Пазаруване от Amazon - тема №41

  • 80 798
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 729
И аз в новата тема. Първата ми поръчка със складови ботушки,дойде с идеални чисто нови такива и аз побързах да направя още, една с ботушки за следващата година. Дано и те са без забележка.

# 16
  • Мнения: 170
Благодаря за темата   bouquet чакам коледен пъзел за подарък и една кола амфибия пак за подарък Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 424
chockolina за темата    bouquet
Имам код 10/50 за фр. амазон валиден до 24.12 няма да го ползвам.

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 22:25 от Dzuls

# 18
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Относно линковете най-добре е да се пускат шернатите т.е. отстрани на всеки продукт има да споделиш този продукт на приятели по мейл или в социалната мрежа и там се генерира много кратък линк който не води до никакво объркване (както преди където се появяват чужди имена и адреси в адресбука).
Изобщо не виждам да има такова за споделяне на линкове... както и да е.
На този скриншот се вижда долу в десния ъгъл къде можете да споделите определен продукт:

Има как да се види цената на която е поръчана каквото и да е - независимо дали е от ЧП или не , дали е платено с ваучер, код и т.н. От главното меню отиваш на Your Account › Your Orders , там намираш поръчката си и в дясно /при мен е даже със сини букви има › Order Details, като кликнеш ти се отваря нова страница , където е само тази поръчка и в ляво под всеки артикул ти пише с червено каква е цената на която си го платил
dioni Това с червените цени го има само в немския сайт и не са намалените, а са си редовните цени. В английският артикулите неса отстрани а отгоре и сумите са пак редовните. Във фактурата отстъпката е сумирана за всички продукти и иди рзбери колко е на всеки продукт, по-долу и в двете фактури имам по 2 продукта но ако не се сещам колко е била цената няма как да разбера:
               DE                                                                                           UK
Zwischensumme: EUR 250,96                                                     Item(s) Subtotal: £24.80
Verpackung & Versand: EUR 0,00                                                Postage & Packing: £0.00
Summe ohne MwSt.: EUR 418,84                                                Total before VAT: £24.80
Anzurechnende MwSt.: EUR 37,65                                               VAT: £3.72
Summe: EUR 456,49                                                                  Total: £28.52
Gutschein eingelöst: -EUR 83,94                                                  Promotion Applied: -£12.87
Gesamtsumme:  EUR 204,67                                                      Total for this Delivery: £15.65

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 23:30 от ronicat

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
Рони, много ти благодаря, никога нямаше да го видя това Simple Smile  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 613
Получих подаръците за децата. Доволна Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема   bouquet

Всички подаръци за семейството и племенниците получих отдавна,а сега чакам само тези за мен и се надявам поне малка част да дойдат преди Коледа  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 922
И аз получих всички подаръци, с изключение на два парфюма за мен. Единият ще дойде преди коледа, другият след.

Но най-много съм доволна от епилатора от ЧП, за който исках мнение тук. Страхотен е Heart Eyes. Вчера го пробвах, а най-невероятното е, че нямам нито един подкожен косъм. Това никога не ми се беше случвало с досегашния ми десетгодишен Браун. Та искам пак да благодаря на всички, които се изказаха в полза на Филипс  Hug.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
На каква цена беше този епилатор?

За кафемашината Делонги да споделя, че нашата прави много хубав каймак. Кафето си го купувам от специален магазин, където ми го мелят, след като знаят за каква машина е предназначено. Така че според мен зависи от размера на кафето, което е ползвано първоначално и вероятно е запушило цедките.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 975
Много ме зарадва коментара за епилатора, и аз го чакам за да замени старият ми 10г. Филипс.
NBM , на 35П беше.

# 25
  • Мнения: 4 275
Стана ми интересно. От кой Амазон пазарувате най-често? Аз съм си свикнала с немския Амазон. От англисйкия вече не пазарувам, защото ми идва множко да умножавам по 2.50 лв. Когато една лира беше 2.30 лв по се ядваше  Crazy Но пък от Германия транспорта ми излиза повече пари

# 26
  • София
  • Мнения: 2 401
Благодаря за новата тема   bouquet
На някой друг да му закъсняват поръчките от немския BuyVIP?

# 27
  • Мнения: 167
От къде да се абонирам за -20% намаление в аmazon.co.uk?

# 28
  • Мнения: 3 922
На първата страница има линк за абонамента.

Аз пазарувам основно от английския. От немския последно през семтември купих три чифта обувки по разпродажбите.

# 29
  • Мнения: 167
Линкът не работи от първа страница, затова питам.

Общи условия

Активация на акаунт