Звездни компромати -226 част

  • 71 230
  • 769
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 26 396
...а какви сърмища с наденица нави  #Crazy сигурно тя ги е пълнила в естествено черво,но поради липса на време не ни показа и това...

# 226
  • Мнения: 3 949
Мария беше в здравей България, показваше как се готви коледно прасе и баница с тиква  ooooh!  Mr. Green
Разказа какво ще бъде менюто на сватбата им с ХРРРиси и че Марая толкова се вълнувала, че чак си подарявала зъбчетата на Хриси. Първоначално беше смешно, после уточни, че детето сега си сменя зъбите и са ѝ много ценни и затова го подарява на Хриси  Laughing

# 227
  • Мнения: 9 723
...а какви сърмища с наденица нави  #Crazy
Бяха плънката на пуйката тези сърмища.

# 228
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
То бива лиготене, ама туй нейното не можах да го изтърпя ooooh!

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Марчето по Нова показва нагледно как готви!  Whistling
"Моля, следващия път да ми оставите време да си разточа корите, за да не ползвам готови!"
Ще ме умори! Mr. Green

Като съм я гледала как се прави пред камерите, че готви и пипа с две пръстленца храната, направо си я представям каква кулинарка е, пък камо ли да точи кори.

# 230
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
и как примляскваше с тия ми ти устни....За корите пък каза, другия път да им отпуснели повече време, та сама да си ги разточила, а не да ползва готови  ooooh!
Поне беше по- прилично облечена от НиЛото  Twisted Evil

# 231
  • Мнения: 4 740
Междудругото и Азис им е влязал в темпото с готвенето и е публикувал рецепта  + снимка  Mr. Green

Принц Азис
20 декември в 12:10 ·
Скрит текст:
Ето ви моето предложение за предстоящите празници!
Баница с кисело зеле и кайма.
Един пакет кори за баница.
800 гр. кайма,смес.
Половин кисела зелка.
Праз лук.
Червен и черен пипер.
Олио.
=====================
Нарязваме киселото зеле на ситно и го задушаваме с малко олио 20 мин.
След това добавяме нарязания праз лук-един голям стрък.
В отделна тенджерка запържваме каймата с малко вода докато стане на трохички.Добавямме малко черен пипер към каймата.Смесваме Зелето и каймата и пържим още 15 мин.Към края добавяме червения пипер.
На дъното на тавичката слагаме малко олио и три листа от корите.Започваме да налагаме смес,две кори,смес две кори и така до края.
Най отгоре запазваме три листа кори и посипваме леко с олио.
Печем на 180 градуса 20 минутки.
Да ви е сладко

# 232
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Принц  Joy Joy

# 233
  • Мнения: 4 740
Теб майтап ти се струва Grinning Той така си се пише във фейсбук Виж  Mr. Green

# 234
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ми то в Царството на слепите...  Whistling

Много смешно тръгна тая тема  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 4 120
 Ама Азис си може.

# 236
  • Viena
  • Мнения: 3 584
Как се казва внука на Халваджиян,че ми стана интересно? Peace

# 237
  • Мнения: 17 546
Чета Кобилкина какви ги пише в нета за това как жената трябва да чурулика на мъжа, да не му навира успеха си и т.н., а тя самата е пример за адски амбициозна и успяваща жена.
Някой има ли идея дали цари мир и любов в брака й, или напротив?
Виждала ли си мъжлето и?

# 238
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Волю-неволю, всеки от нас е попадал на интервюта на личности, които не са му особено любими или приятни. С Азис много съм се смяла. Много е натурален и смешен. Особено, когато разказа как в някакво градче ги удряли по главите и им викали "предераси". Той така го разказа, че аз се огънах от смях  Joy

Липсва му поза... Или греша?

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Не грешиш-харесвам Азис ,но това не е причината да твърдя че когато дава интервю или говори по някоя тема е естествен и съм го гледала толкова пъти че имам чувството че го познавам лично!

Общи условия

Активация на акаунт