Слънчеви очила

  • 197 894
  • 428
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 526
Честити!

Моите са огледалните авиатори на Guess. Много модерна визия ми придават.
Може ли снимка,много харесвам авиатори

# 136
  • SF
  • Мнения: 21 230
Ето моята любов в слънчевите очила:




# 137
  • Мнения: 8 526
Благодаря ти, много са хубави. А на каква цена са

# 138
  • SF
  • Мнения: 21 230
Моите ги купих от Испания по време на Черния петък и бяха 84 евро.
Лятото същите тези пак в Испания по време на летните намаления бяха по-евтини, но тогава имах други и ги подминах, за което много съжалявах.

# 139
  • Мнения: 8 526
Моите ги купих от Испания по време на Черния петък и бяха 84 евро.
Лятото същите тези пак в Испания по време на летните намаления бяха по-евтини, но тогава имах други и ги подминах, за което много съжалявах.
Ох по чужбина има много добри оферти
Моите са Вог /дали така се пише не знам/ и ги взех за 94 евро. Тук от 300 лв нагоре

# 140
# 141
  • SF
  • Мнения: 21 230
Ах, колко много ми харесват!!! Искам и аз!

# 142
  • Мнения: 9 483
Ах, колко много ми харесват!!! Искам и аз!

Ихааа! Честито! Ама и на мен мн ми харесаха..дай повече инфо  Praynig

# 143
  • София
  • Мнения: 1 809
маринчето много са хубави  Heart Eyes
Авиаторки и аз много харесвам, но на мен не ми отиват. Мерих де що има авиаторски, както и огледални и ужас просто. А класическия бъбрек ме прави мухата цеце  Laughing Имам всъщност едни west, които са по-малки авиаторки и ми стоят, но вече са на доизживяване. Попаднах на една страхотна консултантка вчера в Оптикласа и се оказа, че на мен ми стоят само женствен тип очила (както и огромните кръгли, но с тях не се възприех, и някои маски). Просто лицето ми е супер тясно и много много малко модели ми стоят. В крайна сметка си взех едни Vogue, които са супер лекички и много красиви. Heart Eyes Ще снимам по-късно. Peace

# 144
  • Мнения: 759
Благодаря момичета   bouquet

Поръчах ги от този сайт, за който бях питала по-нагоре: http://www.sunglasses-shop.bg/
От доста време си търсех котешки, защото трудно се харесвам с очила, но тези седяха доста добре Simple Smile

# 145
  • Мнения: 5 001

Моите са Вог /дали така се пише не знам/ и ги взех за 94 евро. Тук от 300 лв нагоре
Не се чак толкова скъпи, под 300 са повече гледани от мен. Последно си взех намалени котешки за 138.
Гледм че няколко вече имате Вог, доволни ли сте? На мен са ми много леки и удобно, но на пъвия чифт започнаха да се белят стъклата, а вторият се появи една черта като от нищото. По принцип си пазя очилата, други надрани не съм имала. Интересно ми е аз ли съм кърък или просто са по-калпави.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 809
Дано не са по-калпави, все пак не са 20 лева. Моите бяха около 200лв.

# 147
  • Мнения: 8 526

Моите са Вог /дали така се пише не знам/ и ги взех за 94 евро. Тук от 300 лв нагоре
Не се чак толкова скъпи, под 300 са повече гледани от мен. Последно си взех намалени котешки за 138.
Гледм че няколко вече имате Вог, доволни ли сте? На мен са ми много леки и удобно, но на пъвия чифт започнаха да се белят стъклата, а вторият се появи една черта като от нищото. По принцип си пазя очилата, други надрани не съм имала. Интересно ми е аз ли съм кърък или просто са по-калпави.
Моите са на 6 години и не са мръднали. Не са купувани от Бг

# 148
  • София
  • Мнения: 1 809
Тези са моите  Heart Eyes
,

# 149
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Честити!

Моите са огледалните авиатори на Guess. Много модерна визия ми придават.

Благодаря, Esmee  Hug Много им се радвам Simple Smile

Момичета, има ли такова нещо "котюр" очила (за слънчеви става въпрос) или като видят, че някой нищо не разбира - му говорят врели-некипели  Thinking

MaRin4et0, честито Simple Smile На мен ми отиват такива и такива мислех да взема, но добре, че ме намериха тези, които взех, перфектно ми лягат и не са много тъмни Simple Smile Мсля, че тази година нямам повече бюджет за очила  Blush

Авиатори и бъбреци и на мен не ми отиват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт