Лидл ::55::

  • 86 472
  • 781
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
 SILVERCREST SBB 850 A1 BREAD MAKER  -е хлебопекарната , цената беше 99 лв / промоцията беше есента средата на септември някъде /
Скрит текст:

# 496
  • София
  • Мнения: 3 611
Днес си взех четка за грим с два накрайника и съм доволна.  Grinning

# 497
  • Мнения: X
Малко е ОФФ топик, обаче знам,че имаше интерес към одеялата с ръкави и да споделя, че в Кауфланд от днес има и са по евтини даже. Видях брошурата само,друго  не мога д  кажа.
От Лидл днес взех четки аз руж и за сенки,ще ги видим.

# 498
  • Мнения: 1 988
Има ли ягоди в Лидъл?
Никога не съм готвила пуйка. Дали да се доверя на Шишков?

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Може ли да ми каже някой на каква цена са хлебопекарните и каква марка са, защото не мога да ги намеря никъде?
Марката е Silver Crest, цената - 99лв. Наличност - само в магазина в Хасково Peace

# 500
  • Мнения: 19 559
..... и големи блъсканици  Joy
  Новооткрит Лидл + наближаващи празници -комбинацията е уникална  Joy Joy
Смятай че съм се отказала още преди да ми хрумне.....как пък не - блъсканици като че ли има дефицит за нещо.
П.П. Прословутите машини за хляб така си проседяха около месец в Лидл на Раковска без особен интерес от някой.

# 501
  • София
  • Мнения: 1 056
Купих си четката за почистване на лице, доволна съм на първо използване. Малко ме притеснява това да не я намокря без да искам, но ще бъда внимателна  Sunglasses

# 502
  • Мнения: 442
Моля те, кажи ми изключва ли ти се четката по време на употреба?

# 503
  • София
  • Мнения: 218
sweet_maniche, yulmana, благодаря Ви за отговорите!   bouquet

# 504
  • София
  • Мнения: 1 056
Моля те, кажи ми изключва ли ти се четката по време на употреба?
Не, не ми се изключва, ти колко време я ползваш ? Аз 1 минута за цялото лице

# 505
  • Мнения: 442
Изключва се на около десетина секунди. Не е от батериите, смених ги.

# 506
  • София
  • Мнения: 1 056
Изключва се на около десетина секунди. Не е от батериите, смених ги.
Иди я смени най-добре, ако си пазиш касовата бележка няма проблем !  Peace

# 507
  • Мнения: 319
Някой тества ли вече тигана, на мен ми изглежда много хубав, но сякаш не са му много дълбоки оребренията, само това ме притеснява, едни такива вълнообразни са, а искам да го купя за подарък.

# 508
  • Мнения: 1 244
Аз го пробвах тигана снощи. Правих от месото за готвене на него.
Месото стана супер, но се пече мнооого дълго време, тъй като тиганът е доста голям (направо половината ми печка зае Crazy) и дебел, отнема време да се загрее ...Грешката ми е, че го сложих на газов котлон, който определено беше малък за тигана... Иначе месото се изпече много равномерно, нямаше някое да е по-изпечено или по-сурово от друго, както е ставало в Тефала ми например Simple Smile Топлината наистина се разпределя перфектно навсякъде. Минусът беше само голямото чакане, но следващия път няма да го ползвам на газ и ще стане по-бързо, надявам се Simple Smile

 Предполагам също, че пържоли ако правя, ще станат по-бързо, тъй като са по-тънки и сравнително еднакви по размер, а тези меса си бяха дебелички парчета, ама зор да бързам да го пробвам, та даже и в марината не ги сложих, само подправки и директно в тигана Simple Smile

 Но тестването тепърва предстои, сега покрай празниците ще пека до откат  Crazy и ще преценя по-добре Simple Smile Със сигурност обаче мога да кажа, че ми харесва много повече от Тефалския ми тиган Simple Smile


 

# 509
  • Мнения: 442
Изключва се на около десетина секунди. Не е от батериите, смених ги.
Иди я смени най-добре, ако си пазиш касовата бележка няма проблем !  Peace
Пазя я, но е купувана през септември, сигурно няма да стане

Общи условия

Активация на акаунт