ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 52 974
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 189
Огромни благодарности за създаването на пощата, както и на момичетата, които вече са качили нещо. Мисля, че ще ни е от голяма полза този начин на споделяне на материали, че ей го де е 7ми клас Simple Smile
Почнем ли школата в СМГ ще качвам материалите, които ще ни дават. Сега ще се поразровя да видя имам ли и нещо друго полезно на компютъра, за да го кача.

За достъпа: в седмокласната тема дават парола на потребител, писал поне в две поредни теми. Не знам ние как да го организираме.
Освен това си спомням, че единия път, когато изгърмя тази поща беше, защото една майка дала на детето си паролата да влиза и да решава тестовете, а на него му писнало от учене, сменило паролата ли, затрило ли я...  Joy
Успях да кача едни тестове по ЧО в съответната папка.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 10:10 от Vienna

# 721
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Благодаря за пощата!  Hug Аз знаех само за седмокласна поща, която се наследява и предава от набор на набор. Може би и нашата в един момент ще стане полезно да се споделя с други набори. И да се направи регламент за нея, защото седмокласната поща си е патила през годините от недоброжелатели.

При нас има по едно помагало за часовете по ЗИП и СИП. В клас ще карат по учебника и учебната тетрадка. До тук - добре, обаче госпожата искаше още 4 помагала, които били специално за НВО ooooh! Няма да ги купуваме, намери се вариант с ксерокопия за целия клас от родители, но ще се решават. Часовете по рисуване и музика ще са при класната - силно редуцирани за сметка на другите предмети. Twisted Evil По математика вземат по два урока на час, сигурно за да свършат по-рано и да упражняват последния месец само формАта на НВО #Cussing out Непрекъснато се повтаря колко трудно е в четвърти клас, как ще падне успеха на децата и затова трябва усилено да се готвим за НВО. За мен е супер преекспониране, защото оценката е важна за учителите. Не знам дали и как ще се разберем с новата класна по този въпрос. Аз седмокласник опазих от НВО треска, но сега ще ми е по-трудно май.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 224
Здравейте, присъединявам се към вас. Дъщеря ми сега е в четвърти клас, синът ми е във втори. Ще следя две теми едновременно  newsm04 Имам чувството , че ще ни се отели волът тази година. Моята е много разсеяна, а госпожата обясни, че решаването на тестовете трябвало да бъде почти автоматично. Dizzy Face Моля ви оставете пощата, че нямам фейсбук.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз благодаря мнооооого за пощата!  bouquet

При нас също много се натяква за това НВО.И аз снощи обяснявах всъщност какво е НВО.Чак ги наплашват,че тези които не ходят на занималня нямало да се справят.Родителите не можели да предадат материала.Моята ходи на занималня,но искаше от време на време да си остава в къщи.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря и аз за съдаването на пощата, която да ни е полезна взаимно   bouquet
Аз също ще потърся материали , които биха били полезни и интересни и се надявам и аз да допринеса Simple Smile
За НВО хич и не се притеснявам, за момента и моята девойка го раздава по-спокойно , пък да видим..

# 725
  • Мнения: 293
В нашето училище занималня в 4 клас няма за никой,и какво като не ходят на занималня няма да се справят с HBO li? Laughing
Иначе е верно ,че ще ни се отели вола,тя годината още не е започнала и моето дете е затрупано с домашни още от първия ден.За математиката пък направо не ми се говори домашните какви са ,отделно от това до 30.09 трябва да бъдат решени и предадени вариантите за МС ''Хитър Петър'' от 2008 до 2014 г,че да остане време и да се обяснят сгрешените задачи.Все още остава време и за някой друг час игра надвечер,времето е хубаво и на децата все още много им се играе.

# 726
  • Мнения: 11 816
Ноември, може би е добре да се скрие вече паролата, да редактираш, мисля, че повечето, които пишат в темата вече са я видели, а който се включи по-късно - на лични. Ще сложим и на 1 стр. в следващата тема.
Благодаря на всички, които качват и ще качват материали! Hug Ще погледна и аз..

Непрекъснато се повтаря колко трудно е в четвърти клас, как ще падне успеха на децата и затова трябва усилено да се готвим за НВО. За мен е супер преекспониране, защото оценката е важна за учителите.
Да, точно така е на практика, само за учителите е важно! Те и затова стресират толкова и деца, и родители. Naughty

MIK, благодаря ти! Hug Спокойна съм, че дори и да е много пълна и тежка, не е проблем, предвидена е! Peace

# 727
  • Мнения: 1 723
Непрекъснато се повтаря колко трудно е в четвърти клас, как ще падне успеха на децата и затова трябва усилено да се готвим за НВО. За мен е супер преекспониране, защото оценката е важна за учителите.
Да, точно така е на практика, само за учителите е важно! Те и затова стресират толкова и деца, и родители. Naughty


И аз споделям това становище.

# 728
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Няма нищо страшно в НВО.
Минах го преди 3 години. Класната непрекъснато повтаряше "Не се притеснявайте, не притеснявайте и децата. НВО е по-лесно от много от контролните, които правят през годината. Ние ще направим достатъчно, за да са добре подготвени" Laughing
Сега пак съм с четвъртокласник, но този път + седмокласничка. Ако от сега се шашкам - няма да оцелея до края на годината.  Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 11 816
Направих набързо новата тема, че сега имам малко свободно време - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=872400.msg31613152#msg31613152, заповядайте! Hug
Анкета сложих колкото да има някаква, ако искате ще я сменя?!
Ако някой не се намира в списъка и иска да го добавя, моля да ми пише на лични.
Ако желаете и друго полезно да се включи на 1 стр, също пишете, за да редактирам докато мога, т.е. до 12 ч. утре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт