Искам да кажа ... (16)_22.12-28.12

  • 37 984
  • 724
  •   1
Отговори
# 390
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Мажи с Вита-Мерфен. Вълшебен е за всякакви рани и изгаряния

# 391
  • Мнения: 22 480
Мажи с Вита-Мерфен. Вълшебен е за всякакви рани и изгаряния

След ледената вода, олиото....намазах и с Вита Мерфен. Simple Smile Винаги имам от него.

Не мога да си представя ужаса от по-сериозно и мащабно изгаряне....брутален шок е вероятно.

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Добър ден момичета   bouquet Чета ви и завиждам съвсем неблагородно Simple Smile Само в Пловдив ли не вали сняг? Така се надявах да повали докато сме тук,че в Бургас съвсем не вали или ако завали то е за кратко

# 393
  • Мнения: 4 500
Не не завиждай, навън е само локви в момента, че и слънце пече....

# 394
  • Мнения: 11 025
Честит празник на всички именници!

Искам да кажа, че за първи път си мечтая Коледа да не е бяла и зимата да е безснежна. Нека е студено, но да е ясно и сухо време.

# 395
  • Мнения: 2 139
С дъщеря ми ходихме да гледаме Пингвините от Мадагаскар, и се помотахме в 2-3 магазина. Като стане съм обещала да правим снежен човек. А баща и се обади, че е купил 110 килограмово прасе  doh и утре ще го разфасовам. Прасето де.
Понеже знам, че тук има много четящи, отдавна се каня да ви питам нещо. Преди няколко седмици пътувах, и по радио Христо Ботев хванах една драматизация, но нито чух заглавието, нито автора, а по някое време и заспах. Разказваше се, за човек отказал цигарите. Негов приятел го пита как, и той казва, че е подписал договор да не споделя методите и го изпраща във фирмата, която го е отказала. Там подписва документите, и се оказва, че денонощно ще го следят ще пускат ток на жена му и на детето му. Някой чел ли е това, че ми стана интересно какво се случва.

# 396
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 236
Дано утре пътищата са разчистени, че хич няма да ни леко пътуването от единия край на България до другия. И две посещения на роднини по средата ни чакат. Може и да ги пропуснем, после подаръците по пощата трябва да ги пускам.
При нас продължава да си трупа и е мрачно цял ден. Не ми е спокойно и красиво заради утре...

Честит имен ден на празнуващите! Здраве да има!

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 40 872
Честита Коледа и от мен!Да сте живи и здрави! Peace

Парата се падна на мъжо,та...внесе малко кураж Grinning Heart Eyes Детето се поразсърди,та после мушнах и на него един късмет...
Моето желание за тая Коледа не се сбъдна,ама...айде...ще се надявам за РД  Tired

Да ви питам пак...относно фейсбук- как мога да скрия снимка,т.е. като публикувам снимка и я хареса моя приятелка,не искам нейните приятели да я виждат...може ли да стане newsm78

# 398
  • Мнения: 13 025
Баница с праз и кайма ще правя, много обичаме всички.
Мистик, хич не ги разбирам тези неща със фейсбук, та не мога да помогна. Едва наскоро си заключих всички снимки, добре че ми показаха как става:)

# 399
  • Мнения: 4 500
Да ви питам пак...относно фейсбук- как мога да скрия снимка,т.е. като публикувам снимка и я хареса моя приятелка,не искам нейните приятели да я виждат...може ли да стане newsm78
Да, може да стане. Още като качваш снимката можеш да зададеш дали е публична, дали само за твои приятели, или за приятелите ти + техните приятели. Мисля, че може и да зададеш кой да я вижда освен......и тук избираш ти

# 400
  • София
  • Мнения: 17 342
Силвия, един разказ е това, чела съм го, ама ми бяга автора ... Но е много интересен, сега ме запали да го изнамеря  Laughing

Намерих го, Стивън Кинг е http://chitanka.info/text/9452-druzhestvo-otkazvane-s-garantsija
Grinning

# 401
  • Мнения: 10 597
Наздраве! Вече сме на вино, т.е. аз. Освен ушите, които споменах, решихме и крака да сложим уж за по-добре. Да, ама се оказа, че краката не са съвсем така бели и имат ужасни твърди четинести косми. По идея на мъжа ми, а и поради липса на технически средства се опитах да стопя космите със свещ. Не се получи. Събрах всичко в една торба и му давам втори шанс да го дадем на някой мераклия да си го вари, ние няма да се занимаваме с това и сигурна съм повече няма да купуваме, та ако ще и без пари да ги раздават. Сега понеже съм много ядосана, малко ще си почина тук и с още една две серии от Подлите камериерки и ще сложа една питка да се меси в машината и толкоз от мен за днес. Повече подобни експерименти няма да правя. Чак ме е яд на мене си че се подлъгах и си причиних това.

# 402
  • Мнения: 14 654
А аз съм гледала филм за човек, който сключи договор за отказване на цигарите и методите бяха такива жестоки. Много тягостен и неприятен.
Жаки, снощи гледахме I origin, хареса ми. И един по-стар, но любим: Delivering  Milo.
Tези дни и аз спя до късно, после със сестрите ми излизаме по женски, а децата са с бащите. Снегът не ме радва, няма по-неприятно нещо от София през зимата. Гледам минимално да си подавам носа навън, малкият мрънка, че му се излиза, но не виждам кой ще го извежда в този студ, само не аз. Като по-млада майка имах повече желание за разходки и занимания с деца, но всяко нещо с времето си, вече повече гледам какво на мен ми се прави и децата се нагаждат според това, а не обратното.

# 403
  • София
  • Мнения: 8 684
Баща ми редовно си купува крака , не знам да са имали четина по тях.
Иначе, мъжът на сестра ми обича много свински уши и си купува едни във вакуумирани пликове, сварени са предварително. Това лято ходихме на къмпинг в Гърция, беше помъкнал 10 плика, всеки божи ден правеше. То ядеш един ден, ядеш два...ядеш 3, ама в един момент ти идва в повече. Племенникът ми (2 г.  и половина) се натъпка и той, два дена повръща. И аз обичам, но след това море ми е нужна почивка от уши, поне до другого.

# 404
  • Мнения: 10 597
И моите бяха запечатани в пликове. Бяха бели и изглеждаха супер чисти, нямаше следи от космарлаци. Четох какви ли не рецепти и освен това колко много желатин съдържат, а той е полезен за костите и прочее. Да, ама аз не успях да се преборя с тях и повече няма да купувам. Няма значение де, оплаках се, моля да ме извините Confused

Общи условия

Активация на акаунт