За бившите гаджета, настоящите им половинки и общите им деца

  • 24 788
  • 530
  •   1
Отговори
# 15
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Това е особена порода жени - много забавни, а още по-забавни са ситуациите, които умеят да създават.
Такава история имам с асистент от университета със съпруга стръвница и невероятна филмарка. Висеше по цял ден на кафето с хлапетата и гледаше кръвнишки, от 10м убиваше без да си е отворила устата още, случайно да не си помислиш да поздравиш преподавателя.
Със същият имахме по-приятелски отношения аз и моята приятелка, той преподаваше на нея, фотографията бе това, което ни сближаваше като цяло. Ходихме заедно за риба, киснехме в ателието му, пиехме, снимахме, забавлявахме се и толкова.Даже приятелката ми беше чувствително по-близка с него.
Тогава бях активна по фотографските форуми(нямаше още фейс), та бях качила портретни фотографии, които му бях правила.... и върху мен се изля, под формата на гневен спам към фотографиите ми и зловещи лс, събрали цялата ненормална и неадекватна съпружеска ярост. Пълна психопатка.
Навярно това са жени, за които освен да ти е жал не знам какво повече. Нямам идея какво е това изобщо...
Съпругът ми поддържа фейс-връзка с 1-2 бивши и редовно лайкват Laughing, пишат коментари. Добронамерени са, даже едната ми е изключително симпатична и винаги съм искала да ни запознае, но отдавна не живее в Бг.
Мое бившо гадже в момента е един от най-близките приятели на мъжът ми. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 350
Корделиа ,от това подчертаното разбираш ли ,че не сме се виждали с години?И затова употребих думата ""представа",защото той реално има някакъв мътен спомен от моминските ми години предполагам. Какво значи да искам да съм там....аз съм имала някога място в живота му на момче ,не мога да се "изтрия" оттам  Rolling Eyes Без значение дали искам или не искам Rolling Eyes
Пазя хубави спомени и дотам ,за мен отдавна е приключило.Вярвам за него също.Реакцията й ме смути.Цяла сутрин не знам къде се намирам Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 793
Ходихме заедно за риба, киснехме в ателието му, пиехме, снимахме, забавлявахме се и толкова.Даже приятелката ми беше чувствително по-близка с него.

Доста различна ситуация от тази на авторката. Mr. Green Но ми е любопитно твоята нестръвнишка реакция  каква ще е, ако съпругът ти ходи на риба, пие и се забавлява със студентки. Laughing Не е като да лайкнеш снимка. Над нещата ще си сигурно:)

# 18
  • Мнения: 18 676
Ходихме заедно за риба, киснехме в ателието му, пиехме, снимахме, забавлявахме се и толкова.Даже приятелката ми беше чувствително по-близка с него.

Доста различна ситуация от тази на авторката. Mr. Green Но ми е любопитно твоята нестръвнишка реакция  каква ще е, ако съпругът ти ходи на риба, пие и се забавлява със студентки. Laughing Не е като да лайкнеш снимка.

Мхм. Laughing Особено ако не е за пръв път  Whistling Виж, изливането на помията във форума си е жестоко падение и унижение. Да беше изляла, каквото има за изливане, върху мъжа си.

# 19
  • Мнения: 4 418
Данчи с трабантчи  Laughing , кво ги мислиш толкоз тия. Гледай си твоя животец, ше седна да лайквам некви снимки у фейсо, аре моля ти се.

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ходихме заедно за риба, киснехме в ателието му, пиехме, снимахме, забавлявахме се и толкова.Даже приятелката ми беше чувствително по-близка с него.

Доста различна ситуация от тази на авторката. Mr. Green Но ми е любопитно твоята нестръвнишка реакция  каква ще е, ако съпругът ти ходи на риба, пие и се забавлява със студентки. Laughing Не е като да лайкнеш снимка. Над нещата ще си сигурно:)
Изобщо няма да се омъжа за такъв.  Mr. Green
При всички положения реакцията ми щеше да е насочена в семейството и извън нея, ако има настояване от външна страна, но не по този начин.
Тук даже не става въпрос, за каквито и да е отношения излизащи от рамките на приятелството.
Добавила съм и какви са ни отношенията в момента с бивши. Peace

# 21
  • Winterfell
  • Мнения: 590
От 3-2 "лайка" е избесняла?  Crazy И чак пък е решила, че ги следиш  Laughing Представям си що за въображение има това момиче, че да си вади такива изводи буквално от нищо.
Голяма част от бившите ми вече са татковци. С половинките на някои от тях сме познати. С повечето двойки сме приятели във ФБ. Града ни не е кой знае колко голям и все някой с някой е бил гадже, съученик, в една компания и тнт. Поздравяваме се за празници и поводи като сватби, годеж, поява на деца.  Аз се радвам искрено, особено за деца. Не знам как е при повечето хора, при мен не изскачат сцени от миналото като видя някой бивш и определено не си мисля за него като нещо по- различно от познат.
Сега си спомних за една приятелка. Беше се хванала с един надут мунчо, дето все наивнички си избираше. И все като бяха заедно уж така между другото споменаваше, че някоя бивша му се обадила, друга питала за него, трета за н-ти път го засичали някъде и вероятно го следяла. Била съм свидетел на такива негови подмятания, и както казах града е малък и се оказа, че познавам някои от " фенките", даже една от тях ми беше съученичка. Разпитах ги съвсем добронамерено, и да ви кажа по-опулени физиономии не бях виждала  Laughing Оказа се, че човека си изграждал имидж на много търсен , и пред други също го е играл тоя  цирк. Комплексар.А още по- лошото беше, че тя се връзваше и в един момент си мислеше, че всяка дето го погледне си умира за него и крои планове как да го отмъкне

# 22
  • Мнения: 2 658
Корделиа ,от това подчертаното разбираш ли ,че не сме се виждали с години?И затова употребих думата ""представа",защото той реално има някакъв мътен спомен от моминските ми години предполагам. Какво значи да искам да съм там....аз съм имала някога място в живота му на момче ,не мога да се "изтрия" оттам  Rolling Eyes Без значение дали искам или не искам Rolling Eyes
Пазя хубави спомени и дотам ,за мен отдавна е приключило.Вярвам за него също.Реакцията й ме смути.Цяла сутрин не знам къде се намирам Crossing Arms

Данче, не се разстройвай толкова. Приеми, че хората реагират различно.

# 23
  • Мнения: 6 932
Бившият ти се е събрал с някаква пълна кукувица. Има право да се притеснява жената, трудно ще го задържи с тези изпълнения.

# 24
  • Мнения: X
Оф, правилно съм решила да не поддържам "кореспонденция" с бивши.Мъжът ми пък съвсем...
Скрит текст:
Не че разбирам мераците да си простираш семейните "чаршафи" във Фейсбук, но това е друга тема....

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Бившият ти се е събрал с някаква пълна кукувица. Има право да се притеснява жената, трудно ще го задържи с тези изпълнения.
Абсолютно. От едно лайкване такава драма? Звучи ми абсурдно, просто не мога да си представя, че някоя бивша на мъжа ми ще хареса негова снимка или на детето и аз ще изревнувам, трябва да не съм наред с главата.

# 26
  • Мнения: X
Бившият ти се е събрал с някаква пълна кукувица. Има право да се притеснява жената, трудно ще го задържи с тези изпълнения.
Абсолютно. От едно лайкване такава драма? Звучи ми абсурдно, просто не мога да си представя, че някоя бивша на мъжа ми ще хареса негова снимка или на детето и аз ще изревнувам, трябва да не съм наред с главата.

Много бързо съдите. Не е ясно какво става в това семейство. Може да е кукувица, може да е безкрайно изнервена от нещо конкретно или от системното му поведение. Дано не стигаме до такива крайности.

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Много бързо съдите. Не е ясно какво става в това семейство. Може да е кукувица, може да е безкрайно изнервена от нещо конкретно или от системното му поведение. Дано не стигаме до такива крайности.
При всички положение ще му чукам неговото канче, няма да седна да заплашвам някакви непознати жени виртуално hahaha.

# 28
  • Мнения: 1 762
Че е ревнива момата - ревнива ще да е ,неслучайно му се затри профила след познанството им. Laughing
А това го знаеш от......?все пак не се интересуваш от него

Остро е реагирала жената, но не се знае какви са им били семейните отношения по това време. Може от нещо толкова малко да ѝ е  прекипяло, не бих използвала думи като "луда" и т.н.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 495
О, хич не е абсурдно от едно лайкване да произтекат такива събития! Имах и аз едно гадже от късните години на гимназията, после студенти станахме, бяхме постоянно заедно, голяма любов! Бяхме 6 години заедно, приятелите ни станаха общи, сближихме се с родители на другия и т.н.
Разделихме се, което си беше трудно заради всичко, което ни свързваше, но все пак запазихме добри взаимоотношения, виждахме се на по кафе, културно беше всичко докато гаджето му не полудя. Тя май винаги си е била ревнива, не знам, но избухна след един смс или обаждане от мен за да му честитя рождения ден (може и имения да е било, не помня вече). Тогава той ми се обади и помоли да прекратим всякакви взаимоотношения, тъй като девойката не разрешавала. Тя крещеше истерично докато водехме разговора.
Минаха около десетина години от онзи момент, повече не съм го чувала. Нямам нужда от истерици в живота си, които да се чудят за какво да крещят.

Данче, хич не мисли за нея, избухнала е, минало е време, забрави я и не си го слагай на сърце! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт