Лидл ::55::

  • 86 366
  • 781
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 17 987
Искам да ви запитам, имате ли идея колко бройки и каква цена са десертчетата тип Марс, Баунти и Сникърс, лидълския вариант имам предвид?

# 466
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
Щерката сутринта купи машата. Още с влизането я включи и седна на стола. Хубави къдрици прави. Не е като на упътването по 10 секунди, ама някъде за 20 стават...Според мен по-лесно се борави с нея, от колкото с обикновената от лятото. Ще си я задържим. Плюс е и това, че не можеш да си изгориш главата, даже и да си подпреш машата върху нея. Не виждам разлика дали сам се правиш или друг човек - просто навиваш на обратно?! newsm78 Но признавам, че още не съм я тествала на моята глава. Mr. Green Ще видим кога ще ми дойде музата...
Искам да ви запитам, имате ли идея колко бройки и каква цена са десертчетата тип Марс, Баунти и Сникърс, лидълския вариант имам предвид?
Не помня колко са, но купувах с пакети по едно време. Много обичам имитацията на Сникърс. Heart Eyes

# 467
  • Мнения: X
  bouquet Благодаря на момичето ,което похвали замразените брецели / открих ги - но при нас са от другата страна срещу щанда с фр. вина.
  Личи е бил плода ,на мен ми се сторил жълтеникав  Joy Взех три плодчета за проба.
  Брашно за проба / ако е хубаво дано сваря да взема пак - че със стекове го купуват / ,яйца грабнах 1 кора / кокошките на село нещо не им се носи ,явно са в празнично настроение  Grinning/ ,сметана имаше на промо останала и от нея ,кашкавал ,салама , шок.фигурки / намелени са и ще си украся смърча с тях  Laughing  / ,коледните календари са на 0,99 / бях награбила но ги върнах -   с каркомобил съм все пак  Joy/, мандарини / още са намалени и портокалите също / ,джинджифил си взех , намален анасон на прах , гръцки локум с бадеми / намален на 1,49 и идеално ,че 1 малко кутийка в магазина е над 80ст / , четки някакви за почистване -май пак намалени , мляко ,и незнам какво си още -- ама едва се прибрах в къщи .
  Някъде напред в темите бяха коментирали броя на десертчетата ,ама не запомних . Мисля обаче че бяха различни бройки . Нещо ми се мотае ,че със кокоса са повече.
   Оставих доста неща за пазаруване да утре .
Чехлите / видях само мъжки / не ми харесаха и наистина в левчетата са почти близки по качество.
  Някак недодялани ми се видяха.
 

# 468
  • Мнения: 68 676
Тези яйца не са нещо на промоция - в смисъл на промоция са, но много малко ми се вижда намалението Thinking
И аз се бях засилила за една кора, но като се замислих, не си заслужава - и аз съм с кракомобил и по-добре да си взема 1 или 2 опаковки от по 10 бройки.. Peace

# 469
  • Мнения: X
Ами на мен ми трябваха и хич не им смятах намалението . Дребни са за мен / аз съм свикнала с домашни и те са XXL май  /
То често има и намалени от тези в малките кутии на 30%
 С голямата кора ги предвижих лесно - бях си взела специална торба за тях /една  грамадна / и всичките са читави - при все че джаснах чантата в една плочка / има някакъв ремонт там дето вървя и е като къртичина  Grinning /
  Утре трябва да убедя ММ да идем за брашно /поне 10 пакета - още не съм го пробвала -тази вечер ще сложа един хляб да се опече от него /
 Купих си ванилов екстракт или каквото е там и като го погледнах в къщи то той бил отварян -уж зяпам .Но днес имаше доста хора . Доста беше разграбен -останали само ром.
  Гръцкият локум го пробвах -но нещо ми е странен - лепи се като дъвка . Дали ще е хубав в арменските сладки.
Имаше и с мастикас ,хубав ли е вкуса -мисля да взема и от него .
  Намалени шок.пръчици си взех .

# 470
  • Мнения: 37
Да се включа и аз,днес си взех грил тигана,т.к стария ни вече доста се износи, а е с тефлоново покритие.Привлече ме цената,но нямам опит с този материал- от който е направен.Моля някой който вече го е тествал да каже,дали става- ако ли не ...съм се набутала.У нас теста с пържолките е планиран за утре вечер.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Днес ми се обадиха от Лидл - няма как да ми доставят хлебопекарна тук, защото я имало само в Хасково, където магазина е новооткрит. Служителката беше много любезна и се извини, че не можела да ми помогне Simple Smile
За щастие - имам агенти там, та се обадих, да ми я купят Mr. Green На 24 ще си е при мен Mr. Green

# 472
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз грабнах от яйцата и два пакета брашно след работа, но утре ще ходя за още май. Момичета пак да  питам мъжки шалове дали е виждал някой в София останали. В Младост 4 имаше само дамски и пончо останали.
Някой май питаше за мъжките часовници, имаше и от тях два модела кръгъл в черно и квадратен в кафяво.

# 473
  • Мнения: 19 491
Днес ми се обадиха от Лидл - няма как да ми доставят хлебопекарна тук, защото я имало само в Хасково, където магазина е новооткрит. Служителката беше много любезна и се извини, че не можела да ми помогне Simple Smile
За щастие - имам агенти там, та се обадих, да ми я купят Mr. Green На 24 ще си е при мен Mr. Green

Само не разбрах какво общо има с това, че магазинът е новооткрит  newsm78 нали пак е от тази верига? Както и да е, важното е, че са ти я доставили

# 474
  • Варна
  • Мнения: 103
Пуйките в Лидл са румънски.Има и под 4 кг.
Докато се чудя дали да купя, пуйките свършиха пред очите ми. Питах служителка дали ще извадят още, тя каза, че нямало повече.

# 475
  • Мнения: 128
Уфф, кажете за машите за накъдряне... Чудя се дали да взимам
Преди малко ходих за мандарини , салата айсберг, моркови и масло. Но машите бяха свършили, така и не успях да взема втора, двете ще трябва да си я делят.

# 476
  • Мнения: 2 137
сега се сетих,че и чехлите погледнах,не съм впечатлена,от магазините всичко за един лев съм вземала подобни-особено мъжките ,не мисля,че заслужават 7лв.
+1 Peace - просто същата стока пренесена в "Лидл".

# 477
  • Мнения: X
Дари при вас маслото още ли беше на промоция още ?
При нас само заквасената сметана беше до изчерпване на количествата.
 Берцелите са останали от Алпийската седмица и са намалени на 50 % почти и са огромно количество / поне за нас -  6 бр се събраха в тавата на фурната и още останаха - аз мислех че наведнъж може да се опече  Grinning  / .
 Цената е 1,99 и то за около 12 огромни берцела.

# 478
  • Мнения: 128
Маслото още беше на акция, погледнах на касовата бележка,за да съм сигурна Simple Smile

# 479
  • Мнения: 71
Искам да ви запитам, имате ли идея колко бройки и каква цена са десертчетата тип Марс, Баунти и Сникърс, лидълския вариант имам предвид?

Купувах от тях преди месец и доколкото помня бяха около 18- 20 в пакет. Тъмно сините бяха малко повече(22 или 24). Цената беше около 3.70 лв.

Общи условия

Активация на акаунт