Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 460
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 487
svetal40,ужасна история  Sick

и аз не знаех за този цвят  Blush

# 661
  • Мнения: 2 658

В линка пише purple-burgundy, а
Цитат
Oxblood
a color considered to be a dark shade of red. It resembles burgundy, but has more purple and dark brown hues. It's sometimes referred to as wine red or bordeaux. http://www.memidex.com/oxblood
 Не са споменати само тъмнокафявите нюанси. Джубокс каза, че е бордо, не ни е излъгал. Laughing

# 662
  • Варна
  • Мнения: 10 610
Благодаря на всички, които ми предложиха салата с авокадо!
Записах си всичко и имам още време да се спра на някоя.

# 663
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
svetal40,ужасна история  Sick

и аз не знаех за този цвят  Blush

Е виж колко хубаво - научихме нови неща: нов цвят, а пък аз и нови "авокадни" идеи, че досега само гуакамоле правех и го слагах в зелени салати.

# 664
  • Мнения: 4 785
Вечерта щяхме да сме на гости, а рязко стана, че гостито било в нас. И сега на 5-та да направим нещо, уф, до края на седмицата съм в тайм аут за виждания, снощи до 1 сутринта едва се замъкнах на работа. И работа много имам, ама много, а в кратките почивки пиша курсови, скоро и за сесия трябва да чета.... а ми се четат само книжки  Mr. Green

# 665
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лили, кажи как е окото, дано е по-добре, че с око шега не бива, нито самолечение.
...
Лиле, с окото какво стана?
С окото вчера беше много зле, но капките, които слагах ударно на час-два явно го повлияха и сега поне не ми драска. Иначе е явно някакъв конюнктивит, защото усещам, че и другото око го стига същата съдба, та започнах и него да капя. Интересно обаче, че нито залепва, нито сърби, а само драска. Но сега вече е само леко напрегнато, без да ми драска и виждам добре. Нямам време да ходя на лекари, в училище имам един тон работа и то по различни направления и започвам да ги отмятам, че направо не им виждам края.

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
belinda, и моят мъж е такъв саркастичен и духовит  Crazy Аз не му се връзвам отдавна и му връщам закачките,обаче започне ли да бъзика детето, направо озверявам. Веднага скачам на бой  Twisted Evil Аз също имам доста изкривено чувство за хумор, ама за тийнове много се съобразявам. Повече комплименти и поощрение винаги дава добри резултати,не само при тях  Peace

Светалчо, много възмутително и жалко отношение на родители към детето им  Twisted Evil Така ще ги подкастря, ако съм наблизо  Naughty

Тонка, щом твоите другари отиват за сетен път към Пукет,не ще да са същите. Нашите ни калесваха да ходим с тях, ама не ми се пътува толкова, сякаш.А и ученикът 20 дена да не е на у-ще,тенис, математика  ooooh! Зет ми пътува 2 пъти годишно до Бали (свързано с бизнеса му) и все се каним, ама така и не сме се наканили.

За вечеря правих пилешки филенца в корнфлейкс-на фурна,без мазнина, доволна съм много; и спаначено пюре.Много сполучлива комбинация  Peace И дето се хвалех,че нямам грижа с килата...да кажа,че мерителните дънки бая съм ги опнала.Бих отхвърлила килограм-два.

# 667
  • Мнения: 4 500
Привет, честит имен ден на празнуващите  Hug Ванини, жива и здрава и много усмихната  Heart Eyes
Обичам да чета/слушам да любовните тръпка на другите, дано Джубокс се включи да разкаже още  Crazy Ризата ми хареса, ама цвета така и не разбрах какъв е. Какъвто ще да е - приятен е  Simple Smile
Борил, и аз бях решила, че те няма вече в нашите редици  Grinning
Лиле, аз знам, че като капеш на едното око капки, капеш и на другото, нищо че не е болно. Същото било с ушите, но се радвам, че си по-добре. А на Тонката така съм се смяла на един от коментарите, че си наплюх монитора  Mr. Green
Скрит текст:
За някакво петно върху мъжки дънки
Жаки, дано мине бързо тая болест   bouquet

# 668
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
GeNa, може ли да споделиш как правиш филенцата с корнфлейкса? Как се залепва корфлейкса за месото?

# 669
  • Мнения: 870
Е, не съм толкова чувствителен, че да бягам от  гневни... жени.
Скрит текст:
А ти си неква супер добричка, Nefertarri. Душица. Направи ми впечатление отношението ти още  отначало  Peace

# 670
  • тук-там
  • Мнения: 4 270
GeNa, може ли да споделиш как правиш филенцата с корнфлейкса? Как се залепва корфлейкса за месото?

Корнфлейкса се закрепва за панировката, която е върху месото..
Нека и GeNa каже, де... Може да е нещо ново. newsm78

# 671
  • Мнения: 2 674
Виненото не e ли maroon? Laughing

# 672
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И аз се нареждам на опашката за филенца с конфлейкс на фурна, че пържените са ни много мазни.

# 673
  • Мнения: 4 500

Скрит текст:
А ти си неква супер добричка, Nefertarri. Душица. Направи ми впечатление отношението ти още  отначало  Peace


Мерси  Simple Smile Не обичам да се карам с хората по принцип  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 6 604
Лиляна, като мигаш ли драска окото? Виж дали не ти е излязло нещо като пъпчица от вътрешната страна на окото. При мен минава от само себе си, но ако продължава да драска и утре, по - добре намери време за лекар. Да не би да има чуждо тяло?
Да минава бързо.
И Жаки да оздравява.

Общи условия

Активация на акаунт