Раждане в АГ Пълмед - гр, Пловдив

  • 61 148
  • 490
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 117
Vasillios, аз бях при доктор Патишанов, той е завеждащ АГто, много съм доволна както от него, така и от всички останали, ако се спреш на Пълмед няма да съжаляваш,:hugs:

# 256
  • Мнения: 1
Здравейте, мами и на мен ми предстои раждане в Пълмед имам питане при избор на лекар ли платихте 1080лв. , път ям защото много майки около мен казват че ако минат през спешно отделение плащат по-малко има ли нещо вярно?

# 257
  • Мнения: 2
Аз бих препоръчала д-р Карагеоргиев, страхотен лекар и човек.Следеше бременността ми изключително професионално и родих при него тази година, но не бих избрала АГО Пълмед отново за нищо на света. Тотално разочарование.Тъй като се наложи да родя секцио целия ден не ми донесехо бебето ми, вече в 10 часа вечерта настоях и отговора на акушерката беше, че има 15 бебета, което е страшно много явно за тях и не можела да се занимава! Бяхме настанени 3 родилки с бебетата ни в супер малка стая,издушихме се.Звънеца не ми работеше и за 6 дни не го и оправиха. За кърменето никой не ти помага, молих ги да ми помогнат многократно, защото не ми се получаваха нещата и никой не ми обърна внимание.Вторият ден вечерта много силно ме болеше и помолих за още обезболяващо, отговора беше, че са свършили, утре ще заредят.Като цяло доста грубо отношение от акушерките, а уж тази професия е призвание... И за капак шишетата, в които ни слагаха адаптирано мляко и вода за 6 дни не се стерелизираха нито веднъж, караха ни да си ги мием на чешмата в тоалетната.За мен лично е трагедия това отделение...,все си мисля, че за 1080 лв. трябва да са по-добри условията и грижите! Но важното е, че синът ми се роди жив и здрав, и сега е в прегръдките ми 💞
Благодарна съм на д-р Карагеоргиев!

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 15:39 от Ivananina

# 258
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте, мами и на мен ми предстои раждане в Пълмед имам питане при избор на лекар ли платихте 1080лв. , път ям защото много майки около мен казват че ако минат през спешно отделение плащат по-малко има ли нещо вярно?

Това е частна болница. В държавните май е така, в частните си има фиксирана сума.

Доволна съм от др Радински аз. Аз съм доволна от моя престои там и от отношението на лекари, сестри. Преди 5г раждах в Селена, там не ми обърнаха повече внимание.

# 259
  • Мнения: 28
Преди два дни ни изписаха. Аз лично съм повече от доволна. Всеки препоръчва своя лекар. Аз също се следях при д- р Радински и го препоръчвам с две ръце, два крака и каквото още ви се намира Wink
Първото ми раждаже беше в хирургиите и ако трябва да сравнявам, не бих заменила с нищо това спокойствие, което получих в Пълмед. Вярно има една- две по- сопнати акушерки, но такива хора срещаме всеки ден. Всички останали са много мили. На самото раждане анестезиологът не се отлепи от главата ми и ме забавляваше през цялото време, за да ме разсея. Всеки делничен ден ви дават листа с меню, за да си изберете за обяд и вечеря.
Ако някой има въпроси съм насреща.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Подкрепям мнението на s_v
Родих преди 2 седмици при д-р Радински - аз също го препоръчвам с две ръце и два крака Stuck Out Tongue
Направи така, че родих с усмивка на лицето, много леко, без шевове и каквито и да било усложнения.
Първото дете родих в Хирургиите преди 10г, не искам да си спомням за болезненото изживяване.
Точно като s_v  - анестезиологът ме разсмиваше и времето на контракциите мина без никаква болка.
Благодарна съм на целия екип за приятното изживяване - раждане!
Сестрите бяха мили, при мен нямаше нито една намръщена.
С една дума - нямам забележки Hug

# 261
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен! На мен също живот и здраве ми предстои раджане след няколко месеца, като избрах то да бъде в Пълемд. Страшно добри отзиви за доктор Патишанов получих, съответно избрах него, само че на първия преглед той ме препрати при доктор Тошева. Каза, че тя ще ми следи ЖК, но ще ходя и при него понякога. По-късно ми споменаха, че той не следял бременност, а само израждал, това вярно ли е?

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! На мен също живот и здраве ми предстои раджане след няколко месеца, като избрах то да бъде в Пълемд. Страшно добри отзиви за доктор Патишанов получих, съответно избрах него, само че на първия преглед той ме препрати при доктор Тошева. Каза, че тя ще ми следи ЖК, но ще ходя и при него понякога. По-късно ми споменаха, че той не следял бременност, а само израждал, това вярно ли е?
Да, д-р Патишанов не следи бременност, води само раждания. И аз раждах при него в екип с д-р Тачева, която ми следи бременността. Много съм доволна от екипа.

# 263
  • Мнения: 546
Здравейте, малко извън темата е, но някоя от вас знае ли колко се плаща за удължаване на болничен от ЛКК? Следя се при д-р Радински и засега съм много доволна!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Хайде да се разпиша, пък дано съм полезна на някой. Преди 20 дни родих за втори път в Пълмед, предния беше преди цели 6 години още като отвориха отделението. Нищо не се е променило, все така страхотни са си. Възстановяването беше изключително бързо, а си мислех, че второто секцио ще боли повече. Всички акушерки са изключително мили и отзивчиви, помагат за всичко дори без да ги молиш. Доста са натоварени, но винаги се отзовават. Цената, която платих е наполовина на тази, която бих платила в другата частна болница в Пловдив, но по отзиви от познати и непознати определено мисля, че е по-добре че отново се доверих на Пълмед. 😀

# 265
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте, малко извън темата е, но някоя от вас знае ли колко се плаща за удължаване на болничен от ЛКК? Следя се при д-р Радински и засега съм много доволна!
50лв мисля беше последно

# 266
  • Мнения: 5
Здравейте прекрасни мами.
Разкажете как минава изписването на бебето, особено в тази ситуация с Ковид.
Носихте ли нещо специално за екипа който ви е израждал?

# 267
  • Мнения: 28
Здравейте, малко извън темата е, но някоя от вас знае ли колко се
плаща за удължаване на болничен от ЛКК? Следя се при д-р Радински и засега съм много доволна!
В Пълмед ЛКК е 50 лв. Аз си удължавах болничните в ДКЦ- то на В. Априлов. Там таксата за ЛКК беше 20 лв. Също се следих и родих при д-р Радински.

# 268
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте прекрасни мами.
Разкажете как минава изписването на бебето, особено в тази ситуация с Ковид.
Носихте ли нещо специално за екипа който ви е израждал?

Аз предпочетох да дойде само мъжа ми и да ни вземе. Не ми се мъкнеше баткото по болници. Носихме някаква почерпка, юни месец си я приеха, гледам и други носиха, а уж не можеше в други болници.

# 269
  • Мнения: 28
Здравейте прекрасни мами.
Разкажете как минава изписването на бебето, особено в тази ситуация с Ковид.
Носихте ли нещо специално за екипа който ви е израждал?

Аз предпочетох да дойде само мъжа ми и да ни вземе. Не ми се мъкнеше баткото по болници. Носихме някаква почерпка, юни месец си я приеха, гледам и други носиха, а уж не можеше в други болници.
При мен дойдоха мъжът ми и дъщеря ми. Ние няма на кого да я оставим. Аз родих в началото на септември. Също приеха почерпката, но не сте длъжни да носите.

Общи условия

Активация на акаунт