"по - добре да не пипам нищо"

  • 5 421
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря лято лято
Не мога да се оплача от близките ми,до мен са.
Но ме мори всичката бюрокрация,всичката документация,все нещо не е както трябва,все не се получава,връщания,обикаляне.
И цялото това чакане мори и обезкуражава.В началото се бях надъхала,имам голям шанс да се оправя.Но тези дребните нещица ме съсипват и започвам да губя вяра,а това вече може да ме убие.

# 16
  • Мнения: 1 103
Навсякъде е така, не е само в България Sad
Хората непрестанно се разправят с нещо и помежду си. Затова ти казвам оплаквай се непрестанно и така разбираш , 4е нямаш само ти проблеми и така разбираш как другите се справят с тях, как ги приемат, как са се нау4или да живеят с тях ... Аз ли4но така правя при проблеми  Peace

# 17
  • Мнения: 106
Ще ти кажа аз като изпадна в голяма дупка какво правя. Пиша ги на един лист всички неща които не са наред и срещу тях пиша всички опции какво може да се направи. За тези, за които не може да се направи ама наистина НИЩО (т.е. не зависи от мен), ги оставям последни. И после започвам наред едно по едно по листа да ги правя всички опции. Ако не всички, то поне няколко ги нареждам. Що касае нещата независещи от мен...докато им дойде ред, то се е раздвижило покрай тях нещо.
Стани сутринта, направи си кафе, погледни през прозореца и кажи на глас "ей сега ще видите" и ги захвани наред, пък докъдето докараш. Никакви такива "не пипам, не правя", защото само отлагаш решението.Ако можеш, иди на почивка някъде (дори сама), иди на разходка, където не си била, обади се на стари познати, които не си виждала отдавна.
Точно в такъв период съм.Мъча се да съм силна,трудно е.
Никой не очаква от теб да си силна  Hug Понякога човек има нужда да е слаб и да намери сила от чуждата такава. Все си мисля, че каквото има да става, ще става. Само спокойно и ще видиш, че и това ще мине. Бюрокрацията няма да я промениш, не се опитвай. Мълчи им там и се връщай, ако трябва 100 пъти. Моя приятелка преживя много тежка операция и никой не вярваше (дори лекарите), че ще се оправи. Тя преди операцията им каза "Аз ще се оправя, без значение вие дали вярвате или не", така и стана! Желанието за живот я върна обратно. Сега си прави собствен бизнес, ходи под дъжда без чадър и гледа на живота по друг начин.  1swing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами то не е само бюрокрацията,просто не ми върви.Тръгвам за операция направлението объркано,отивам за изследвания-личната пропуснала да ми пусне направление за урина,отивам да си увеличавам болничните,не можело с направление за ЛКК,трябвало за хирург,правят ми операцията на 18.12 чакам хистология чак на 6.01,че празници били.Сега лечението ми беше за 09.03,вчера ми се обаждат,че го отлагат за 16.03.Повтарям си постоянно,че са дреболии.Но на фона на всичко започват да ми тежат.

# 19
  • Мнения: 106
Това е вече, защото не си вършат работата. Аман от специалисти, ей! Подминавай ги такива и да не ти пука. При мен всичко става все от втория път  Grinning Но пък става, така че съм доволна. Може и ти да имаш моя късмет.

# 20
  • Мнения: 1 103
У нас пък правим ремонт на мини апартамент заради спукана тръба ве4е 4 месеца ... все някой недоразбрал . Провалиха ни Коледнаата и новогодишната отпуска. Обаждаме им се за всяко нещо по 100 пъти . Кога идват кога не идват. Надписват сметките. Все някой друг е отговорен. Няма край.
Подлудиха ни. При това виждат , 4е сме с 2 малки деца! Могат да си обърнат гърба и да те оставят насред те4а, ако не мога тда те изнудят да приемеш някаква супер скъпа оферта!
 
Такива са хората. Просто не ги интересуват другите хора. Станали са като с капаци, като без4увствени . Не мислят за друго освен за себе си! 
 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ви за подкрепата.
Да,така е получават се нещата от втория път.В цялата гадория пак имам късмет,че все пак се получават.
И единия от докторите ми заяви,че съм късметлийка,от всички възможни най-лекия ми се бил паднал.
Не се чувствам късметлийка.

# 22
  • Мнения: 1 103
Благодаря ви за подкрепата.
Да,така е получават се нещата от втория път.В цялата гадория пак имам късмет,че все пак се получават.
И единия от докторите ми заяви,че съм късметлийка,от всички възможни най-лекия ми се бил паднал.
Не се чувствам късметлийка.

И при нас така.  От н-тия път и то с изказването какви сме късметлии и 4е и по-лошо имало.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт