Лидл ::55::

  • 86 422
  • 781
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
А чехлите,чехлите как са?  Grinning

# 421
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
сега се сетих,че и чехлите погледнах,не съм впечатлена,от магазините всичко за един лев съм вземала подобни-особено мъжките ,не мисля,че заслужават 7лв.

# 422
  • Мнения: 651
Здравейте лидл маниачки Simple Smile Искам да попитам за сешоара, който пускат от тази седмица (http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=479), някоя от вас има ли го от предходни зареждания и дали е доволна?

# 423
  • Мнения: 1 244
А някой има ли този грил 3 в 1?

 В брошурата ми харесва... на живо не успях да го видя днес, че много бързах, но ако някой го има, ще се радвам да сподели мнение Simple Smile

 Много се чудих дали да не го взема на сляпо, но се въздържах и само с тигана си излязох. Преди години ми бяха подарили подобен грил, не изпичаше нищо както трябва и го метнах... Та затова и днес се въздържах да го взема... Но ако знам, че пече добре, няма да го мисля дълго де Grinning

# 424
  • София
  • Мнения: 13 220
Дамските чехли с каква подметка са? Търся някакви, с които да може да се влиза в мокри помещения.

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Чехлите са хубави, стават и за мокри помещения  Hug

# 426
  • Мнения: 128
Здравейте лидл маниачки Simple Smile Искам да попитам за сешоара, който пускат от тази седмица (http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=479), някоя от вас има ли го от предходни зареждания и дали е доволна?

С тази марка го пускат за пръв път. Доколкото го погледнах ми напомни за сешоара от серията на Отчаяните съпруги, него го имаме и сме много доволни, не е мръднал а се използва непрекъснато и то от три жени и то с много дълги коси. При нас обикновено сешоар дълго не издържа на напъна  Grinning

# 427
  • Мнения: 128
Брашното тип 650 на промо дали е хубаво ?
 Преди основно това си купувах ,но от известно време с едно друго си меся . Трябва ми за сладки и е на изгодна цена.
 Кашкавала също от тази марка/ на промоция дето е/ не съм пробвала ,как е ?
  Кои са тези бисквити на 1,79 !?
Малките обикновени бисквитки в пакет от450 гр. на Testino , от постоянния асортимент. Миналата седмица бяха на намаление и днес приятно ме изненадаха,че не беше приключило.

# 428
  • София
  • Мнения: 13 220
Чехлите са хубави, стават и за мокри помещения  Hug

Благодаря!   bouquet  Ще трябва да се размърдам, за да отида преди да са свършили.  Grinning

# 429
  • Мнения: X
Гледа се мощността на уреда - според мен за скара е хубаво да е поне 2000W .Този може и да е хубав.
 Опцията пробваш връщаш си е плюс - вземай пробвай и като не ти хареса го върни .
   Аз много исках от чехлите тип балеринки ,но онзи ден видях един чифт край намалените по 1 бройка стоки и хич не ми допаднаха - някакъв кич червено ала тигрова шарка.
   Мъжките пижами как са ?
 Има ли друг късозърнест ориз освен този дето е на промо / то аз само от него купувах ,ама след злополучният пакет ,който след престоя му неразпечатван няколко месеца на хладно и тъмно и буквално пъплеше от бобулечки и не съм купувала. /
 Крутони отдавна се каня да си купя и все забравям .Има ли ги още в асортимента?
Тоалетната хартия единично руло и тя изчезна  Grinning  / набележа ли си нещо и хоп го спират след месец Grinning /
   bouquet Дари благодаря -ще взема 2 -3 пакета обичам тези бисквити - за сладък салам и разни сладкиши стават   bouquet
 

# 430
  • Мнения: 19 523
А мултикукъра да знаете къде в София мога да го намеря? И дали мога да им звънна на общият телефон, който е в сайта и да ги питам т.е те дали имат подобна информация и предоставят ли я?

Вчера мултикукъра го имаше в Лидл на Луи Айер.

# 431
  • Мнения: X
Чакам с нетърпение някой закупил и изпробвал го да сподели мнение за мултикукъра.
  Само минус отчитам капака е като на крок пот  и няма филтър -ще има конденз / няма да има печенето май коричка / и може да мирише по -силно при готвене.

# 432
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Тази сутрин взех сешоара, голямата кръгла четка и едни чехли за свеки. Чехлите не си струват парите, според мен, но ги бяхме гледали в брошурата и тя ги хареса. С гумирана подметка са иначе. ММ ѝ взе тези с тигрово, а аз повече харесах тези с розово и плетено...
Взех от "промоциналната" захар. Друго си е да спестиш 4ст.  Twisted Evil

# 433
  • Мнения: X
Нали Grinning  /Тази захар си е просто мисля на нормална цена 1 лв / и просто пускат едни промоции през седмица на 0,99 по различните вериги - Лидл героично си я продава скъпо . За други стоки съм на същото мнение - олио - през седмица на промо уж.
  Прахове за пране -други вериги . Според мен промоцените са реалните им цени . /

# 434
  • Мнения: 1 244
А...сега видях аз цената на брашното Laughing ще взема едно стекче да имам за пици, катми, панировки, кексове, манджи, заливки и т.н. че по- хубавото брашно само за хляб си го пазя  Mr. Green и ми се свиди да правя други неща с него  Laughing То всъщност Кастелото и за хляб не е лошо, но не е и идеално  (според мен де...иначе според една моя съседка, по-хубаво брашно от това нЕма и сега се закани, че отива да изкупи всичкото лидълско брашно  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт