Пазаруване от Amazon - тема №41

  • 80 796
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36
Тези цени с червеното са си редовните към момента на покупката, без чернопетъчната отстъпка.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 493
Само аз ли не намирам дневните сделки в испанския и английския амазон?

# 47
  • Мнения: 5 598
МОмичета,дрехите на VERO MODA качествени ли са,добра изработка ли са ? Благодаря!

КОя марка бихте предпочели- Esprit,Tom Tailor,Vero Moda?

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 17:43 от Трапезица

# 48
  • Мнения: 3 922
Имам дрехи и от трите марки. Всички са хубави - качествени са, с добри кройки. Ако си харесала нещо конкретно го провери и в официалния сайт на марката като цена. В момента имат добри намаления и кодове за допълнителни отстъпки.

# 49
  • Мнения: 5 598
Благодаря много за мнението   bouquet  !

# 50
  • Мнения: 4 275
Това с шоколада не е ли изтекла промоция? Доколкото съм запозната важеше за първите 10 000 поръчали Киндъл. И беше промоция отпреди 20 дена някъде.

# 51
  • Мнения: 4 936
Имам дрехи и от трите марки. Всички са хубави - качествени са, с добри кройки. Ако си харесала нещо конкретно го провери и в официалния сайт на марката като цена. В момента имат добри намаления и кодове за допълнителни отстъпки.
+1 моловете на Веро мода вървят 20 % отстъпки след вече направените намаления....

# 52
  • София
  • Мнения: 2 401
МОмичета,дрехите на VERO MODA качествени ли са,добра изработка ли са ? Благодаря!

КОя марка бихте предпочели- Esprit,Tom Tailor,Vero Moda?


От Tom Tailor съм много недоволна. Имам едни дънки със супер изкривен шев и едни зле изработени ботуши, и двете по интернет купувани.

# 53
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
МОмичета,дрехите на VERO MODA качествени ли са,добра изработка ли са ? Благодаря!
Моята класация е :
1. Веро мода
2. Еспри
3. Том Тейлър
Аз също съм от недоволните от Том Тейлър.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 850
Да се похваля и с два чифта обувки от немския амазон, забърсах ги покрай черния петък. Тези са за майка ми, а тези - за мен. На пръв поглед много удобни, майка ми се оплака, че няма да са топли, но пък има място за по-дебел чорап за зимата. Чудя се дали да не си взема и аз едни като нейните, в момента са с 5Е по-скъпи от чернопетъчните сделки.
Парочистачката още не сме я тествали. Тези дни ще е, но без течност си мисля да я пробвам, само с вода.
Нещо не ми харесва как върви количката на плочки. Нашите са грапави, т.е. не би трябвало да е проблем, но върви все едно гледаш филм кадър по кадър с пауза от по 0.5-1 секунда. Доста неприятно и бавно е. Ще я тестваме навън и ако не върви както трябва, ще я върнем. Някой имал ли е подобни проблеми с количките с дистанционно Kid Galaxy Mega Morphibian?

# 55
  • Мнения: 659

Нещо не ми харесва как върви количката на плочки. Нашите са грапави, т.е. не би трябвало да е проблем, но върви все едно гледаш филм кадър по кадър с пауза от по 0.5-1 секунда. Доста неприятно и бавно е. Ще я тестваме навън и ако не върви както трябва, ще я върнем. Някой имал ли е подобни проблеми с количките с дистанционно Kid Galaxy Mega Morphibian?

С нашата е така като се отслабят батериите,пробвай и с други  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 5 729
Ние сме с килим и ламинат,на килими си върви без проблем,опитва се и да се катери по повърхности,има си според мен голяма мощност.Детето умира да го засили към кракът ни или някоя играчка,успява да застане вертикално количката като срещне такова препятствие.Наистина пробвай с друга марка батерии.

# 57
  • España
  • Мнения: 1 204
Въпрос към ползвали американския Amazon - Имам пратка,която проверих,че от 3 дни е в София. Пътува с USPS - къде мога да се информирам дали има шанс да я получа до Коледа?

# 58
  • Мнения: 2 298
Виж в пощата и/или митница!

# 59
  • España
  • Мнения: 1 204
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт