Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 518
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито и от мен на всички именици  bouquet

Акашче, можеш да редуваш парацетамола с нещо с ибупрофен - това са всичките нурофени и производните им с най-различни търговски наименования. На повечето хора и двете помагат, а на някои или едното, или другото. При всички случаи можеш да ги редуваш обаче, защото са си съвсем различни лекарства и няма как да предозираш.

Приходи ми се в Родопите Heart Eyes

Въпросът на момчето за цвета на ризата ме разсмя Laughing Да питаш подобно нещо непознати хора, които никога не са те виждали, е като вечният форумски въпрос "бременна ли съм?" Crazy

# 346
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Честито и от мен на всички именици  bouquet

Акашче, можеш да редуваш парацетамола с нещо с ибупрофен - това са всичките нурофени и производните им с най-различни търговски наименования. На повечето хора и двете помагат, а на някои или едното, или другото. При всички случаи можеш да ги редуваш обаче, защото са си съвсем различни лекарства и няма как да предозираш.

Приходи ми се в Родопите Heart Eyes
Въпросът на момчето за цвета на ризата ме разсмя Laughing Да питаш подобно нещо непознати хора, които никога не са те виждали, е като вечният форумски въпрос "бременна ли съм?" Crazy

Хм, какво момче? Той е мъж на години.

# 347
  • Мнения: 15 091
Добро утро!
Жаки, по-добре ли си днес?
Виждам една ощипана госпожица, усп, господин се появил тук и решил да ни държи сметка.
Честит Имен ден на всички именници, Бела Дона - на теб специално. И аз гледах Калоферското хоро. Това винаги ме кара да настръхвам, но не от студ. Страхотна традиция.
За Родопите и друг път съм казвала, че е невероятно и си струва човек да отиде.

# 348
  • Мнения: 7 690
И толкова ли не можеше да си напишеш мнението с истинския профил, който и да е той, ами Анонимен ooooh!





Лиляна е виновна за всичко  Laughing

# 349
  • Мнения: 4 785
Честит имен ден на именниците!  Hug

Добрах се до работа, ама са затворили тука малко около центъра, та нали затова се закъснява  Whistling

Wild_rabbit, сега освен да се върна на Белек да гледам и съвсем да изчатка. Иначе Бърди, намерих няколко интересни неща - ама едното е много далече като за Гърция, а за другото идея си нямам в каква област е, много съм невежа в самостоятелното организиране  ooooh!

Тони, аз на палатка и къмпинг няма да ходя. Макар че тази година гледах клипчета и снимки на едни приятели с кемпер на Гърция, ама техния кемпер си е баш кемпер, лукс, а цената не ме устрои за наемане.

Снощи, както в 9 щях да гледам "Приятели" и да си чета книгата, така до 1 гледах дестинации и хотели  Tired И тази сутрин без да искам взех ключовете на мъжа ми, та сега ще трябва да се връща до работата ми, за да си ги вземе по някое време. А аз днес отивам да си купя карта за фитнеса и мисля довечера да ви се похваля с първа тренировка. Ако е за ръцете обаче, може и по-натам да ви се похваля  Mr. Green

# 350
  • София
  • Мнения: 23 128
Мире, ние сме от 1-ви август в Родопите и после веднага на море. Миналата година тонове дъждове се изляха върху нас в планината, но тази съм оптимистично настроена.  Grinning

Виждам една ощипана госпожица, усп, господин се появил тук и решил да ни държи сметка.
Това не е проблем, стига да се дава игнор, че иначе се започват едни безсмислени словесни престрелки.

# 351
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Въпросът на момчето за цвета на ризата ме разсмя Laughing Да питаш подобно нещо непознати хора, които никога не са те виждали, е като вечният форумски въпрос "бременна ли съм?" Crazy
Нормален въпрос Simple Smile
Има цяла тема в КМ, където не сме се виждали, но само това обсъждаме - кое с кое да се съчетае. Преценката, дали ще му отива на питащия, си е изцяло негово решение и си носи последствията сам Simple Smile

# 352
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Белинда, благодаря ти! Hug

Хахаха, започна се с Анонимните мнения. Laughing Аз смятам, че за всеки филм си има зрители. Нали всеки в тази тема си пише каквото си иска и му отговаря който си иска, без някой да се чувства длъжен. Кой каквото го влече. Grinning

# 353
  • София
  • Мнения: 18 679

Има цяла тема в КМ, където не сме се виждали, но само това обсъждаме - кое с кое да се съчетае.
Не че нещо, но за да сме екзактни, както казваше един мой професор, въпросът не беше как да съчетая а и б, а този ли цвят или онзи да сложа Simple Smile Но както и да е Simple Smile

Абе нещо не мога да се настроя за работа като хората. Влача тука едни дреболии, но...не може така. Я ме изгонете!

# 354
  • Мнения: 14 654
Аххахааа, втора кифла се появи в темата!. Вие мъже ли сте или лукови глави? Единият получава киселини от мисълта за праз, а другият се върти пред огледалото с две ризи - бордо и графит, чуди се тази или онази и проси комплименти. Как може редовен мъж да ползва думи като бордо и графит за дрехи?

# 355
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Мър, влез в темата за Гърция. Не е за палатки, кемпери и къмпинги  Peace Ама не е и за АИ Simple Smile Май има отделна тема за АИ в Гърция Thinking

На мен ми липсва тема за къмпингуване. Имаше една такава (не за гръцко), но нещо замря ...

# 356
  • Мнения: 270
Аххахааа, втора кифла се появи в темата!. Вие мъже ли сте или лукови глави? Единият получава киселини от мисълта за праз, а другият се върти пред огледалото с две ризи - бордо и графит, чуди се тази или онази и проси комплименти. Как може редовен мъж да ползва думи като бордо и графит за дрехи?

Кои са правилните думи? Истинският мъж (в случай, че не знаеш) има повече от една риза в гардероба си. Вероятно твоята половинка ходи само с потници за които цветовете са 'бяло' и 'мръснобяло'.

# 357
  • Мнения: 7 690
Как може редовен мъж да ползва думи като бордо и графит за дрехи?

Откакто няма казарма използват и V-образни деколтета, ти за един графит се хвана.

# 358
  • София
  • Мнения: 23 128
Как може редовен мъж да ползва думи като бордо и графит за дрехи?
Янечек, тук просто го закова!  Grinning Признавам си, че не ми просветна. Но наистина мъжете боравят с основните цветове. Няма резеда, нефритено, прасковено и т.н.  Mr. Green

# 359
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
щом не са почнали на собствените потници да казват топове, още е ОК. ама пък може и да съм пропуснала и положението да се е влошило Thinking

Общи условия

Активация на акаунт