Over the Rainbow - 2

  • 58 584
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 144
За Швайни има слухове още отпреди 7-8 години, когато уж се е свалил с предишната си приятелка, в Германия за Ана както бяха чували само тенис-феновете, при това женския тенис е много зле, откакто я няма Щефи, така за 6 месеца стана най-популярната спортистка  Peace
Разгледай темите назад има интересни неща

Параванене + Реклама = идеален вариант за Адидас,
научиха се и те, да не е само Найки в полето, но американците са просто друга лига - Тайгър и Линдзи, Мария и Григор.  Heart Eyes
Григор в момента има най-добър договор с Найки, след Фед и Рафа от мъжете...
Говореше се за негова собствена линия, обаче нашия омаза тотално сезона си.

А момчетата от американския футбол са на светлинни години напред, най-любим ми е триъгълника от 2012 Диана Агрон - Тим Тебо - Тейлър Суифт, после и Тим Тебо - Камила Бел през 2014  Heart Eyes


Там има и цял куп други хетеро двойки коя от коя по-съшити да продължават да са заедно.
Сещам се за Ева Лонгория и Тони Паркър, на всички беше ясно, че той кръшка като за световно, но заради имиджа тя не го чупи веднага,
също и Кери Уошингтън и нейния, още уж са заедно, нищо че тя си е взела детето и не го вижда със седмици.

А снимката на Златан и Пике е супеееер, много добър ъгъл.  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 9 144
А ето така необременената публика вижда връзката на Тейлър и Калвин,
точно затова ще го запази наоколо поне още 4-5-6 месеца, като както споменах по-рано ползата е взаимна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=859611.msg31256389#msg31256389

# 677
  • Мнения: 5 651

Слуховете са от това, че Джон не само е единственият мъж с който тя е правила секс, но и че е успял да я забремени и е трябвало да прави аборт,
Аз съм чела на няколко места тази версия, както и че аборта е бил доста тежко преживяване за нея и тотално се е отказала от хетеро секса.

За мен тази версия звучи като преувеличена представа на хетеро хейтъри...  ooooh!
Гей-сексът не работи така, на база отвращение, в крайна сметка дори Дедженерис си призна, че е правила секс с двама мъже.

По-скоро идеята беше, че е пробвала хетеро, но след опита с Майър се е отказала да пробва.

# 678
  • Мнения: 9 144
Това звучи, доста по ок, но в крайна сметка съм сигурна, че ако само е искала да пробва, нямаше да го прави със знаменитост, а с някой извън прожекторите. Тя е изключително практично момиче.


От сутринта съм на вълна Карли

# 679
  • Мнения: 660
Карли ги разбива  Sunglasses
Сега чакаме и да си почне YT канала.. Heart Eyes 

А за Калвин и милите му думи..Никой не може да ме убеди, че той изпитва поне приятелски чувства към нея. А най-странното е, че Тейлър изобщо не харесва такива хора като него.. 

http://serialswiftie.tumblr.com/post/124619013003/tayswiftnation … -baileyjohnk-when

# 680
  • Мнения: 9 144
Нито той като нея, изгледай старото му интервю, казва си го в прав текст...
а Карли тази седмица и специално днес е решила да съсипе напълно фенките си, която оживее оживее  Joy
„Channel Trailer | Karlie Kloss“ в YouTube


# 681
  • Мнения: 9 144
Нови открития на хлапетата в Тъмблр за миналия уикенд
страхотен слух, трябваше да си играя 10 минути да слушам 22-сек. клип с всички слушалки които имам, а те са достатъчно и кои от кои по-яки за да чуя същото,
а именно че Тай ще убие бодигарда си, ако не и заведе Карли преди концерта да я види, защото Карли е долетяла чааааак от Италия за да прекарат уикенда заедно.

# 682
  • Мнения: 3 096
О ем джи  Crazy

# 683
  • Мнения: 9 144
Кой да предположи, че Тай става кръвожадна, ако Карли не е плътно до нея? М?  Joy Joy Joy

# 684
  • Мнения: 3 096
О, аз открай време подозирам, че като шефка е студенокръвна кучка, просто няма как иначе да е.
Когато и Карли е замесена, не ми се мисли...  Flutter

# 685
  • Мнения: 9 144
Лика-прилика са си  Whistling

Поглед на дебнещ плячка хищник  Sunglasses Heart Eyes Flutter

# 686
  • Мнения: 9 144
Айдеееее Карли стартира и Тъмблр-то си от 5 минути почна фронтална атака http://klossy.tumblr.com/

# 687
  • Мнения: 9 144
Кейти Пери беше недостатъчно активна...
Преди 10 минути Тейлър атакува Ники Минаж
Дали двете минаха в режим термоядрена война  newsm78






И естествено един от белите "килерни" приятелчета на Тай се намеси активно
http://www.ryanseacrest.com/2015/07/21/taylor-swift-fires-back-a … -nominations-jab/



И в заключение каква е причината за драмата




пп Шегичките започнаха

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 08:49 от Бумър

# 688
  • Мнения: 660
Понякога Тейлър просто трябва да си мълчи и да разбере, че светът не се върти около нея.  Laughing Този път просто се прецака. Ако на 30 август тя спечели наградата, очаквам Канйе да направи същото от преди няколко години.  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 9 144
В никакъв случай не искам да оправдавам любимото Тайче, но Ники въобще не е толкова невинна колкото иска да се изкара... Най- обичам да ми ползват расовата карта презадоволени мултимилионери, същото лицемерие е като феминизма на Тайчето.

Общи условия

Активация на акаунт