Пазаруване от Amazon - тема №41

  • 80 796
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 167
Какво се променяше в линка за нови клиенти, за да заработи? Сигурна съм, че някой го обясняваше, но не мога да го намеря

Весела Коледа! Момичета, има ли някоя идея защо не мога да се абонирам за 20%-то намаление? Nature Snowman
Явно заради някаква сигурност не може да се публикуват РЕФ буквите на латиница и затова линка не работи, трябва да се добавят ръчно в линка. След www.amazon.co.uk има едно b в и след това преди символа = добавяш РЕФ на латиница. Пиши дали си успяла.
http://www.amazon.co.uk/b/=amb_link_163289267_2?ie=UTF8&node … pf_rd_i=355005011

www.amazon.co.uk/b?node=1597067031

# 736
  • Мнения: 4 370
Коте, благодаря ти за бързия отговор.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
 vanian, благодаря! Направих го, но не получавам код. Предни пъти почти веднага идва  newsm78

# 738
  • Мнения: 953
Срещали ли ли сте в амазон възглавнички за столове? (такива които биха предпазвали тапицерията от замърсявания, петна)
Бих потърсила, но не знам под какво наименование да ги търся...

# 739
  • Мнения: 75
аз пак  с въпрос .. как да махна това преизчисляване  на  картата ми когато дам че е в Евро или Лев ? от къде се спира и има ли смисъл ? 

# 740
  • софия
  • Мнения: 25 461
аз пак  с въпрос .. как да махна това преизчисляване  на  картата ми когато дам че е в Евро или Лев ? от къде се спира и има ли смисъл ? 
Your Account
Payment & GC ->Payment Methods->Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter, бутон No thanks
Има смисъл. Плащането по курс на Амазон не е изгодно.

# 741
  • Мнения: 75
аз пак  с въпрос .. как да махна това преизчисляване  на  картата ми когато дам че е в Евро или Лев ? от къде се спира и има ли смисъл ? 
Your Account
Payment & GC ->Payment Methods->Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter, бутон No thanks
Има смисъл. Плащането по курс на Амазон не е изгодно.

 Благодаря това също е важна информация и може да се сложи  на 1 страничка Simple Smile

# 742
  • Мнения: 3 727
Здравейте!
Искам да попитам някой в темата организира ли групови поръчки в Амазон?
Никога не съм поръчвала и искам да попитам дали някой може да ми поръча ето това:
http://www.amazon.de/Silit-23684411-Topf-Set-10-teilig-Achat/dp/ … keywords=silargan
Какви са условията?
Много е лесно сама да си поръчаш и найдобре с директна доставка до БГ,тъй като артикула е скъп,а и тежък предполагам,поради което няма смисъл да се ползва превозвач.
За да си го поръчаш ти е необходима карта Виза,не зависмо дебитна или кредитна. Също Мастъркарт става. Регистрираш се в сайта и пръчваш,много е просто. Само внимавай да не се абонираш за "амазон прим"! Прочети първа страница на темата,там има инфо за всичко. Успех !

# 743
  • София
  • Мнения: 2 296
Не бих казала, че е изгодно да си го поръча директно до тук: Verpackung & Versand:    EUR 40,00
Ако тежи 10-ина кг, доставката  с превозвач ще излезе  30-40 лв.  Peace

# 744
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Hug

Общи условия

Активация на акаунт