Раждане в АГ Пълмед - гр, Пловдив

  • 89 138
  • 579
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 361
Здравейте! А пускали ли сте там цитонамазка? Чакват ли резултата онлайн в платформата

# 571
  • Мнения: 17
Здравейте,дами!
След няколко месеца ми предстои раждане в Пълмед. Обаче съм малко разколебана ,понеже след появата на д-р Ставрев чувам от познати родили наскоро,че в отделението е страшно. Нямало достатъчно нощници,чаршафи,акушерките били много заети и едвам смогвали. Отделно имало и няколко смъртни случеи на бебета. Има ли някоя от вас раждала скоро да даде мнение?

# 572
  • Мнения: 3
Леле, в резултат на какво смъртни случаи? Че и аз там ще раждам при него.

# 573
  • Мнения: 101
Не си пълнете главите с глупости,леко раждане желая.

# 574
  • Мнения: 17
Леле, в резултат на какво смъртни случаи? Че и аз там ще раждам при него.
Една жена беше писала в група във фейсбук от инфекция ,но не знам точно , търся информация точно заради това.
А Tatyana с какво по-точно това е глупост? 🙂

# 575
  • Мнения: 93
Аз ще раждам скоро при него. Предпочитам да се фокусирам върху щастливите истории, от колкото върху лошите. Повярвайте във всяка болница и всяко родилно отделение стават бели и лоши неща. В началото и аз плаках като четох такива истории, после се замислих, че те са навсякъде и никъде не си застрахован. Отделно до колкото разбрах екипът е коренно различен вече.

# 576
  • Мнения: 17
Аз ще раждам скоро при него. Предпочитам да се фокусирам върху щастливите истории, от колкото върху лошите. Повярвайте във всяка болница и всяко родилно отделение стават бели и лоши неща. В началото и аз плаках като четох такива истории, после се замислих, че те са навсякъде и никъде не си застрахован. Отделно до колкото разбрах екипът е коренно различен вече.
Аз няма да раждам при него и не говоря ,че проблем има в него! Казвам ,че след като той дойде в Пълмед от Селена е настанало хаус в отделението и не могат да смогнат. Да,навсякъде има по нещо ,но наскоро чух много лоши неща ,затова исках да попитам мами раждали наскоро там! Мои познати не са доволни ,но въпреки всичко искам да чуя други мнения. И другото ,което споменавам е за липса на консумативи. Защо да плащам 1200 евро ако трябва да си мъкна всичко от вкъщи???

# 577
  • Мнения: 93
Roses като слушам май навсякъде е хаос вече. Положението не е песен никъде в момента. Много зависи какви са Ви очакванията. Раждала съм в Селена преди да стане разграден двор и пак имах забележки, а съм доста далеч от мрънкалница.  Дано направите правилния избор за Вас и финалът да е пухкав и сладък!

# 578
  • Мнения: 46
Аз съвсем скоро родих там, отделно и два пъти бях за задържане в отделението.
Вярно е това, че от както д-р Ставрев дойде стана много натоварено, едвам смогват. Първо искам да кажа, че забележки към хората, които работят там нямам, всеки си гледа работата, не се държат зле, просто са много натоварени!
Има звънец уж до всяко легло, и трите пъти бях в различни стаи и не работеха, трябваше да звъня по телефона. Пускат ти тонове и по един час няма кой да дойде да вземе апаратурата и ти стоиш в леглото като наказан. За смяната на превръзката им звънях 3 пъти , стоях с мокра превръзка след баня поне един час.
За консумативите също е вярно, поне аз докато бях там имаше недостиг на памперси, сестрите ходеха от стая в стая да търсят.
Като цяло аз заради моя лекар избрах да раждам там, държах да съм при него иначе не мисля, че си заслужава изобщо.

# 579
  • Мнения: 17
Аз съвсем скоро родих там, отделно и два пъти бях за задържане в отделението.
Вярно е това, че от както д-р Ставрев дойде стана много натоварено, едвам смогват. Първо искам да кажа, че забележки към хората, които работят там нямам, всеки си гледа работата, не се държат зле, просто са много натоварени!
Има звънец уж до всяко легло, и трите пъти бях в различни стаи и не работеха, трябваше да звъня по телефона. Пускат ти тонове и по един час няма кой да дойде да вземе апаратурата и ти стоиш в леглото като наказан. За смяната на превръзката им звънях 3 пъти , стоях с мокра превръзка след баня поне един час.
За консумативите също е вярно, поне аз докато бях там имаше недостиг на памперси, сестрите ходеха от стая в стая да търсят.
Като цяло аз заради моя лекар избрах да раждам там, държах да съм при него иначе не мисля, че си заслужава изобщо.
Ясно,значи и вие потвърждавате ,това което слушам от няколко месеца вече. А при кой лекар сте родила ако е удобно да попитам? 🙂
Колкото до другата дама Jekova ,благодаря надявам се всичко да е наред,пожелавам и на вас същото!. Имате право ,че е лудница навсякъде ,но в Пълмед не беше така. Миналата година в началото родих първото си дете и нямах никакви забележки!!

Общи условия

Активация на акаунт