Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 297

  • 48 443
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 352
Ето клип с част от колажите от втория сезон  newsm03



Много ми харесва и мелодията  newsm10

Даже вчера го пусках в темата  newsm03

# 31
  • Мнения: 1 285


Честита ни нова празнична тема. Последната за 2014 и първата с която ще
посрещнем новата 2015 година.
Да си пожелаем тук винаги да има топлина и огъня не угасва
Нека симпатиите, възхищението, уважението и преклонението пред таланта
на  Енгин Акюрек са винаги живи.
Благодаря за прекрасните материали,които сте поместили в темата.
Чудесни клипове, колажи, снимки и т.н.    newsm51




# 32
  • Мнения: 23 352


Момичета  Two Hearts лека нощ от мен... Утре вие ще си направите спокойно подготовката за вечерта, ще си почивате в темата на задължителните кафе-паузи, пък аз ... ще работя. Затова сега рано-рано

# 33
# 34
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Simple Smile


Благодаря за снимките и всички новини за Енгин, които слагате!  bouquet
Гласувах в анкетата за Малък септемврииски проблем, радвам се че е с най-много
гласове, дано спечели. Heart Eyes

Пожелавам на всички в темата весело посрещане на Новата година и нека 2015-а
да бъде мирна и плодородна, успешна и късметлииска!  Heart Eyes



Скрит текст:


Лека нощ! Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


За спокоен сън - главен комисар Йомер.



И от сета.

# 36
  • Мнения: 2 293
Здравеите мили момичета в този късно-ранен час.Изписали сте толкова много теми,че не успявам да ви изчета.Просто прскочих няколко,които ще изчета после и се прибрах в нашата къщичка.Аз от толкова работа и домашни задължения нямам време за нищо,но обещавам,че повече няма да ви напускам за толкова дълго.Мартичка,благодаря мила за Низипли и че спомняики си за него се сещаш и за мен.Обичам те момиче.Видях,че и Гони се е завърнала след дълго отсъствие.Добре завърнала се и на теб мила.Да ви призная дори не съм изгледала и всички серии от сериала,но ще го направя,защото обичам комисар Йомер и Елиф.Обичам много и вас момичета,защото вие сте част от моя живот,затова ви прегръщам много силно.Обичам ви.                           

# 37
  • Мнения: 23 352


 Добро утро момичета Two Hearts

Да ви е спорен денят, трапезата да е богата довечера, нека всеки посрещне Новата 2015 година  с хората които обича и които го обичат !



Скрит текст:
Здравеите мили момичета в този късно-ранен час.Изписали сте толкова много теми,че не успявам да ви изчета.Просто прскочих няколко,които ще изчета после и се прибрах в нашата къщичка.Аз от толкова работа и домашни задължения нямам време за нищо,но обещавам,че повече няма да ви напускам за толкова дълго.Мартичка,благодаря мила за Низипли и че спомняики си за него се сещаш и за мен.Обичам те момиче.Видях,че и Гони се е завърнала след дълго отсъствие.Добре завърнала се и на теб мила.Да ви призная дори не съм изгледала и всички серии от сериала,но ще го направя,защото обичам комисар Йомер и Елиф.
Обичам много и вас момичета,защото вие сте част от моя живот,затова ви прегръщам много силно.Обичам ви.                           

Ками  Two Hearts  една огромна сутрешна прегръдка от мен ! Толкова се питахме къде си ? Радвам се, че си добре. Ще се разговорим по-късно довечера, че трябва да бягам на работа.  И ние те обичаме  txtloves
Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 2 293
Добро утро и от мен сладуранки.Нека денят ви бъде изпълнен с много усмивки,празнично настроение и положителни емоции.Мартичка-добро утро и на теб,мила най-ранобудната в компанията.Спорна и лека работа и бързо да минава.Не мога да ви подаря усмивка(защото съм забравила как се прави),но вие се усмихнете и заредете всичко и всички около вас с положителни емоции.Обичам ви.     love001 Heart Eyes  Hug 

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


Здравейте Енгинки. Ден последен от 2014. Нека ни зареди с приятни приготовления, нека бъдем в мислите си и с Енгин. Успешен ден на всички.

# 40
  • Мнения: 1 285


 
              Добро утро мили момичета!

                 Здравейте скъпи виртуални дружки!

На прага сме на Новата 2015. Чудесно е, че има ден в годината в който цялото човечество
посреща заедно настъпването на Новата година по световния календар.  Е, това не пречи
на отделни народи да си имат и други, самостоятелни  дати на летоброенето си.
Но, цялата планета Земя никога не свети така ярко и силно от фойерверки, както в нощта
срещу 1 януари.
Да сме живи и здрави да изживеем отново това прекрасно преживяване.
Да сме живи и здрави и през Новата 2015 година  да се събираме във виртуалното ни кътче.
Да ни се случват само хубави неща,  както на нас, така и на нашият любимец Енгин Акюрек.
Да продължава да ни събира и радва с творческите си постижения и ни прави по мили и
добри помежду ни, въпреки  различията.  Та ние сме като едно пъстро семейство.
Нека има повече красота в дните ни, мили  момичета.
Да ни е Честита Новата 2015 година и да ни е на късмет! Наздраве!




Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 4 966
Добро утро и весело посрещане на Новата и от мен, момичета!





Нека тя донесе здраве, много усмивки и успехи и много щастие!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро момичета ! Hug
Кой се появил  Laughing Ками  Hug
Благодаря за Новата тема  bouquet ,с нея ще посрещнем  и Новата година  :lol
Имайте незабравима Новогодишна нощ
А Новата година да бъде изобилна ,здрава и щастлива за вас ! Нека я посрещнем с радост, да я изживеем в щастие и да я изпратим със здраве!

Скрит текст:

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


Ех, че хубави пожелания. Дано се сбъднат, дано!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 405


Engin Akyürek ☆ I Need ☆ Mustafa Bulut (Bir Bulut Olsam)
https://www.youtube.com/watch?v=DUIGW68792A&spfreload=10&hd=1
Хареса ми и го споделям  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт