Забременели след ин витро - тема 3

  • 49 853
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Хоп и аз тук Simple Smile
Ами, да рано е още за пол, но моята докторка ги познава. И предният път от рано ми каза и позна. Разбира се не беше категорична. На 100% ми беше казала към 15-16 седмица, но и тогава още от 10та ми каза, че предполага, че е момиче. И сега понеже и аз вътрешно знам какво е и тя като ми каза същото и го смятам за вярно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 163
Хайде и аз скачам в новата темичка. Hug

# 17
  • Мнения: 603
На мен в 12 седмица Михова ми каза че ще са момчета, но на 80%, на 12 януари съм пак при нея и ще каже със сигурност.

# 18
  • Мнения: 451
Вече мога и аз да се присъединя тук. Ирина Дачева на 33г. от Бургас,тубарен фактор и мъжки фактор. Пациентка съм на д-р Стаменов и успяхме  от 4-и трансфер,1-опит ЕЦ,2-и опит по Фонд къс протокол и още 2 трансфера след това и от последния стана моето Коледно чудо.На 19.12 видях 1-я положителен тест и днес го повторих -на 14-и ден от трансфер 1712. За момента резултата е за близнаци,надявам се и до края да си останат двечки. На 29.12 съм на първи преглед и вече го чакам с нетърпение.

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 01:08 от Irina Dacheva

# 19
  • Мнения: 1 220
Ирина, добре дошла! Много се радвам за положителния тест и хубавото Чхг! Hug
Аз вече будувам. Ще ходим за подаръци на племенниците. Стана ли ви Коледно настроението, момичета? Аз нямам търпение да ходим на гостита, хаххха с какво свързвам празника Simple Smile

# 20
  • Мнения: 603
Ирина добре дошла, крайно време беше да успееш.

# 21
  • Мнения: 216
Иринка, добре дошла!  Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 451
Да Вили,най-накрая. От някалко дни немога да спя като хората,лягам късно и сутрин по тъмно се будя да ходя до 00,после трудно пак заспивам и като се събудя съм зверски гладна. Аз съм при свеки сега и не ми е останало време за украсяване дори,Коледата дойде но някакси още не съм настроена за празнуване.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 844
Иринче, миличка, добре дошла и от мен  Heart Eyes
На мен още не ми е много коледно  Sad Украсили сме си вкъщи, но като не мога да излеза да пазарувам, да готвя, да се разходя и да усетя коледната атмосфера по улиците, магазините, mall-те и нещо не мога да се почувствам празнично. Добре, че идват почивни дни, та да не съм сама, а и мама ми идва на гости за цели две седмици  Party и ще има кой да ми готви и да ме разсейва.

# 24
  • Мнения: 163
Добре дошла и от мен, Иринка. Хубаво е,че ни се увеличава групичката.
Фрида, чувствам се точно като теб. Еми как да се зарадвам и да се настроя празнично като вчера сутринта ме изписаха и тази нощ пак зацапах. Но няма да се връщам в клиниката, че ще ме държат и коледата там. Ще лежа вкъщи и това е. Щом докторите казват, че е  нормално и че трябва да се изтече стара задържана кръв, терапията дали ще съм в клиниката или вкъщи е една и съща, лежане, вит.С и но шпа. Моля се по-бързо да мине и да се изчисти, че сърцето не може да ми се отпусне. Някой има ли такова продължително кафяво зацапване и до кога мислите може да продължи? Аз лежа по цвл ден, ставам само до 00 и банята и как толкова време не зарастна това отлепване, не мога да си го обясна.
Хайде, хубав ден, момичета. Пазете се.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 844
Джи-джи  ooooh! Прогестерон надявам се взимаш - утрогестан, дуфастон, инжекциите прегнил са много ефикасни?!

# 26
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Джи, имахме една мама от юнската тема също инвитро..та, тя зацапваше до края на 4ти месец и то доста силно. Всеки път на прегледите и казваха, че има задържана кръв и просто трябва да се изчисти. Да ти кажа, не, че е толкова успокоително де, но поне знаеш причината за зацапването. Аз като зацапвах, така и не открихме причина. Знаеш, че отлепването зараства и всичко е наред, а кръвта даже е добре добре да се изчисти..

# 27
  • Мнения: 163
Да, имах инжекции прегнил/ Хориомон 5000/ около петнадесетина до 18.12, а на 19.12 доки ми спря и прогестерона. В момента нищо не пия освен Л- тироксин за щитовидната жлеза и витамини Ортомол Натал, които моя док ми изписа. Не знам мога ли да пия но шпа и вит.С/ имам от 1000мг/ и дали ще спрат зацапването? До края на четвърти месец ми звучи толкова далечно, но ще трая. А пък аз си мислих след БХС на  5.01 да си летя за Испания, ама как ще стане с това къревене, не знам. Чакам моя мъж да пристигне утре, че поне да сме заедно за празниците.

# 28
  • Мнения: 652
Ирина, добре дошла! Радвам се, че се присъединяваш към нашата групичка.   bouquet

Да ви кажа и аз не мога да се отпусна да се зарадвам на Коледа, а ми е най-любимия празник. Заради работата ли е, заради бременноста ли, не знам. Някак все не мога да я отпусна тая душа. Дано утре като се разготвя и разшетам в кухнята и заухае на тиквеник се зарадвам от сърце най-накрая.

Момичета, понеже не знам дали ще имам време да пиша тук тези дни, искам от сърце да ви пожелая тиха, безаварийна и спокойна Коледа! Дано вече да нямате проблеми до края на бременноста и накрая всички да гушкаме тези палави мъничета Simple Smile Прегръщам ви и ви желая весели празници!  Hug  Heart Eyes  preggo  santa2  Close-mas:  Nature Snowman

# 29
  • Мнения: 324
Здравейте,момичета!
Ирина,добре дошла,пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до термин.
Джи,мойто зацапване беше спряло за 4 дни и тази нощ пак се е появило, кафяво и слабо,но го има мамка му.А и аз само лежа вкъщи,не знам какво гоппровокира,но се моля поне по празниците да се спре,та да ни е спокойно на душите.
Иначе и аз абсолютно като Фрида,нещо не ми идва коледно настроение,а е най-щастливата ни коледа,но душата ми е свита.
Но,нашите страхове не са важни,важното е бебетата ни да са добре и да наближава времето за среща!Хахахаха за колко ще минат 6 месеца хахахаха леле ще имам предостатъчно време да изперкам!
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт