Слънчеви очила

  • 198 934
  • 428
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 502
Моите на Vogue им няма нищо, но те са сравнително нови, на една година, и ги нося рядко заради специфичния цвят и слабата защита.  Peace

# 151
  • София
  • Мнения: 1 809
Имам приятелка, която има Vogue, които носи нон стоп, вече 4 години и им няма нищо. Може би е до модел. Всъщност сега се замислих, като казахте защита - не трябва ли да дават някакъв сертификат при покупка на слънчеви очила от оптика, именно заради защитата? Само на рамката ли, което пише ми е ориентир?

# 152
  • Berlin
  • Мнения: 11 295
Момичета, има ли сред вас ползващи слънчеви очила с диоптър? Искам да си направя, а пък не знам какво да гледам. Simple Smile

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Записвам се и аЗ ,че темата ми е на дневен ред!:) С равен бретон и тясно лице съм и много малко модели ми отиват  Tired , вчера започна голямото мерене в Леонардо и Оптикласа. Мерих и коментирания по-назад Ray Ban с бялата рамка, но и на мен не ми седи така, както исках. Чудя се много за стъклата специално на авиаторските Ray Ban, много били чупливи, имат и модели с пластмасови стъкла, но те не са с цяла рамка...

# 154
  • София
  • Мнения: 1 809
abs имам приятелка, като теб, която си избира слънчевите очила, рамката и си поръчва стъкла и те й правят диоптрични. Не знам обаче стойността на услугата и колко се оскъпява.
aH~ и аз съм с много тясно лице и както установихме с консултантката в Оптикласа след много мерене, само женсвтени модели ми отиват, карат лицето ми да се усмихва. Blush

# 155
  • Мнения: 650
Момичета, има ли сред вас ползващи слънчеви очила с диоптър? Искам да си направя, а пък не знам какво да гледам. Simple Smile

Здравей abs,
аз ползвам такива очила и вече имам няколко модела в различни цветове.
Избора на подходящи модели слънчеви очила, при които може стъклата да бъдат подменени, е трудно и със сигурност изисква помощта на оптик.

Заповядай в

http://grandoptics-bg.com/

http://www.joyoptics.bg/


# 156
  • Berlin
  • Мнения: 11 295
Благодаря! Знам, че рамката трябва да позволява смяна на стъклата, явно в оптиката всичко трябва да се помисли. Предварително май няма какво да гледам. Simple Smile Че и аз съм трудна на рамки ...

# 157
  • София
  • Мнения: 1 809
Онзи ден като си купувах моите и приятелката ми попита за твоя вариант, консултантката й каза само да си избере рамка и ще й я направят диоптрична. ОСтанах с впечатлението, че става за всички рамки. Thinking

# 158
  • Мнения: 5 008
Не става с всички, трябва да са максимално прави. Аз имах едни такива, пишеше си на тях, че стават и за диоптрични.
Благодаря за отзивите за Вог, няма да се отказавам от тях тогава  Grinning харесват ми и ми пасват техните одели и не са много скъпи, особено пък и с намаление. На мен 300 лв ми е психологическата граница, даже 250 по-скоро.

# 159
  • SF
  • Мнения: 21 409
Моите са Вог и са много хубави. Смятам да си подарявам част от очилата, но Vogue ще си ги запазя.
 Да кажем, че са някакъв такъв модел (може и същия).

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз се отчаях, нито един от моделите които премерих не ми стои, така че да ме грабне още като се видя , а в повечето, които минавам на второ четене дори нито един човек не ме одобрява. Над 57 мм. стъкло изобщо не ми застава, а повечето модели са 59 и нагоре  Sad . Дефектна ли съм?! 

# 161
  • София
  • Мнения: 1 809
Не си  Laughing И аз съм така. Затова бях толкова щастлива, като си намерих очила, които ми отиват, а и се харесвам с тях, а и околните ме харесаха. Мерих всякакви марки - от най-скъпите, през масовките, накрая само Vogue ми "заспаха". Peace Но на мен, въпреки тясното ми и малко лице, се оказа, че ми отиват женствени модели, някои и с по-големи стъкла, колкото и да е странно.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 691
 Като си купувах каска за ски хората извадиха специално приспособление и ме премериха, дали в оптиките няма начин да ме премерят и по това да ми предлагат  newsm78 , мисля че при диоптричните очила мерят разстоянията ако не се бъркам. Mного съм се настроила за нови и се чувствам като циганче на витрина,   Crazy  имам два чифта, които незнам по какво чудо ми стоят добре, но ги нося от 2 години и направо плача за разнообразие  Sad .

# 163
  • София
  • Мнения: 1 809
Да, мерят за диоптричните, и понеже имам позната очна лекарка, като извади джаджите и ми премери разстоянието ми каза, че трябва да гледам само детските модели слънчеви очила, ако искам да са ми точни. Laughing

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ще се премеря и аз тогава   Crazy  , да си знам за инфо, а защо да не пробвам и някой детски модел  Laughing . Също така не мога да си определя формата на лицето .

Общи условия

Активация на акаунт