Всичко за всички марки гел лакове - 6

  • 96 679
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Честита Коледа и от мен!



Bluesky Gel Polish 504, Sparkles All the Way, GP1


Честита Коледа!

Radi D, този модел е разкошен! Може би един от най-хубавите, в моите очи, от всичко, което си показвала.
Изключително елегантно и стилно.

# 16
  • Мнения: 556
Честита Коледа!

Radi D, този модел е разкошен! Може би един от най-хубавите, в моите очи, от всичко, което си показвала.
Изключително елегантно и стилно.
Благодаря.

# 17
  • Мнения: 270
Честита Коледа и от мен!
Ивета, много са ти хубави ноктите. Кой номер е лакът бордо на първата снимка?
Благодаря,Tintina.Бордото е на Опи GelColor GC N48/Thank Glogg It's Fraday/

Последна редакция: сб, 27 дек 2014, 21:26 от iveta76

# 18
  • Мнения: 556
iveta76 много хубави моделчета.

Ето и аз как се спретнах за предстоящата новогодишна нощ Crazy

Блускай 504 + BLZ02 ->

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Пак красоти! Ради, беше споделяла един линк на изграждащ гел на Блускай, но не го намирам. Ще го пуснеш ли пак? Иска ми се да подсиля един нокът, който ми се цепи през средата. И да ме упътиш как се слага - преди базата или след.

# 20
  • Мнения: 556
Пак красоти! Ради, беше споделяла един линк на изграждащ гел на Блускай, но не го намирам. Ще го пуснеш ли пак? Иска ми се да подсиля един нокът, който ми се цепи през средата. И да ме упътиш как се слага - преди базата или след.
Заповядай- http://www.nail-bg.com/shop/407/desc/bjal-gel-za-izgrazhdane-blu … r-clear-gel-15-ml . Слага се след базата (1 или 2 пласта), след което, ако трябва да се оформи се маха лепкавия слой, пили се и след това направо нанасяш цветния гел лак. Завършваш с топ гел лак. Peace

От мен Bluesky Gel Polish 504, D14

# 21
  • Лутаща се
  • Мнения: 977
От мен Bluesky Gel Polish 504, D14


Съжалявам да го кажа, но просто не мога да се сдържа.
За мен точно това, което е показано и като комбинация, и като цветове е доста...........грозно.
Не ми се връзва това червено, в точно тази форма с шарката в кафяво-бежово-черно на безименния пръст.

Надявам се да го е пожелала някоя клиентка без никакъв вкус и много да е настоявала да е точно по този начин  Tired



Bluesky Gel Polish 504, Sparkles All the Way, GP1




След тази красота, този перфектен, нежен и изпипан маникюр, показаното направо ме потресе  ooooh!

# 22
  • Мнения: 556
skarlet71 всеки с вкуса си Wink

# 23
  • Лутаща се
  • Мнения: 977
Права си, извинявай, че си позволих да реагирам  Peace

# 24
  • Мнения: 556
Няма за какво да ми се извиняваш- всеки има право на мнение, така както всеки човек има различен вкус. Не мога да се сърдя, че на някой нещо определено не му харесва, защото има друго, което му харесва. Важно е на човека, който ги носи да му доставят удоволствие. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 129
Здравейте! Искам да попитам blusky може ли да се слага с основа и топ на cnd. Или ако се-използва тяхната основа  нужно ли е да се матира нокътната плочка!

# 26
  • Мнения: 556
Здравейте! Искам да попитам blusky може ли да се слага с основа и топ на cnd. Или ако се-използва тяхната основа  нужно ли е да се матира нокътната плочка!
Може, при cnd не е нужно да матираш. Peace

Bluesky Gel Polish 587, 901

# 27
  • Мнения: 129
Здравейте! Искам да попитам blusky може ли да се слага с основа и топ на cnd. Или ако се-използва тяхната основа  нужно ли е да се матира нокътната плочка!
Може, при cnd не е нужно да матираш. Peace

Bluesky Gel Polish 587, 901

благодаря ти! Прекрасен маникюр!

# 28
  • Мнения: 129
Извинявай те че пак съм си питанки, но не мога сама да реша ! Въпроси а ми е за лампите каква е разликата между uv36w лампа от 70 лв и от 100-200 лв? Благодаря ви и ви весели празници!

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте!Най вероятно има писано по въпроса който ме интересува но не мога да открия нищо на този етап, та аз съм току що завършила курс по маникюр и педикюр и съвсем прясно и не много добре ориентирана искам да ви попитам как,кога и  с какво освен с акрилни бои може да се правят декорации върху ши лак (ама истинския) Simple Smile Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт