Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-208 тема

  • 46 034
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 546
   Честит рожден ден на бояна!  bouquet Здраве и късмет й желая!

# 691
  • Мнения: 5 754
Здравейте Hug

Цвети newsm10,цитирам те.

Цитат
Линка, питаш ''може ли Йомер да обича две жени едновременно?''  newsm78

Този образ, който досега градиха, според мен - твърдо НЕ  Peace

И защо...  Thinking веднага се сещам за реакциите му досега

Първо дълго не приемаше усещането си към Ел, защото обичаше Сибел, а сега изобщо не вярвам да има еднакви чувства и към нея, и към бившата (Ипек, докато С.  Wink е напълно изтрита, като чувства). А дори да допуснем нещо подобно  Thinking не мисля, че би живял мислейки и обичайки едновременно две жени. Няма да забравя реакцията му при вида на втората жена на бате, това толкова го разтърси, че... ми показва и отношението му към подобни неща. Така, че  Thinking този човек, ако има някакви съмнения, то той сам на себе си може би първо ще докаже коя жена владее сърцето му и тогава ще се бори за нея със зъби и нокти  Peace

Този Йомер видях досега и ако досега се оставяше Ел да го води, заради това, че я чувства по-значима от себе си ( богата, красива, известна...), то вече е крайно време да бъде МЪЖ, в пълният смисъл на думата.

Напълно съм съгласна Цвети.Топката е в Йомер, той трябва да попита себе си
с кого  напред.И колкото повече и дава  поводи за ревност,толкова повече ще
 се огорчава Елиф , а това ще бъде тежко за нея.

Сабина wavey wavey
Следобедно кафенце

# 692
  • Мнения: 41 885
Туба и Гюлнем! Peace

# 693
  • Мнения: 10 030
Цвети  Hug аз също мисля, че Йо не е от тези, които могат да бъдат с две жени едновременно.  Peace Просто се чудех, и търсех отговори на въпросите, които ме занимават.

Цитат
Този Йомер видях досега и ако досега се оставяше Ел да го води, заради това, че я чувства по-значима от себе си ( богата, красива, известна...), то вече е крайно време да бъде МЪЖ, в пълният смисъл на думата.

Но с това не съм съгласна. Не това е причината Йо да няма никаква инициатива. Причината, според мен, е друга, а именно, че той е влюбен в Елиф, харесва я, привлечен е от нея, възхищава й се, но не я обича. Поне по моите критерии.
Смятам, че Йо не беше готов за връзка. Просто Елиф го притисна. Беше много влюбена, горката. Обля го с безусловната си и щедра любов. И той се предаде. Позволи да бъде обичан. А ние объркахме страстта, влюбеността и възхищението с любов.  ooooh!
Защо се беше хванал толкова здраво, бих казала панически, за Елиф? Защото до този момент любимите му момичета го напускаха по някакъв начин - и Сибел, и Ипек. Не иска и Елиф да го напусне.
Историята с Ипек наистина ще бъде тест. Защото Йомер още има чувства към Ипек и с раняването й тези чувства ще излязат на повърхността. Йомер ще ги отпусне, и Елиф ще бъде свидетел на всичко. И как да не ревнува?! Като вижда мъжа, когото обича, че определено проявява интерес към друга. Не става въпрос за доверие, тя имаше доверие до момента, до когато Йомер скри за Ипек. И дори и тогава не ревнуваше. Започна да ревнува, когато усети интереса на Йомер при обяснението му на историята. Той се въртеше, сучеше, чувстваше се неловко... Всички признаци, които самия той й обясняваше.  Laughing
От този момент нататък тя вече под лупа ще следи отношенията им и ще забелязва всичко. Очите й се отвориха. Пердето падна.  Confused

Вече не мисля, че е нужно Елиф да бъде до Йомер, когато той минава пътя на познанието. Той е твърд, както видяхме, почтен, честен и супер професионалист. Ще се справи. А до него ще са Ипек, Арда и Пелин - верни и изпитани другари и душеприказчици.

Много съм любопитна, дали СЦ ще тръгнат по пътя на възраждане на любовта на Йомер и Ипек. Защото това наистина ще бъде неочаквано, изненадващо и провокативно.

Не го искам, и няма да ми хареса. Но е възможно да се случи. Сигурно ще има и фенове, на които ще се хареса. Но се надявам, че няма да са много.  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 10 030
Ха, ха! Сега прочетох в другата тема, че на днешните снимки Йомер е без пръстен!

Моите предвиждания май ...
И не детето е причина за това. Няма значение чие е то. Всъщност за Елиф няма значение. Само за Йомер е важно. Ще видим, дали е на Йомер или го лъжат. Интересно ми е, кой е поискал да се разтрогне годежа. Защото не съм сигурна, че е Елиф. Може Йомер да си е сменил приоритетите и да е решил да бъде с майката на детето си. И даже съм убедена, че е така.  Twisted Evil

# 695
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Боби, бъди здрава, много обичана и уважавана! И все така запленена!


Вълненията продълват и в неделя, кой прокрай  Ел, кой покрай дилемата за любовта към 2 жени, кой покрай тениса Wink

Линка
, Ел, ще страда, ще ревнува, сигурно и сълзи ще има. Ама Туба хубаво го прави, с достойнство и аристократично. Както беше казал моят изчезнал приятел Йозгюр: "няма нищо по-красиво от плачеща Туба". В роля естествено. Така че погледни от друг ъгъл, с първоначалния си мотив да гледаш КПА. Гледаш играта на Туба, а не страданията на Ел и се наслаждаваш, ако и другите са на ниво, удоволствието ще е пълно  smile3503
 
За писаното за Йо и любовта му съм съгласна с тебе Hug

Цвети, вярно реакцията спрямо 2рата булка на бате, бе красноречива, както и физиономията, която направи, когато разбра за "бебето" на Арда. Ама с бате случаят според мене е друг. Той има и паралелен живот. Не съм убедена, че обича Мелике, дори и да я е обичал някога, сега тя е просто  навик, спазване на традиционното благоприличие, параван. Той просто й изневерява.

Йомер не ходи, още по-малко живее с две жени едновременно. И никога няма да го направи. Ще постъпи както повелява дългът и традицията.  Той, без да иска, попадна в ситуация с две любими. Той не изневерява на Ел.  Просто животът (ще видим дали някой няма пръст) го изправи пред двете, т.е. да избира.
За мене досега изграденият образ на Йо не изключва ситуацията, в която изпадна. Чувствата идва и си отиват не по наша воля. Дори за мене точно подобна ситуация за него е допустима. В личен план той не е силен и решителен, има си своите комплекси. Затова и изпадна в тази ситуация. Не посмя да отговори на въпросите на Ел, не успя да я защити от унизителни ситуации. Не успява да бъде докрай честен и със себе си, да види проблема, да се дистанцира, да премисли. Просто се вкопчи в Вл. Но не може да преодолее инстинктивните си пориви към Ипек. Няма да я жаля много Ипек (не й знам докрай намеренията), но и двете ги поставя в неудобна ситуация и им причинява болка. Един силен и уверен  мъж не би постъпил така. Най-малкото би бил честен със себе си.
Връзката му с Ел прилича на връзка на двама корабокрушенци. Не е ясно как ще продължат, когато отново попаднат в живота.  Връзката с Ипек е градена години, калена е и в нормалното ежедневие, когато се усещат дребните препъникамъчета. Едната е още много нова, другата - стара, премислена, препатена, забутана в най-тъмното кътче, но недоизживяна. В Ел, както казва Линка е влюбен, силно привлечен, възхитен, тя за него бе спасителният пояс. Хвана се здраво и не иска да се пусне. Тя е и момичето от приказките, момиче, което преобърна представата му за презрения свят на богатите. Няма как да не го привлича много силно. Няма как и страхът му да не я загуби е толкова силен. И поради тази причина. Докоснал се  е до нещо непознато и много красиво, недостижимо дори... Ами на никого не му се иска приказката да свърши.

И още нещо Ел сигурна ще му помага, но като приятел. Искам да потисне любовта си, да не му я предлага. До момента,  в който Йо не я предизвика с действията си, не да я иска с декларации, не върне доверието й. Трудно, мъчително и за двамата.

Едни малко странни комбинации, каквото и да значат. Аз все още  newsm78

 
  
 

# 696
  • Мнения: 6 546
   Изглежда се очаква трети фрагман.
  На Лина и Баги им препоръчвам да завършат психология и да сменят професиите на "семеен психотерапевт" Peace

  Има и други сравнения:



Скрит текст:
COK SEVDIM BU ESKI CIFT #Lost AMA #KaraParaAşk YENI CIFT ,COK GUZELLER BERABER VE COK SEVIYORUM ONLARI

# 697
# 698
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
         

     Благодаря от сърце, приятели, за вашите пожелания!
  Клари, Hug Рали, Hug Канти,  HugВичона,  HugЛина,  HugЦвети67, Hug Надин,  HugЗлати З, Hug Дани,  HugГуга57,  HugСъбина,  HugБаги Hug, момичета, обичам ви! Hug  bouquet Peace

         

         Завиждам на Гюлнем с най-бялата завист, за приятелството и с Туба! Peace

           

# 699
  • Мнения: 4 244
Здравейте момичета от ятото

Да са живи и здрави всички с името Григор, Гриша smile3525
Скрит текст:

На 25 януари имен ден празнуват всички, които носят името Григор (означава "който бди" или "григорос", което значи "бърз"), Гриша, Григорена. Православната църква почита на този ден паметта на Свети Григорий Богослов, Назианзин, архиепископ Константинополски.

Св. Григорий е роден от Арианз селище при гр. Назианз, Кападокийска област. Бил син на епископ Св. Григорий Назиански и майка Св. Нона. Учил заедно със Св. Василий Велики в Атина. Църквата го почита като един от големите богослови, писател и поет. Като архиепископ ръководил църквата в Цариград 12 години и се оттеглил в Назианз, дето и починал в 390 година на 80 години.

Свети Григорий, Св. Василий Велики и брат му Св. Григорий Нисийски образуват тризвездието на "тримата Кападокийци". Св. Григорий е майстор на словото и на стихотворната реч. Сведения за неговия живот ни дават не само писанията на Св. Василий Велики и блажени Йероним, но и неговите собствени трудове, особено писмата и автобиографичните му стихове.

Жалко, че на днешния ден нашето момче не успя да си направи подарък с победа над Мъри Sad

Гледам, че в този влажен студен неделен ден почти всички сте се появили
/няма да ви изреждам, че да не пропусна някоя/
Много интересни постове прочетох Peace И се сетих да раздам лайкчета Heart Eyes А имаме и нова снимка на Туба с Гюлнем
Цвети, Линка, Баги Hug Hug Hug хареса ми написаното от вас за Йо и любовта му към Ел и Ипек Peace Моето мнение е компилация на написаното от вас. Йо си е обичал Ипек преди време, но по някакви си причини (които мисля не са били зависими от нея) тя му казва, че всичко е свършено по телефона. Така и не са имали възможност да се обяснят на четири очи. И всичко остава така - недоизяснено и недоиздумано. Йо е обиден и огорчен и се опитва да я забрави заравяйки се в работа. И..нова любов, която се е появила по-скоро като опит да забрави първата. И му се е получило донякъде. Но...Сибел е убита и той се сблъска с Ел. Отначало се дразнеше от нея, после не искаше да  приеме факта, че е влюбен в нея. И накрая го прие и й призна любовта си. Да, в началото Ел беше инициатора и двигателя, но после и Йо се задейства. И точно тогава се появи от нищото Ипек. Че и с дете. А като капак взеха, че я раниха. И колкото и да е влюбен в Ел, при Йо погребаните, но все още тлеещи чувства към нея ще се разбудят. И това ще е неговата проверка за истинската му любов към Ел. Дали чувствата към Ел ще устоят на тези към Ипек. А и детето допълнително ще изиграе роля за разпалване на чувствата. Ако не е имало консумация на връзката им Йо, ще се опитва да й помогне за намирането на детето. Но ако е имало консумация- тогава и това допълнително ще го разклати емоционално докато се разбере истината. И ако не е чоджучето на Йо, Чиче наистина може да се опита да обработи/заплаши  Ипек да излъже, че детето е на Йо Peace
Ако Йо е без пръстен това означава разваляне на годежа Peace Така, че СЦ  си следват сценария от промотрейлъра за втори сезон. Значи да очакваме и арест за Йо, и ново предложение за брак на корабчето  newsm03



"Едно от качествата на Любовта е нейното постоянство и неизменност."
Учителят Петър Дънов

Как ми се иска тези думи на Учителя да се отнасят и за Елмер. Ще видим след няколко месеца дали е така Peace
Понеже днес  е и рождения ден на Висоцки  слагам тази негова песен Peace



ПП. Боби Hug дано днешния рожден ден да е оставил незабравими спомени в теб

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 20:37 от kanti

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
         

                  Канти,  Hug точно, заради вас, стана специален, мила! Hug

# 701
  • Мнения: 6 546
   бояна, и Туба се е опитвала да ти се обади, но снимат прегръдки с комисаря Wink









# 702
  • Мнения: 6 546
   И понеже е тема за сериали (и филми), да си спомним, че беше и великолепен актьор.





# 703
  • Мнения: 10 030
Канти  Hug много си мека.  Naughty
Баги  Hug май така мисля и аз...  ooooh!







Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 4 244
Линка Hug какво да се прави. Wink Хубава рецепта си сложила в скрити hahaha
Саби Hug да, така е. Първо е актьор(предимно в театъра), след което става и певец. И става известен и зад граница благодарение на песните си, които са новаторски за времето си Peace

Още една прекрасна мисъл за любовта yes

Вятърът променя формата на дюните, но пустинята си остава същата. Така ще бъде и с нашата любов.
Паулу Коелю

Една красива, но страдаща Ел Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 22:30 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт