ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 53 026
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 727
Нашата госпожа е дала норматив на часовете и за ФВС са 3 часа за първия срок и 2 часа за втория. Отделно по 1 час на срок за модула по ФВС.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И при нас ФВС е три часа седмично+допълнителния час.

# 692
  • Мнения: 2 494
И при нас ФВС е три часа седмично+допълнителния час.
Сигурно и при нас е така,за понеделник нямаме програма, може би тогава нямат  Laughing

# 693
# 694
  • София
  • Мнения: 1 055
Честит имен ден на всички с имена Вяра, Надежда, Любов и София!!!
Нека тези три прекрасни неща винаги съпътстват нас и нашите деца  bouquet

# 695
  • Мнения: 11 818
Честит празник на всички именици и софиянци! Hug
Ние утре ще знаем окончателната програма.
И аз може да сигнализирам за бележниците! Peace

Забравих да ви покажа раницата, която си избра дъщеря ми Chiemsee, много й е удобна, ергономичен гръб, с каиши, коланчета (някои могат да се махат), много джобчета, преградки, много си я харесва - http://www.boardshop.bg/herkules-native-iron-gate-12876.html Аз се изненадах, но и зарадвах от избора й. Peace

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 15:36 от Сиси ♥♥

# 696
  • Мнения: 4 594
Simple Smile Аз пък два пъти попълвах бележник. Единственото нещо което имах в наличност и не трябваше да купувам и какво .. от тази година имало нови с воден знак Joy

# 697
  • Мнения: 11 818
Доколкото знам, всяка година има ново издание на бележниците. Wink

# 698
  • Мнения: 1 727
Забравих да ви покажа раницата, която си избра дъщеря ми Chiemsee, много й е удобна, с много джобчета, преградки, много си я харесва - http://www.boardshop.bg/herkules-native-iron-gate-12876.html Аз се изненадах, но и зарадвах от избора й. Peace



Много е хубава, браво за избора:)

# 699
  • Варна
  • Мнения: 440
Ако все още не сте направили поща, предлагам тази:
nabor2005@abv.bg
парола: 134679!
Направих подпапки по мат, бел, чо и чп

Мога да качвам тестове по математика от школа" математически звезди", която ще започне през октомври.

Хубав ден

# 700
  • София
  • Мнения: 11 711
Сиси със здраве да си ползвате новата раница!   Grinning
И щерката е с нова раница за "големи" и е много щастлива.То и аз много я харесвам и най-важното,че е супер лека.

И аз съм ЗА поща,но паролата да се дава само на хора,които се асоциират с темата.Имам спомени,че в преди години в такава групова поща бяха изтрити качени материали.

# 701
  • Мнения: 11 917
Ако все още не сте направили поща, предлагам тази:
nabor2005@abv.bg
парола: 134679!
Направих подпапки по мат, бел, чо и чп

Мога да качвам тестове по математика от школа" математически звезди", която ще започне през октомври.



Много благодаря за труда!



И аз съм ЗА поща,но паролата да се дава само на хора,които се асоциират с темата.Имам спомени,че в преди години в такава групова поща бяха изтрити качени материали.


Да, също съм на мнение, че по някакъв начин трябва да се регламентира достъп, но по какъв?

# 702
  • Мнения: 167
Мерси Simple Smile, но аз не мога да вляза в пощата  newsm78.
Може да си направим група във ФБ.

# 703
  • Мнения: 293
Аз също не мога да вляза.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 440
Паролата има ! в края..
Според историята на пощата са правени опити с грешна парола. Някой освен мен успя ли да влезе?
Не че в момента има нещо в пощата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт