Звездни компромати -226 част

  • 71 279
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 291
ох, от толкова руска мода още ми блести в очите, но остава неприятното усещане като да си гледал в крушка.

Бижу, много точно. Мисля, че Антония е чела коментарите тук за нея и новата мис България и в очите и се чете истинско самочувствие.  Laughing

# 721
  • Мнения: 6 417
Че кво ще прави в този форум Тоца?! Тя няколко пъти вече натъртва, че деца засега не й трябват. Много ми е странен Сашо. Един такъв ...асексуален изглежда. Грам емоция не показва, никаква мъжественост няма в него. Тоцо, ако четеш, остави човека сам да си избира цвета на косата, не го мъчи.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 26 579
Тоцо, ако четеш остави човека сам да си избира цвета на косата, не го мъчи.
rotfImbo

# 723
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

Мъжът ми, виждайки снимката, изкоментира, че мъжа на Антония най-вероятно е гей и й плаща да му бъде съпруга  Laughing
А аз си помислих, че на всяка снимка, на която не я гледа влюбено, изглежда ама адски отегчен...

Точно...
Тоце, моля те, оправи си веждите, щото са ужасно плашещи ....

# 724
  • Мнения: 5 892
Тоца прилича на начинаеща златотърсачка, която се "конти" с минимални финансови средства.
Семейството й има пари, мъжът й има пари, а тя изглежда толкова евтино... ooooh!

# 725
  • Мнения: 6 417
Ай па ся и ти! Тоца скоро става на 30 г., късно й е да е начинаеща. А нейният чехльо бил на 50 г...

# 726
  • Мнения: 1 972
Ай па ся и ти! Тоца скоро става на 30 г., късно й е да е начинаеща. А нейният чехльо бил на 50 г...

То не е като да не си личи Wink Чудех се наскоро, колко лета ги делят тези "влюбени" гълъбчета Wink Ми 20 били.. Така си и изглеждат. Ни по-млади ни по-стари. Не й е лесно на Тоца. Личи си Wink

# 727
  • Мнения: 2 099
На мен пък мъжа й не ми изглежда на 50 години.Някъде 37-40 годишен мислех че е.Що са с еднакъв цвят боя за коса?Ако се потъмни леко мъжа й ще е по-готин.
Апропо,Антония ми харесваше с оранжево-червеникава коса,отиваше й.

# 728
  • Мнения: 17 546
Ай па ся и ти! Тоца скоро става на 30 г., късно й е да е начинаеща. А нейният чехльо бил на 50 г...

То не е като да не си личи Wink Чудех се наскоро, колко лета ги делят тези "влюбени" гълъбчета Wink Ми 20 били.. Така си и изглеждат. Ни по-млади ни по-стари. Не й е лесно на Тоца. Личи си Wink
А,  да бе! Тя такива усилия положи да заличи разликата.  Напраи се на 40+ годишна,  та да не бие на очи тази 20 годишна разлика.
Икономисват от боята, затова са с един цвят.  Ако я питаш, ще рече, че и двамата натурално са си родени с тез коси Mr. Green ,  както никогаш нищо по нея не е пипано да бъде преправяно,  моля ви се! А ние завиждаме и недовиждаме.

# 729
  • Мнения: 1 416
Вчера точно тези снимки в профила ѝ гледах и забелязах красноречивия, отегчен поглед и отпуснатото в израз на досада тяло на мъжа ѝ. Пак доста издържа да го правят на чучело, човечеца, страхотно търпение има, явно Laughing
Все ми изглежда, че се снима с леля си, а не с мъжа си.
А тя се видоизменя все повече и повече. Не можах да повярвам, че е на 30 и я чекнах - наистина е на толкова Shocked
От интериора им вкъщи направо ослепях!

# 730
  • Мнения: 4 740
Ето целия албум с новогодишните снимки на Тоца  Mr. Green Толкова е пластмасова.... Просто нямам думи.

# 731
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057

От интериора им вкъщи направо ослепях!

явно, че е хотел, но и дома им сигурно прилича на руска приказка....

# 732
  • Мнения: 4 740

От интериора им вкъщи направо ослепях!

явно, че е хотел, но и дома им сигурно прилича на руска приказка....

Същата работа е къщата им - ето снимки

# 733
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Вай, вай, вай!!! То циклама, то ангели, то окачени тавани  newsm43
На снимката пред тоалетката е хубава  Flutter

# 734
  • Мнения: 4 864

Това не е ли домът на родителите ѝ? В басейна пише Петрови,

Общи условия

Активация на акаунт