Раждане в АГ Пълмед - гр, Пловдив

  • 60 776
  • 490
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 21
Благодаря за информацията,а при кой лекар се водите на ЖК в Пълмед?

# 181
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Благодаря за информацията,а при кой лекар се водите на ЖК в Пълмед?

Ходя при др Радински.

# 182
  • Мнения: 5
Имаше няколко въпроса относно д- р Радински. Следя се при него от самото начало по препоръки от приятелки. Невероятен специалист със страхотно отношение. В неделя ще ме приемат за планувано секцио. Благодаря на споделилите опита си при секциото, понеже ми е първо раждане и през цялото време говорехме за нормално раждане, но накрая се наложо друго. Имам пълно доверие на лекаря си и отивам с позитивна нагласа. Успех на всички мами!

# 183
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Danza пожелавам всичко да мине леко! Simple Smile
После ако искате, може да споделите мнение за престоя ви като цяло.

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте на всички и на мен ми предстои планово секцио в Пълмед. Ще се радвам, ако някоя мама обясни как протичат нещата от приема до самата операция 🙄

# 185
  • Мнения: 44
Здравейте, някоя мама ходила ли е на ден на отворените врати? Необходимо ли е предварително записване или нещо по- особено? Термина ми е за началото на април, засега за нормално раждане при д-р Минчев.

# 186
  • Мнения: 3
Danza , и аз се надявам всичко да е минало повече от прекрасно и сега да се гледате здрави с бебчо.
Присъединявам се към молбата на christiana_  да споделите как беше раждането при д-р Радински и прстоят в болницата?
Следя темата с интерес, тъй като  ми предстои избор  на лекар за проследяване на бремеността,а и да съм наясно и за после Simple Smile

Принципно д-р Радински е повече за секцио или естествено  раждане?

Много благодаря на всички мами, които ще споделят опит за добър лекар за прослядяване и раждане.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте, на 02.03.2020 в Пълмед се появи нашият син. Раждането беше секцио по редица причини. Следях бременността си при д-р Йоана Тачева, раждането беше при нея и завеждащия АГО д-р Патишанов. Престоят в болницата след секцио е 5 нощувки и 1 нощувка вечерта преди секциото, стават общо 6. Операцията мина добре, със спинална упойка, докато си говорехме с анестезиоложката и малкия изплака. От ден втори, детето беше при мен 24/7, което е прекрасно, но с болките и неразположенията след прясна операция на няма и 24 часа ми се искаше да мога да затворя очи спокойно поне за 2-3 часа и да го оставя да го гледат акушерките. Относно следродилния период - акушерките са мили и приятни, отговарят на въпросите ни (които повярвайте за след първо раждане са милиони). Храната в болницата е доста прилична, даже бих казала вкусна. Като минус бих отчела, че за 6 дни не ми смениха чаршафите нито веднъж, но все пак не съм на хотел Simple Smile Нощници дават в болницата, но моя съвет е да си носите ваши, поне 2 броя. Дамски превръзки дават, но отново препоръчвам да си носите вие, за да ви е по-спокойно. Свиждания в отделението няма, който желае да ви види срещата се осъществява пред вратата на отделението в коридора. Детето може да покажете за 2 минутки на вратата, после го оставяте в детската стая, докато сте навън. Не се сещам друго, което да разкажа. Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile

# 188
  • Мнения: 44
Здравейте, на 02.03.2020 в Пълмед се появи нашият син. Раждането беше секцио по редица причини. Следях бременността си при д-р Йоана Тачева, раждането беше при нея и завеждащия АГО д-р Патишанов. Престоят в болницата след секцио е 5 нощувки и 1 нощувка вечерта преди секциото, стават общо 6. Операцията мина добре, със спинална упойка, докато си говорехме с анестезиоложката и малкия изплака. От ден втори, детето беше при мен 24/7, което е прекрасно, но с болките и неразположенията след прясна операция на няма и 24 часа ми се искаше да мога да затворя очи спокойно поне за 2-3 часа и да го оставя да го гледат акушерките. Относно следродилния период - акушерките са мили и приятни, отговарят на въпросите ни (които повярвайте за след първо раждане са милиони). Храната в болницата е доста прилична, даже бих казала вкусна. Като минус бих отчела, че за 6 дни не ми смениха чаршафите нито веднъж, но все пак не съм на хотел Simple Smile Нощници дават в болницата, но моя съвет е да си носите ваши, поне 2 броя. Дамски превръзки дават, но отново препоръчвам да си носите вие, за да ви е по-спокойно. Свиждания в отделението няма, който желае да ви види срещата се осъществява пред вратата на отделението в коридора. Детето може да покажете за 2 минутки на вратата, после го оставяте в детската стая, докато сте навън. Не се сещам друго, което да разкажа. Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile
Здравейте и честита рожба! Може ли да споделите как стой въпроса с обезболяването след раждане? И другото ми питане е относно помпа, на мен ми казаха, че имат и не е нужно да си нося, но все още се чудя дали да си я приготвя. Благодаря предварително!

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте, на 02.03.2020 в Пълмед се появи нашият син. Раждането беше секцио по редица причини. Следях бременността си при д-р Йоана Тачева, раждането беше при нея и завеждащия АГО д-р Патишанов. Престоят в болницата след секцио е 5 нощувки и 1 нощувка вечерта преди секциото, стават общо 6. Операцията мина добре, със спинална упойка, докато си говорехме с анестезиоложката и малкия изплака. От ден втори, детето беше при мен 24/7, което е прекрасно, но с болките и неразположенията след прясна операция на няма и 24 часа ми се искаше да мога да затворя очи спокойно поне за 2-3 часа и да го оставя да го гледат акушерките. Относно следродилния период - акушерките са мили и приятни, отговарят на въпросите ни (които повярвайте за след първо раждане са милиони). Храната в болницата е доста прилична, даже бих казала вкусна. Като минус бих отчела, че за 6 дни не ми смениха чаршафите нито веднъж, но все пак не съм на хотел Simple Smile Нощници дават в болницата, но моя съвет е да си носите ваши, поне 2 броя. Дамски превръзки дават, но отново препоръчвам да си носите вие, за да ви е по-спокойно. Свиждания в отделението няма, който желае да ви види срещата се осъществява пред вратата на отделението в коридора. Детето може да покажете за 2 минутки на вратата, после го оставяте в детската стая, докато сте навън. Не се сещам друго, което да разкажа. Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile
Здравейте и честита рожба! Може ли да споделите как стой въпроса с обезболяването след раждане? И другото ми питане е относно помпа, на мен ми казаха, че имат и не е нужно да си нося, но все още се чудя дали да си я приготвя. Благодаря предварително!
Благодаря! На вас успех и леко раждане. Помпа имат оборотна, но аз си носех, не успях да се добера до тяхната, защото ако е дадена вече на някое момиче, съответно няма как да я вземете и използвате. Относно обезболяването, не отказват ако си поискаш, даже сами те подканват да ти сложат, защото петте банки с окситоцин след секциото са кошмар, усещаш си болезнени контракции постоянно и обезболяването до някъде тушира болката.

# 190
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
При издаване на 45 дневния болничен дават ли и изследванията правени до сега?

# 191
  • Мнения: 8
Здравейте момичета за тези който ходят в пловдив АГ пълмед мислите ли скоро да отидете на преглед или сте били скоро при това положение понеже вече 3ма станаха от тази болница заразени и в пловдив също има доста .. в 32та седмица съм  месец и половина вече не съм била на преглед заради това положение

# 192
  • Мнения: 28
Здравейте, следя се в Пълмед по ЗК. Следене силно казано, тъй като личната ми лекарка не може да ми издаде направление за Женска консултация заради извънредното положение. Вече съм в края на 16- та седмица. Вчера ходих на лекар, но с направление за обикновен преглед, с каквото съм минавала и досега. Силно се надявам този проблем скоро да бъде решен. Искам да попитам:
1. Има ли други в моето положение, на които им отказват направление за женска консултация?
2. Тези, които се следят в Пълмед по ЗК- плащате ли нещо при прегледите- изследвания, ехограф, болничен?

# 193
  • Мнения: 28
Здравейте момичета за тези който ходят в пловдив АГ пълмед мислите ли скоро да отидете на преглед или сте били скоро при това положение понеже вече 3ма станаха от тази болница заразени и в пловдив също има доста .. в 32та седмица съм  месец и половина вече не съм била на преглед заради това положение

Ако искаш да отидеш при определен лекар в Пълмед, просто му звънни. Докторите приемат за преглед, но всичко минава неофициално.

# 194
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Някоя раждала тези дни? Как е обстановката в болницата в това положение, в което сме? Малко съм пред дилема аз какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт