Всичко за всички марки гел лакове - 6

  • 96 679
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 639
Този малко малинов ми изглежда. Ще ми се нещо по-тъмно. А четката след гела с какво я почистваш?


Дес, това въпросният Блускай ли е или нещо друго?
Не искам да е перлен, а по-скоро матов.

Ради, искам да те питам - слагаш ли гел преди гел-лака? На снимките ти всички нокти изглеждат много плътни, все едно има нещо под цвета. На мен така не ми се получава само с гел-лак.
Да,това е бллускай,тъмно червено,ама има частици,не е матов.

# 92
  • Мнения: 47
...

Ради, искам да те питам - слагаш ли гел преди гел-лака? На снимките ти всички нокти изглеждат много плътни, все едно има нещо под цвета. На мен така не ми се получава само с гел-лак.
Някои са с гел, да, но последните 2- 3 снимки са си само с гел лак върху естествен нокът. Peace

А как преценяваш на кой да сложиш гел  с гел-лак и на кой само гел-лак

# 93
  • Мнения: 556
Кой както иска.
...

Ради, искам да те питам - слагаш ли гел преди гел-лака? На снимките ти всички нокти изглеждат много плътни, все едно има нещо под цвета. На мен така не ми се получава само с гел-лак.
Някои са с гел, да, но последните 2- 3 снимки са си само с гел лак върху естествен нокът. Peace

А как преценяваш на кой да сложиш гел  с гел-лак и на кой само гел-лак

# 94
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Сърдечно благодаря!
Точно това имах предвид, нещо което да ме ориентира.

Благодаря за вниманието ти   bouquet

# 95
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Намерих го, в случай, че още някой се лута, като мен
http://www.amazon.com/Harmony-Gelish-Hard-gel-Clear-Builder/dp/B … clear+builder+gel

# 96
  • Мнения: 556
Само дето са на 2 различни фирми, но иначе пак е разтворим гел.

# 97
  • София
  • Мнения: 784
Само дето са на 2 различни фирми, но иначе пак е разтворим гел.

Ради, ама този е само за ЛЕД лампа, нали?

# 98
  • Down south
  • Мнения: 9 834


Цитат
Само дето са на 2 различни фирми, но иначе пак е разтворим гел.

Четох, че е добре да се ползват продуктите само на една марка, за това и търсих теният продукт.
Много съм доволна от всичко на Gelish.

# 99
  • Мнения: 129
Здравейте! Искам да попитам какво мислите за uv лампата която предлагат в сайта на blusky! Хубава ли е или по добре друго да потърся!

# 100
  • Мнения: 201
Здравейте! Искам да попитам какво мислите за uv лампата която предлагат в сайта на blusky! Хубава ли е или по добре друго да потърся!
Аз съм с тази от 35 лв от два месеца я ползвам нямам проблеми. Същата я има и в алиекспрес на по- ниска цена.

# 101
  • Мнения: 702
Мерси Gali D  bouquet

Още двечки от мен:

Bluesky Gel Polish 518, D14


Bluesky Gel Polish 586, Sparkles All the Way

Ради относно бижутата за нокти,издържат ли до махането на гел лака,и за поставянето както с камъчетата ли се процедира,преди да се изпече вторият пласт,печене и след това топ?

# 102
  • Мнения: 129
Благодаря за отговора! Аз не се уточниха дали стават за професионална употреба!

# 103
  • София
  • Мнения: 160
Запис за темата  Peace

Взех решение да си купя необходимите продукти за домашен гел лак и се надявам тук да намеря полезна информация към какво да се ориентирам и какво не е хубаво.

Някоя от вас комбинирала ли е основа и топ лак на Орли с лакове на Опи или обратното? Дали се получава някаква реакция или успешно се комбинират?

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 17:48 от Lexy_07

# 104
  • Мнения: 270
За много години!!!


Цитат
Само дето са на 2 различни фирми, но иначе пак е разтворим гел.

Четох, че е добре да се ползват продуктите само на една марка, за това и търсих теният продукт.
Много съм доволна от всичко на Gelish.

Daylily Ето този е разтворим http://www.amazon.com/Harmony-Gelish-Soak-off-Polish-Structure/d … s=gelish+soak+off

Общи условия

Активация на акаунт