Втора бледа чертичка , но след 20 минути чак?

  • 8 408
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Благодаря за отговорите и за подкрепата , която ми давате.
Стискайте ми палци в петък сутрин/само дано до тогава не ми дойде/.
Незнам как е при вас ,но всеки път до сега когато съм си правила тест докато чакам резултата имам чувството ,че ще ударите на сърцето ми тресат целия блок.
Дано скоро ги видя тия заветни две чертички!

# 16
  • Мнения: 2 120
Шуър чек не дава втора черта. Чарминг може да си видяла нещо, но то не е черта от бременност. Правила съм експерименти с всички тестове, на нашия пазар. Най-добър в класацията е `шуъ чек`.

# 17
  • Мнения: 1 205
Даре аз не съм казала, че ми е дала 2-ра черта на бременност. Говоря за фалшивата втора черта за която jam спомена. Обадих се защотото тя сподели, че SureChecka не и е давал такава фалшива 2-ра сивкава черта, но на мен на 3 теста ми отчета такава. Всички в къщи я видяха newsm78

# 18
  • Мнения: 2 120
Чарминг, възможно е да си имала малко хормон, ако се е опитало да стане, а ти е дошло, в такъм случай чертата си е черта. Това, което може да помислите за черта на `Шуър чек` е една резка, като прорязана с топлийка.
А колкото до фалшиви черти, то за пример е тест~Озон`. дава черта след 15 минута и когато съм в М.. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 205
хаах за ОЗОН-а подкрепям, пълен смях е, остави само 2-та фалшива черта ами и самата контролна е някаква бледа и несигурна. Поне на мен при 4 такива теста беше такава Crazy

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
И аз днес правих тест - за съжаление отрицателен. На Sure Check. Обаче незнам какво да си мисля, още в събота или неделя трябваше да ми дойде М., а няма и следа от него нито някакви признаци. Иначе общо взето все ми е топло, а аз съм доста зиморничава, а в събота и неделя ме обливаха едни топли вълни...... ooooh! вие как смятате, момичета, има ли шанс да съм бременна?  newsm78

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
jam на мен точно тестовете SureCheck ми показаха 2-ра черта около 30-та минута, но действително беше някак сива и по-тънка. Laughing
    И на мен именно "шуър чек" ми е показвал гореописаната втора чертичка, а бременност е нямало. Тъпи тестове!  #2gunfire
   МАРТА, според мен си бременна! Честито!!!

# 22
  • Мнения: 686
Марта, и според мен си бременна!
Лейла, щом няма М, определено имаш голям шанс да си бременна, въпреки теста!

Стискам ви палци!

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Ооо, sunlight, дано...... Praynig
Ще изчакам 2-3 дни до следващия тест. И се надявам през това време да не ми дойде.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 120
Лайла и аз мисля, че вероятността да си бременна е голяма. Успех в тестването. Praynig

# 25
  • Мнения: 2 123
И на мен дъ бест не ми е отчитал бременност, която шуър чек вече бе отчел. При първия положителен тест в деня на м. шуър чекът ми показа 2-та чертичка със закъснение по-голямо от споменатото в упътването.
Марта, аз мисля, че си бременна, но ще почакам да ти честитя до петък!

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Оказва се, че теста си е бил верен...... Sad Започнах полека да прокървявам и до довечера сигурно ще цъфна  #Cussing out
Явно просто този месец цикълът ми е бил по-дълъг. Но смятам следващите опити да бъдат по-продължителни и упорити.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 558
Здравейте Мили Момичета!!!!
За първи път пиша в този голяяяям форум  Grinning !!!!
От февруари решихме да се пробваме да бебеправим със съпруга ми, и както по голяма част от вас и аз подскачам от нетърпение да разбера дали е станало  Rolling Eyes Heart Eyes Simple Smile
Та значи:
Днес- 8ми март трябваше да ми дойде по график, обаче аз още снощи купих "Sure Check" и днес рано сутринта си направих тест (не мога да чакам още 1 ден, знаете как е  #Crazy)
В необходимото време (5та до 10та минута) като че ли се появи бледо розова втора черта...
Понеже се вълнувах, а и мъжа ми е в чужбина в момента заснех  Embarassed теста с уеб камерата си.
Прочетох тук някъде, че втората черта или я има или я няма, та си мисля, че в моя случай я има, ама ИЗОБЩО НЕ СЪМ СИГУРНА... все си мисля че си е била там и преди да дръпна капачето... пращам ви 1 линк с въпросния тест...
http://www.makeyour.net/you/uploads/gallery/photo_865f28e24b.jpg

Извинете ме, че ви занимавам с тия работи, ама много разчитам на мнението ви ИМАМ ЛИ Я ИЛИ Я НЯМАМ ТАЗИ ПУСТА ВТОРА ЧЕРТА?!?
Очаквам компетентните ви мнения  Flutter Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 17:29 от sofkobofko

# 28
  • Мнения: 747
Марта, изчакай до 48 час и тогава- наново тест. Така ми каза доктора. При мен първия тест си беше направо отрицателен- съвсем невидима чертичка, та направих глупостта да раборя с радиация, като мислех, че не съм бременна... Но след 48 часа чертичката се виждаше и без буйно въображение. Беше Sure-check. Просто концентрацията на хормона, който позитивира теста (хорион-гонадо-тропин) постепенно нараства.
Иначе аз чаках не един ден, а цели.. 11 (!!!) години. А минутата няма значение, аз дни след това си ги отчитах, не се измениха тестовите линийки. Aма, като те слушам, бременна си, и още как! Със всички сили стискам палци!

# 29
  • Мнения: 1 205
sofkobofko линка не ми се отворя и не мога да видя снимката, но щом има 2-ра бледа черта значи си бременна. Просто хормона в организма не е достатъчно наситен. За си сигурна след 2-3 дни повтори теста в първата урина сутрин.
Искрено ти желая да си бременна Hug

Общи условия

Активация на акаунт