Лидл ::55::

  • 86 421
  • 781
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Маслото още беше на акция, погледнах на касовата бележка,за да съм сигурна Simple Smile
При нас стоеше кашона на промоционалното място ,но с нормална цена .
 Учудих се като намерих сметана .

# 481
  • Мнения: 128
Маслото още беше на акция, погледнах на касовата бележка,за да съм сигурна Simple Smile
При нас стоеше кашона на промоционалното място ,но с нормална цена .
 Учудих се като намерих сметана .

И мен сутринта ме учуди ,че бисквитите още бяха на промоция.

# 482
  • Мнения: X
 В металната кутия ли ,явно е било до изчерпване на количествата .
 Така пише на горчицата и някои неща и реших да не се товаря днес.
 Видях горчица в интересна чаша с дръжка ,някой ползвал ли я е ? /Чашата е интересна Grinning / -Микадо е .
 От стари промоции има пък останала някаква сладка горчица ,намалена.
 

# 483
  • Мнения: 2 453
При нас и бисквитите и маслото бяха на редовна цена.

# 484
  • Мнения: X
Точно сега извадих хляба от машината -страхотен -бял и пухкав .
 Брашното си заслужава . Не очаквах такъв резултат - нямах време и го сложих не пресято ,че и на кратка програма -и не очаквах да се получи нещо свястно.
 Ако има останало брашно бих си купила и два стека / само трябва и склад да им наема Grinning /

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 6 651
Само не разбрах какво общо има с това, че магазинът е новооткрит  newsm78 нали пак е от тази верига? Както и да е, важното е, че са ти я доставили
в новооткритите магазини, освен промоциите, които са за всички останали, имало и други промоционални стоки Whistling

# 486
  • Мнения: X
..... и големи блъсканици  Joy
  Новооткрит Лидл + наближаващи празници -комбинацията е уникална  Joy Joy

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 6 651
за последното - потвърдено Simple Smile
Човекът 1 час е чакал на опашката, но я е купил Heart Eyes

# 488
  • Мнения: X
Честито , пожелавам да няма дефекти и дълго и безаварийно ползване .
  Аз съм доволна много от нея .
 

# 489
  • Мнения: 1 017
в моят пакет са 18 бр тип сникърс
взех иот месото за готвене .........дано да е хубаво

# 490
  • Мнения: X
Месото за готвене още ли е на промо ? Не погледнах към месата / въпреки че исках да видя пуйките /
  Моето месо / което престоя с дни в хладилника / се свари идеално -задуши в гювеча - много си е крехко и вкусно.

# 491
  • Мнения: 441
Момичета, видях че на промоция утре ще пускат четка за почистване на лице http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=16592 , преди време също я бяха пускали, някой от тук да си я е купувал? Интересно ми е, когато дойде време за сменяне на четката как ще стане ???  Shocked Thinking
Аз също си я взех. В кутията има общо 3 четки, доколкото помня. Аз я ползвам горе-долу 1 път на седмица и засега няма признаци да се захабява. Не съм сигурна обаче доколко е полезна за кожата. На моята кожа нещо й се случва напоследък (дехидратирана със зачервявания) и се чудя дали не е от четката..

Pokita, можеш ли да ми кажеш твоята четка дали спира да работи на около десетина секунди, или моята не е наред нещо?

# 492
  • Мнения: 30

А матрака отзиви ( прочетох за един, че е върнат, но само един отзив, други? )

Имам матрака от предишното им пускане през лятото. Големият размер 140х200см. Изключително доволни и аз, и мъжа. Единствения проблем - пише, че е двусезонен - лято и зима, но ние така и не разбрахме коя е лятната и коя е зимната страна, и двете ни изглеждат еднакви. Досега сме го обръщали два пъти, но лично аз не съм усетила някаква разлика.

Да спомена само, че матракът ни е сложен на спалня с хубава модерна подматрачна рамка на Икеа. Казват, че и това имало голямо значение как ще се усеща матрака.

# 493
  • София
  • Мнения: 218
Може ли да ми каже някой на каква цена са хлебопекарните и каква марка са, защото не мога да ги намеря никъде?

Някой питаше за кафе машини-имаше много днес в Лидъл на Раковска в София.

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 00:52 от МирaМира

# 494
  • Мнения: 784
Хубави ли са охладените пуйки на Лидл? В момента почти всички по-големи вериги предлагат пуйки и се чудя от кои да взема за Коледа, в Пикадили били френски, тези не знам какви са ... Искам да е вкусна и да става за печене цяла, в смисъл да не е някакво сухо и жилесто животно, което да трябва задължително да се свари, за да става за дъвчене /каквито са повечето български, които съм яла/.

Общи условия

Активация на акаунт