Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 492
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 690
Тони, ако не си забелязала мъжете списващи в този форум са с широк спектър от познания и то все по едни модно-женски-козметични теми.  Wink Аз затова имам чувството, че чета един и същ.
А Джубокс ми напомня за Хлапето.

# 391
  • Мнения: 22 036
Честито на всички именици и рожденици. Болните да оздравяват бързо.
Жаки, дано малката Жаки се оправи бързо. В Тайланд е влажно и ще ви е по-добре, но е гадно да пътувате болни. Надявам се имате медицинска застраховка към билетите, дано не ви се налага, но не е лоша идея.
Едвам станах тази сутрин, а уж на време си легнах, но пубера ме събуди в 1:30 със звука на телевизора. Накарах му се, а той ми заяви, че съм много гадна с него и не го обичам  ooooh!.
Искам си малкото, сладко момченце, ама няма, така че по-бързо да минава този пубертет.

# 392
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Ако зададеш въпрос в американски форум, ще ти отговорят.
Ако зададеш въпрос в руски форум, ще ти зададат въпрос и на теб.
Ако зададеш въпрос в български форум, всички вкупом ще ти обяснят колко си тъп   Mr. Green

# 393
  • Мнения: 7 690
Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери, както Тонкабонка отбеляза, ама дори тогава не ползват всички нюанси от CMYК за описание на облеклото си.

И понеже не говорят така са нередовни или задължително хомосексуални (по Антигона)?

Какво по Антигона?

Мъж с епилиран торс е задължително гей по твоята интерпретация.

Теб бордото ли те заслепи, че ми слагаш думи в постовете? Веднага искам цитат!

# 394
  • Мнения: 2 658
Ако зададеш въпрос в американски форум, ще ти отговорят.
Ако зададеш въпрос в руски форум, ще ти зададат въпрос и на теб.
Ако зададеш въпрос в български форум, всички вкупом ще ти обяснят колко си тъп   Mr. Green

Четеш ли американски и руски форуми? Wink

# 395
  • Мнения: 270
Странно е как всички жени ахкат по билборда с голото епилирано, метросексуално тяло на Дейвид Бекъм, а тук ми обяснявате колко ненормално е такова тяло. Айде, спрете се и признайте, че просто не умеете да възприемате адекватно някой по-различен от тъмния балкански субект, който мирише на чесън и не сменя бельото си цяла седмица.

Антигона, не издребнявай. Виж си изречението за 60-те години.

# 396
  • Мнения: 14 654
Докато сме още на дизайнерската тема, ще си позволя да дам съвет на дизайнерките любителки да дават по-леко с фотошопа, че много си личи  Wink

# 397
  • Мнения: 7 690

Антигона, не издребнявай. Виж си изречението за 60-те години.

Аз не издребнявам, ти конкретизирай. И виж в тълковния речник дефиницията на "сарказъм". Или препрочитай по няколко пъти дадено мнение, че явно от първи поглед ти куцат изводите.

# 398
  • София
  • Мнения: 17 368
Джук, вземи облечи една бяла ризка и да приключва тая поредна футболна драма  Laughing (иначе за графита съм аз, не съм много фен на мъж с бордо).

Честито на именниците!   bouquet

На мен още ми е трудно да достигна оптималната скорост на мозъка си, само си маркирам имейли за по-късно и си пренасям задачките от тефтер в тефтер, без реално да ги върша. Надявам се тия дни да ми се получат нещата, че нещо започнаха да се трупат вече притеснително. (или нещо да ми се бъгне нета, та да спра да търся почивки, да чета форума или да си пиша с другарчета  hahaha).

Down - и моя пубер ме събуди без да иска в 2, като явно тогава си е включил телефона да се зарежда и ми дрънна смс, че абоната, който съм търсила, вече бил наличен. Добре, че ми се спеше и не ми се мърдаше, да му дам аз на него един наличен, в два часа по нощите буден да ми стои.

# 399
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Мое мнение - нито една от двете ризи няма да върви със светли дънки!
Грешиш Simple Smile
Бургундско червено много си подхожда със светло синьо  Mr. Green

Скрит текст:
cordelia, не. Гледам Шоуто на Слави  Mr. Green

# 400
  • Мнения: 270

Антигона, не издребнявай. Виж си изречението за 60-те години.

Аз не издребнявам, ти конкретизирай. И виж в тълковния речник дефиницията на "сарказъм". Или препрочитай по няколко пъти дадено мнение, че явно от първи поглед ти куцат изводите.

Сарказмът е изкуство, не е за простосмъртни. Чета внимателно. Не се оправдавай, не си виновна за рефлекса, който демонстрира. Срещам подобно мислене на всяка крачка. Щом мъж е с оформени вежди и V образно деколте това непременно е извън нормата (гейско по твоите думи). Бъркам ли? Не бъркам.

# 401
  • Мнения: 26
Sunny29, благодаря!

И моят мъж гледа Приятели, знае бордо и някои други цветове, не е припарвал до козметичен салон и т.н. Аз не знам доста от изброените от вас наименования на цветове и нюансите им, но пък знам видовете болтчета, винтчета и подобни.
Хората са различни, какво толкова!

Май все пак си е така, хората са различни. Сменям крушките на лампите, не го смятам за мъжка работа, щом мога да го правя. Майка ми и леля обаче смятат, че това е мъжка работа и не си дават зор да го правят.

# 402
  • Мнения: 2 658
Мое мнение - нито една от двете ризи няма да върви със светли дънки!
Грешиш Simple Smile
Бургундско червено много си подхожда със светло синьо  Mr. Green

Скрит текст:

 Shocked Това не са гащи за истински мъж.

# 403
  • Мнения: 7 690

Антигона, не издребнявай. Виж си изречението за 60-те години.

Аз не издребнявам, ти конкретизирай. И виж в тълковния речник дефиницията на "сарказъм". Или препрочитай по няколко пъти дадено мнение, че явно от първи поглед ти куцат изводите.

Сарказмът е изкуство, не е за простосмъртни. Чета внимателно. Не се оправдавай, не си виновна за рефлекса, който демонстрира. Срещам подобно мислене на всяка крачка. Щом мъж е с оформени вежди и V образно деколте това непременно е извън нормата (гейско по твоите думи). Бъркам ли? Не бъркам.


Именно, че не е за простосмъртни. Ти затова и бъкел не схвана.

# 404
  • Мнения: 15 080
Претендирам, че чета с разбиране и по-скоро мнението на Антигона беше насочено към другите жени, но щом и ти искаш да се държиш като ощипана госпожица, ок, твое право е!

Общи условия

Активация на акаунт