли е брада на Ана или Ана на него? Принципно ми изглеждаха фалшимент по много показатели, но мислех, че е просто пиар, а не параванене, но доколкото разбирам от поста ти - май съм грешала. Simple Smile
Има ли други футболисти, които са гей? Виждала съм само една снимка на Ибрахимович и Пике. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт