Пазаруване от Amazon - тема №41

  • 80 799
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 120
Стана ми интересно. От кой Амазон пазарувате най-често? Аз съм си свикнала с немския Амазон. От англисйкия вече не пазарувам, защото ми идва множко да умножавам по 2.50 лв. Когато една лира беше 2.30 лв по се ядваше  Crazy Но пък от Германия транспорта ми излиза повече пари

Май повече от немците, но винаги си сравнявам и смятам все пак кое би ми било по-изгодно вкл. транспорта.
За по-дребнички неща все пак англ. може и да е по-изгоден, въпреки цената на лирата, защото пък БД им е при много по-ниска цена. Не като немците... с тези 29Е убиват рибата... Последните 2 поръчки, така си поръчваме разни + неща, за да се вържем в БД, разбира се такива, които така или иначе ще ни трнябват, но пък не са били съвсем на дневен ред....

# 31
  • Мнения: 5 790
Стана ми интересно. От кой Амазон пазарувате най-често? Аз съм си свикнала с немския Амазон. От англисйкия вече не пазарувам, защото ми идва множко да умножавам по 2.50 лв. Когато една лира беше 2.30 лв по се ядваше  Crazy Но пък от Германия транспорта ми излиза повече пари

Май повече от немците, но винаги си сравнявам и смятам все пак кое би ми било по-изгодно вкл. транспорта.
За по-дребнички неща все пак англ. може и да е по-изгоден, въпреки цената на лирата, защото пък БД им е при много по-ниска цена. Не като немците... с тези 29Е убиват рибата... Последните 2 поръчки, така си поръчваме разни + неща, за да се вържем в БД, разбира се такива, които така или иначе ще ни трнябват, но пък не са били съвсем на дневен ред....

От немския ползвам www.pratki.de. По-евтини са от Габко, взимат 3 лв/кг и нещата ми пристигат за около 10 дни. Но сте прави, че с тези 29 евро немците прекаляват... последно си купих ютия за 12 евро и книга за 50 цента, та не платих доставка.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Линкът не работи от първа страница, затова питам.
Много странно. Когато опитвам да напиша правилния линк, също не работи. Аз го имам запаметен и при мен се отваря, но когато се опитвам да копирам линка, не работи  newsm78

# 33
  • Мнения: 116
Пристигна ми парочистаката на Vax 15-1. Още не е употребявана, че и преходник не знам дали имам. Със смесени чувства съм  към нея. Много пластмасова ми се види за близо 160лв. Някои от Вас я получиха по-рано. Кажете, че върши работа плс, че ще ме изселят от къщи.

Толкова слаб Черен петък не е бивало - един комплект статив и чанта за фотоапарaта, констуктора  на МегаБлокс за 13паунда и тази парочистачка...
А чудя се дали да платя един обектив 15-85 IS USM на Canon (за смяна на китовия)  newsm78 Та събирам мнения  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 36
На немците как им се откъсна това намаление, не е истина:
http://www.amazon.de/dp/B00BMKER60

Цитат
Preis:    EUR 129,97
Angebotspreis:    EUR 129,69

# 35
  • Русе
  • Мнения: 3 711
  bouquet за темата
Аз май от английския, но Плеймобил и Лего са доста по-евтини в немския, та зависи. Но много скъп ми излиза транспорта от Германия, почти двойно. Дано смъкнат цените още.

# 36
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Моля,който е пуснал тези дни поръчка в немския и е слагал нещо за 29 евро да ми даде линк с какво е допълнил за да хване БД.Пробвах с няколко книги до 1 евро,но всички те имат 3 евро доставка и така се обезсмисля пускането .Принципно това,което искам да пусна е 22 евро и ми трябва да допълня още нещо до 29.Сложих и парфюм за 8 евро и мислех някаква книга за 1 евро за да ми даде БД,но уви не ми се получава.Къде бъркам?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 401
Моля,който е пуснал тези дни поръчка в немския и е слагал нещо за 29 евро да ми даде линк с какво е допълнил за да хване БД.Пробвах с няколко книги до 1 евро,но всички те имат 3 евро доставка и така се обезсмисля пускането .Принципно това,което искам да пусна е 22 евро и ми трябва да допълня още нещо до 29.Сложих и парфюм за 8 евро и мислех някаква книга за 1 евро за да ми даде БД,но уви не ми се получава.Къде бъркам?

ето книжка
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/3453406338/ref=dp_olp_used … p;m=A8KICS1PHF7ZO
но продавачът за другите стоки трябва да е Амазон за да хване

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 440
chockolina , благодаря за новата тема  Hug

# 39
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря за темата, Чоколина   bouquet! В очакване съм на 2 рокли. Дано дойдат преди Нова Година Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 975
chockolina , благодаря за новата тема   bouquet
evhen , благодаря за кода  Hug
Аз имам код 10/50 за фр. амазон валиден до 24.12, няма да го ползвам ако някой го иска нека да ми пише.
Получих всичко предвидено за подаръци, чакам още 2-3 поръчки, но те са за мен и не ме притеснява дори и да закъснеят.

Кода е подарен на съфорумка  Peace

# 41
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Чоколина,   bouquet за темата!

Хиляди благодарности и на тази от вас, която пусна идеята за часовниците на Kahuna http://www.amazon.co.uk/Kahuna-Quartz-Analogue-Display-AKKS-0002 … 7DR3TBXZNVDDGFYV0 , идеални са за гостенчета по празниците!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 323
Привет,

Харесах си това якенце, но се чудя дали марката си отговаря на размера... а и дали някъде във Варна има SOliver да премеря първо... Добре е намалено...Исках дълго, но под 150 евро не намирам нищо интересно...

http://www.amazon.de/s-Oliver-Damen-Daunenjacke-chili-pepper/dp/ … 156865&sr=1-1

# 43
  • Мнения: 3 727
Стана ми интересно. От кой Амазон пазарувате най-често? Аз съм си свикнала с немския Амазон. От
От немския ползвам www.pratki.de. По-евтини са от Габко, взимат 3 лв/кг и нещата ми пристигат за около 10 дни. Но сте прави, че с тези 29 евро немците прекаляват... последно си купих ютия за 12 евро и книга за 50 цента, та не платих доставка.
Алекс и аз като теб,само,че обувки за 12Е и книга за 0,50. И книгата пристигнала в деня на тръгване на Г.  я натоварили,а обувките на другия ден и със следващия курс-сътветно по 3,50 на пратла +Спиди(добре,че задържах съвсем случайно първата пратка,че иначе и Спиди щеше да по2)

# 44
  • София
  • Мнения: 4 493
Има как да се види цената на която е поръчана каквото и да е - независимо дали е от ЧП или не , дали е платено с ваучер, код и т.н. От главното меню отиваш на Your Account › Your Orders , там намираш поръчката си и в дясно /при мен е даже със сини букви има › Order Details, като кликнеш ти се отваря нова страница , където е само тази поръчка и в ляво под всеки артикул ти пише с червено каква е цената на която си го платил
dioni Това с червените цени го има само в немския сайт и не са намалените, а са си редовните цени. В английският артикулите неса отстрани а отгоре и сумите са пак редовните. Във фактурата отстъпката е сумирана за всички продукти и иди рзбери колко е на всеки продукт, по-долу и в двете фактури имам по 2 продукта но ако не се сещам колко е била цената няма как да разбера:
               DE                                                                                           UK
Zwischensumme: EUR 250,96                                                     Item(s) Subtotal: £24.80
Verpackung & Versand: EUR 0,00                                                Postage & Packing: £0.00
Summe ohne MwSt.: EUR 418,84                                                Total before VAT: £24.80
Anzurechnende MwSt.: EUR 37,65                                               VAT: £3.72
Summe: EUR 456,49                                                                  Total: £28.52
Gutschein eingelöst: -EUR 83,94                                                  Promotion Applied: -£12.87
Gesamtsumme:  EUR 204,67                                                      Total for this Delivery: £15.65

Ами явно не съм го обяснила както трябва. Имах предвид - Английският амазон. Това което си копирала е в горната част в дясно на страницата, като погледнеш по -надолу в ляво има картинки на нещата които си купила и там с червено ми излизат цените на които съм ги купила, като разбира се ако в края на поръчката се ползва код то той не се отразява на цените на продуктите
Ето нещо такова имах предвид

Delivered
Delivered on: Thursday, 23 October 2014
Tamaris Womens 23203 Shoes Black Antic Leather 19 5 UK, 38 EU
Sold by: Amazon EU S.a.r.L.
£30.00
Condition: New
Buy it Again
Gabor Womens Rivazza Boots 94.680.53 Brown Leather 5 UK, 38 EU
Sold by: Amazon EU S.a.r.L.
£30.97
Condition: Used - Very Good - The item is missing the original tags and packaging. All purchases eligible for Amazon customer service and a 30-day return policy.
Buy it Again

И съответно като за тази поръчка съм ползвала 2 кода в общата сума са ми отразени. А червеното са ми тогавашните цени в сайта.
Същото ми е и с поръчките от черният петък  Peace


Момичета как ставаше номера с безплатният шоколад в немският, аз го добавих но не ми маха цената стои си 2,50 Е вро. Трябва ли да слагам някакъв код??

Общи условия

Активация на акаунт