Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-208 тема

  • 46 013
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 613



Привет запленени!

Бояна Hug newsm59



Много ми беше интересно да ви прочета.
С  Лина Hug не съм съгласна с всичко.Но ми харесват твоите размисли и страсти на глас.
Замисли се сериозно за помощ  на 2 каки.Има хляб в теб,като помощник СЦ.
Аз отказвам да гадая какво ще ни поднесат пак.

# 706
  • Мнения: 4 238
Дори Hug и при теб ли е студено и валежно?

От вчера имам проблем (явно след като нещо доизкусуряваха форума и аз бях аут 24 часа) Не ми излизат колко и кои са на линия и съответно преглеждащи форума. Вие имате ли подобен проблем? newsm78  Все са си 0. Не е болка за умиране, ама все пак...


Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 22:34 от kanti

# 707
  • Мнения: 10 022








Мисля, че са от Ню Йорк, от групата на Меги  Hug

# 708
  • Мнения: 4 238








Мисля, че са от Ню Йорк, от групата на Меги  Hug

Линка  yes да,така е. Меги в другата тема го написа

# 709
  • Мнения: 10 022
Дороти  Hug ами нищо че не си съгласна! Всеки си има мнение, нали?  Peace

Като си размърдах малко мозъка, такива неща ми се явиха!  Joy Joy Joy Добре, че рядко го правя...  Laughing



Мисля, че има и друг вариант. Въпреки, че всичко ще сочи за връзка Ипек - Йомер, Елифче (тъпа гъска  ooooh! ooooh! ooooh!) да продължи да му вярва, да не хвърля пръстени и др. и да не се налага комисаря да се доказва.
Напълно е възможно с тая влюбена Елиф, но на мен няма да ми хареса!  Naughty

# 710
  • Мнения: 613
Канти Hug валежно да ,студено не и по нашите критерии.Само за местните. Laughing 13 градуса в момента.
Лина Hug да разбира се,дори и несъгласна,пак ми хареса постовете ти.А когато ти аз сме на едно мнение е много странно нали newsm78Ама то почти не се случва.

Моето виждане ,е че Елифче ще забегне в Рим и комисариото ще я подири.Да се сдобрят.Никакви Ипек ,Чичек щото ще стане лошо.

Другите гадове им пречат,но те са жилезни.Нали е Йо е Демир.

Много се дразнех на комисаря като й викаше коза в началото.Обаче като гледам ,че пак се е напъхала под куршумите имал е право чИляка.
Не ми се гадае,драма ще има тепърва.

# 711
  • Мнения: 2 195
Канти, и аз забелязах нулите, ама не се замислих. Реших, че няма никой Embarassed

Дори, за мене едно бягство в Рим не е решение на въпроса. Знаем, че Комисаря умее да гони. Този филм сме го гледали. По-важно е той да осъзнае, че все е догонващ. А и не искам Ел да бяга. Защо да напуска сцената, сякаш е виновна newsm78

# 712
  • Мнения: 286
Момичета  wavey


Не мисля Йомер е влябен още в Ипек - абсурд!
 
Да, м/у тях има напрежение, заради не изяснените отношения. Но до колко ще ни късат нервите докато се изяснят само сценаристките знаят  Wink
 А проблемите, които ще възникнат м/у Елмер ще ги създаде лелчето - много добронамерено  ще ѝ каже това, което ѝ е казала онази клюкарка - нейният случай  пък какъв ли е  newsm78

Канти  Hug Дори  Hug Баги  Hug

И при мен не се вижда кой е на линия - само 0  newsm78

# 713
  • Мнения: 2 195
Малка преработка и се е получило селфи:

# 714
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
   бояна, и Туба се е опитвала да ти се обади, но снимат прегръдки с комисаря Wink







       Събинка, Hug благодаря за идеята. Това вече е супер подарък за мен!  Peace  bouquet




# 715
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Дороти,  Hug благодаря ти, мила!  bouquet
                           

                         С Хасрет ви пожелаваме приятни сънища!

                       

                                           Лека нощ, Запленени дружки! Hug

# 716
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Дойде и последната седмица на януари - дано е по-хубава и успешна от изминалите!  Peace

А за нас е и в очакване на сряда с епизод КПА, ама...  ooooh! засега нещо се мъти и по този въпрос, но дано все пак си получим серията!  Praynig

# 717
  • Мнения: 41 828
Добро утро! Hug Hug Hug



Цвети Hug

Днес очакваме трей,ама да видим дали ще има епизод!С тия мачове за купата на Турция! Peace



При нас вали слаб дъжд! Peace

Пожелавам ви хубав ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 718
  • Мнения: 6 546
   Здравейте, Запленени! Hug

   Хубав ден ви желая и спорна седмица! Дано днес се разбере - ще има ли серия в сряда или не, за да не остана губеща. Peace



   Колко ще се фръцка, Елифче не знам, ама поне да счупи една ракета, малко да й мине ядът, че баш комисаря е прекалено нежен с бившата си годеница, която съм убедена, че не обича.



 
Скрит текст:
Връщма се, защото горе вдясно видях, че е ден на митниците и митническия служител. Да им е честит празникът, на която и точка по света да празнуват. Mr. Green И да не бъркат пудрата захар с белия прах. Naughty

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 10:18 от sabina_k

# 719
  • Мнения: 4 535


Изгрявам и аз в темата, за да ви пожелая хубав ден! Peace Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт